Práca na Ministerstve informatizácie

mimi951
24. nov 2023

Ahojte baby,
Chcela by som sa Vas spytat ci nema niekto skusenost s pracou na Mirri (plat, kolektiv, napln prace, atd.), momentalne pracujem v korporate kde mam super plat ale uz ma to prestava bavit, na Mirri som nasla celkom zaujimave ponuky ktore by som chcela skusit, tak ci sa mi to oplati 🙂

viestta
24. nov 2023

@mimi951 na ministerstve pocitaj, ze kazda zmena vo vlade spusta domino vymien na ministerstvach. Bez ohladu na schopnosti sa musia porozdelovat trafiky svojim ludom. V takom tornade sa vymienaju aj upratovacky, nielen veduci a referenti

zmrzlinka2021
24. nov 2023

@viestta nie je pravda

petamich
24. nov 2023

plat, kolektiv a napln prace je kus vseobjimajuce 🙂 tiez to asi zavisi od pozicie, oddelenia...minimalne ten kolektiv, napln prace

minuly rok sme s MIRRI spolupracovali resp. sa snazili rozbehnut nejake spoluprace suvisiace s digitalizaciou atd. a ludia, s ktorymi sme sa stretli boli super - sikovni, mali zaujem, relativne mladi (platy ti nepoviem) aj napln ich prace bola zaujimava

ale vela z nich aktualne odislo, lebo tam aktualne byt nechcu, kedze tato vlada na digitalizaciu statnej spravy kasle, aktivity im pozastavili a caka sa co bude

luccija
24. nov 2023

@viestta skôr riaditelia aj to ich upracú na iné ministerstvo🙂

mamina7070
24. nov 2023

@viestta a to ty odkial vies ? nepracujes v obchode daleko od MiRRI ?

mamina7070
24. nov 2023

@mimi951 napis mi IP 😉 na ktoru poziciu sa hlasis uz si mala vyberko ?

lucylaw
24. nov 2023

@mimi951 Ono sa to nedá takto všeobecne povedať,určite je tam X odborov,kde sa odlišuje plat,náplň práce,aj kolektív..Ja robím na MF a tam máme kopu odborov a oddelení a všade je iná náplň práce,aj iný kolektív a takisto plat,ktorý sa odvíja jednak od triedy a jednak od výšky osobného..

tanapeta
24. nov 2023

@viestta pracuješ alebo si pracovala na ministerstve? Evidentne nikdy

martul
24. nov 2023

@viestta ale prosim ťa, to je taký nezmysel. Poznám pár ľudí, čo robia na rôznych ministerstvách už roky a nikto ich nevymenil.
Zas sa nemusíš vyjadriť v každej téme a ešte blbosť.

tanapeta
24. nov 2023

@martul však toto. Vsade kde kuknem, tam je ona

tanapeta
24. nov 2023

@mimi951 takže takto k platu. Plat, nevieme absolútne či máš výšku, aký stupeň, od toho sa odvíja do akej triedy ta môžu šupnúť. To sa len divím, že sa tam chceš uchádzať o miesto a toto nevieš. Nehovoriac o osobnom príplatku, ktorý mať môžež až do 100 % tabuľkového platu, ale nemusíš mať nič. Náplň práce? Veď ju musíš mať vypísanú na vyhlásenom výberovom konaní, kde sa chceš hlásiť. A kolektív? Jedna sekcia na MIRI ho môže mať super, a druha hneď vedľa na nič. Na MIRI sa mne osobne páči len lokalita. V eurovei, celkom fajn dostupnosť.

mamina7070
24. nov 2023

na MiRRI su platy konkurencie schopne komercnej sfere pre odborne IT pozicie
takze vobec nemusis ist podla tabulky
a teda zavisi od sekcie a odboru tie ostatne veci 😉

mimi951
autor
24. nov 2023

@drahomirrra zaujala ma pozícia Manažér hodnotenia, podmienky sú pre mňa super, ale pri hypotéke musím myslieť aj na plat, preto sa pýtam či nemá niekto info ako to tam funguje aj ohľadom osobného atd.

mamina7070
24. nov 2023

@mimi951 a vo robis aktualne ? aku mas napln prace ? mas VS ?

drahomirrra
24. nov 2023

@mimi951 Pokial viem, osobne priznavaju vzdy 😉

mimi951
autor
25. nov 2023

@mamina7070 mám Eubu, aktuálne pracujem na FP&A ako analyst

ysseba
25. nov 2023

@viestta Ale no, zas nedramatizuj 😀 Ja pracujem na inom ministerstve a snáď na každom ministerstve mám nejakého bývalého kolegu/kolegyňu. A vôbec to nie je tak, ako píšeš. Teda pokiaľ by si autorka brúsila zuby na generálnu riaditeľku, tak to áno - tí sa s novou vládou vymieňajú. Ale ani to nie je pravidlo. A obyčajný referent či štátny radca nie, tí sa nevymieňajú. A upratovačky už vôbec nie 😀