Skúsenosti s Ecmero

dominika0412
21. jan 2019

Ahojte žienky, prosím vás má niektorá skúsenosti so stránkou Ecmero? Vyplácajú alebo ide o nejaký podvod? Ďakujem za každú odpoveď 🙂

laura1864
21. jan 2019

Zdravím, aj ja akurát zháňam informácie o tejto stránke a nie som si teda vôbec istá našla som recenzie len po anglicky a podľa toho čo som vyrozumela, tak pani nebola spokojná a nevyplatili jej peniaze ani po niekoľkých mesiacoch, len nejako aktualizovali stránku alebo niečo také tam písala ešte. Tak neviem ale pravdepodobne to bude ďalší scam . Fakt by som rada už našla nejakú stránku ktorá vypláca naozaj 😞 . Pretože aj keby do tohto idem tak ja sa bojím do takýchto stránok zadávať číslo účtu keby som dosiahla sumu na vyplatenie že čo ak mi náhodou niečo strhnú alebo nejako zneužijú to číslo alebo podobne len z môjho reálneho účtu a o tých nazbieraných peniazoch nebudem ani len počuť už .

simkapimka
21. jan 2019

@laura1864 ja som nasla tiez nejake recenzie s pred par dni kde pisali ze ide o podvod a je to strata casu.. Ved uz len Tch 9 eur na den je trosku nerealne a na zamyslenie.. Takze urcite nestracajte cas 🙂

dominika0412
autor
21. jan 2019

@laura1864 no je to cele divné.. Takisto hľadám nejaké stránky aj keď nasla som vypĺňanie dotazníkov.. Už mi z toho došli aj peniažky aj nejaké odmeny ale pomaličky sa s tým zarába a v podstate to skoro ani žiadny zárobok není keď sa to tak vezme.. Ano aj ja som pozerala tie recenzie no neviem.. Tiež sa mi to zdá ako podvod ale chcela som to vyskúšať.. Každopádne ďakujem☺️

laura1864
21. jan 2019

@dominika0412 Ak sa môžem opýtať, ktoré stránky máte overené? 🙂

bea1307
22. jan 2019

Ahojte uz ste nieco nasli ? Ja hladam informacie tiez no neviem nic najst .

103anjelik69
22. jan 2019

AJ ja som zvedava,ci sem niekto napise nejake skusenosti,lebo baby ,co mi to ponukali tvrdia,ze to funguje,no mi to pride lahky zarobok.Snad niekto napise ako to ozaj je.

kolotocik
22. jan 2019

Ahojte, ja som tiez na to narazila,zaregistrovala sa,kukla 2 videa,je to zdlhave,potom tam je nejakych11 otazok po spanielsky tusim co klikaju sa odpovede, to len od buka,ale asi na to kaslem. Citam recenzie aj v anglictine a fakt nemaju na to dobry nazor,lebo ze peniaze vo vacsine pripadov nevyplacaju...a po dalsie by som sa asi tiez bala dat verejne svoje cislo uctu..lebo je to az prilis jednoduche...

shelly1
22. jan 2019

Ahojte, tiez mi dnes kamoska poslala link na túto stranku tak som zvedavá na skúsenosti inych 🙂

dominika0412
autor
22. jan 2019

@kolotocik no veď toto ma tak zmiatlo že tak ľahko by sa dalo zarobiť.. Len neviem na čo si dobre robiť takéto podvody.. Človek už pomaly nevie čomu má veriť

kolotocik
22. jan 2019

ja uz v tom nepokracujem,lebo je to podla mna strata casu

bea1307
22. jan 2019

Ahojte ja som dnes na fb zaregistrovala jednu babu ze jej peniaze prisli , ked som ju vyzvala aby dala verejne prim scrim uctu tak uz ziaden komentat radsej nenapisala tak podla mna je to klamstvo .

bea1307
22. jan 2019

@kolotocik ahoj prosim Ta kde najdem anglicke recenzie neviem to nikde najst . Dakujem 😉

kolotocik
22. jan 2019

Dala som si do googlu nazov- ecmero , nazory a tam mi vyhodilo taku diskusiu po angicky tusim SCAM Ecmero.com

zanarei
22. jan 2019

Dnes som chcela od dvoch žien screen z uctu, ze si myslim, ze je to podvod, jedna si este nedala vyplacat a druha, ze ma chape ale osobne veci nezverejnuje, ze jej uz dva krat vyplatili 😂 na co som jej napisala, ze kazdy si vie osobne veci orezat alebo zatriet, takze podvod

nelluska24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loliqa
23. jan 2019

Ahojte ...ja som sa tiez zaregistrovala teda ze skusim 🙂 no neviem co si mam o tom mysliet ...pisem si s babou co rozprava v tom videu na navod na registráciu ...a ona tiez tvrdi ze pozna 3 ludi co im boli vyplatené peniaze ...ale dokazy nikde 🙂 ...hm divne je toto cele 🙂

lucy2111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucy2111
23. jan 2019

@loliqa ano, poznaju ich, ale nikdy nenapisu iste , ze prave im vyplatili, lebo nikto to nikdy vyplatene nemal,,,jednej som napisala, ze ked dostane vyplatene nech da vediet a nic,,,uz sa neozvala, je to teraz boom , lebo maju velke oci, no v konecnom dosledku strata casu, takych stranok uz bolo milion a nic z nich, bud podmienky mat pod sebou dalsich 40 ludi a podobne,,,osobne za mna dalsi podvod.radsej verim prieskumom a videoboard,,,kde si viem zaobstarat ci uz poukazky alebo nejake veci za body nazbierane, pripadne mam aj take, co vedia vyplatit, aj ked len malo, ale vedia, a singulis vzdy okolo 10. pripise peniaze ked si poziadam do 20. predchadzajuceho mesiaca

motorolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucy2111
23. jan 2019

@motorolka nech sa paci🙂

103anjelik69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucy2111
23. jan 2019

@103anjelik69 odoslane

lucy2111
23. jan 2019

@motorolka
@103anjelik69 mate zaujem aj o prieskumy?

jane_7
23. jan 2019

@lucy2111 môžem aj ja poprosiť link?

martina7905
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucy2111
23. jan 2019

@jane_7 ano, samozrejme, len mi napiste mail aky mate

lucy2111
23. jan 2019

@martina7905 odoslane

103anjelik69
23. jan 2019

@lucy2111 Ano mam zaujem idem pozriet do mailu,ci mi neico prislo.dakujem