Práca v ženskom kolektíve

bella27894
30. okt 2021

Chcem vediet vas nazor...robim v zenskom kolektive v zariadeni pre dusevne chorych ...je tam velka falos a nevrazivost aj voci mne neviem.preco hoci si pracu robim vzdy dobre ..rozoberaju moj sukromny zivot a nicia sa medzi sebou zeny aj samozrejme za chrbtom jedna druhu zaluje vedeniu niektore sa spravaju zle aj ku klientom je mi to velmi luto pracujem tam uz velmi vela rokou ..co by ste robili na mojom mieste??..velke zlo tam je hoci ma praca.velmi bavi..mate skusenosti s niecim takym ? Napis koment ozvem sa ..niekedy nemam sil a nevladzem ...

savanna
30. okt 2021

Myslim si, ze do urcitej miery sa to da korigovat. Svoj sukromny zivot si mozes nechat sama pre seba a s nikym ho v praci nerozoberat, nebudes tak davat podnet na klebety. Mozes sa bavit len na vseobecne temy, pocasie, co je nove vo svete, posrandovat na nejaku lahku temu a ist dalej. Takisto je dobre nezapajat sa vobec do klebiet o druhych, aj ked to moze byt lakave. Sustredit sa len na svoju pracu, byt voci kolegyniam slusna a priatelska, ale len v ramci pracovnych vztahov. Ak ani toto nepomoze, potom by som asi zvazovala vypoved, medziludske vztahy su niekedy dolezitejsie ako praca samotna.

laura164
31. okt 2021

Ahoj, ja medzi babami robím a je to na hlavu, keď počujem všetky tie výmysly sveta, ohováranie, kydanie jedna na druhú, že čo neurobila, akych majú doma mužov, všetci sú nenormalni, len oni nie. Tiež som z toho na prášky a dala som vypoved. Ako na mňa nič nemali, ja som im ani nič nikdy osobné nehovorila, ale stačilo mi 8 rokov a končím

denda007
31. okt 2021

Ahoj, ženský kolektív je žiaľ taký..možno závidia 🙂 vyser sa na ne 🙂

marca12
31. okt 2021

@savanna nemusi vobec nic povedat o sebe a tie slepice to aj tak budu rozoberat. Zazila som takyto kolektiv a to je jedno,ci si ticho alebo nieco povies,vzdy si najdu a povymyslaju,prekrutia. Neverila som,ze taketo nieco moze existovat,kym som na vlastnej kozi nezazila. Ale ja som salamista,mne bolo vzdy jedno,co si kto o mne mysli a aj tak ma to obcas nahnevalo a odisla som odtial. V takom kolektive sa neda pracovat a darmo,ze si povies nevsimaj si,ovplyvni ta to casom.