Nechcú ma zobrať do žiadnej práce

14. feb 2024

Čo mám robiť, keď ma do žiadnej práce nechcú zobrať? Ani Kaufland ani Tesco, Lidl nič a to mám normálne ukončenú strednú školu tak aspoň do obchodov by ma mohli zobrať či nie??

anjelicek26
14. feb 2024

Závisí ako sa prezentujes na pohovore...ako vyzerá tvoj životopis.. 'len tesco' aj tam maju nejaké poziadavky na timovu prácu a pracovny čas a náplň a motivovanost.

autor
14. feb 2024

@anjelicek26 a keď ma ani nezavolajú na pohovor?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanilkovazmrzka
14. feb 2024

Je mozne ze maju vela zaujemcov a proste neprejdes tym prvym sitom…

autor
14. feb 2024

@sheila121 Tak ja už neviem kam sa mám hlásiť... podľa mňa prax potrebuješ všade nie?

autor
14. feb 2024

Inak neberte to zle, ja si nemyslím že je Tesco a pod podradná práca alebo čo, myslela som si že tam berú najviac tak neviem prečo nie mňa 😁

autor
14. feb 2024

@vanilkovazmrzka to je možné

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
14. feb 2024

Práveže tie joby v obchodoch vyhľadávajú mamičky, lebo sa tam dá vybaviť skrátená pracovná doba a prežijú aj ocr,keďže sú veľký tím.. sestra sa tak ako príklad zahrabala vo velkom zahradnictve, rovnaký koncept,kým boli deti v skolke.. teraz pracuje v obore...

daniela2202
14. feb 2024

Mohli, mohli .... dppyt je väčší ako ponuka, a to vo všetkých smeroch .... preto vyberajú - preberajú

autor
14. feb 2024

@sheila121 v jednote som bola a pravda že sa teda moc nenarobíš a ani tam všetko nebolo s kostolným poriadkom

autor
14. feb 2024

@daniela2202 pravda 🙂

estellas
14. feb 2024

Záleží aj od toho v akom meste bývaš. V niektorých mestách kde je viac nezamestnaných sa aj viac ľudí hlási na jednu pozíciu. Väčšinou berú ľudí čo už majú prax.
To niekedy je ťažšie nájsť si prácu. Držím ti palce, nech sa ti to podarí. Nedaj sa odradiť a skušaj.

autor
14. feb 2024

@estellas Skalica (Záhorie) a presne asi sa nás hlási veľa

dettilv
14. feb 2024

A čo tak operátor výroby? Tam zoberú aj bez praxe

autor
14. feb 2024

@dettilv Tam sa bojím ísť že niečo pokazím ale asi to bude jediná šanca

nikaeli
14. feb 2024

@sheila121 do obchodných reťazcov vezmú len človeka s praxou? dcérine staršie spolužiačky (nad 17) brigádujú v Tescu.. v Lidli pracuje synovec, minulý rok maturoval, nastúpil bez akejkoľvek praxe do svojej prvej práce vôbec..

autorka choď osobne so žiadosťou v ruke

dettilv
14. feb 2024

No tam by som sa bála asi najmenej že niečo pokazim. Keď tam niekomu niečo nejde tak väčšinou preradia inde a samozrejme je aj kontrola po tebe (po všetkých). Peniaze potrebuje každý a za pokus nič nedáš😊samozrejme hľadať si lepšiu prácu môžeš aj keď už si tam

autor
14. feb 2024

@nikaeli Ďakujem skúsim

autor
14. feb 2024

@dettilv Ďakujem pekne 🙂

nikaeli
14. feb 2024

držím prsty 🙋🏻‍♀️

autor
14. feb 2024

@nikaeli dakujeem😊

babydesire
14. feb 2024

@sheila121 nepotrebujes..bola som v kauflande a nemala som prax,,len casto maju plne stavy

babydesire
14. feb 2024

Autorka v se a v si v obchodnych retazcoch maju casto plne stavy...je tam ale velka fluktuacia ludi, ale aj velky zaujem..treba ist osobne, alebo posielat ziadosti opakovane povedzme raz za mesiac..oni totiz zivotopisi nezakladaju ze o pol roka az niekto vypadne kukneme kto nam poslal zivotopis,, a dobre je ak niekoho poznas kto tam robi, kto sa za teba prihovori,,90% ludi sa tam dostalo prave po znamosti (do obchodov)..do vyroby sa neboj, kazdy sa manualne prace nauci,,kazdy zdravy a kto chce pracovat ! Mna ta praca bavila a to tiez mam maturitu a dlhorocnu prax v administrative..lutujem,ze som odisla inam (administrativa). Vyuzi ze nezamestnanost je nizka,,pra .miest je dost.

deti95060810
15. feb 2024

Billa? alebo potom skús Poštu...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavomira236
15. feb 2024

Tiez som robila v tescu uz davno ked ho u nas otvarali bez praxe. Ale normalne bola ziadost bol pohovor. Zaucanie v inom meste. Nabrali vela ludi a potom dost prepustili ked sa prevadza zabehla vsetok tovar povykladal..

autor
15. feb 2024

@babydesire Ja sa hlásim stále a stále ma odmietajú tak už mi to je trápne sa stále hlásiť do tých istých obchodov😁 tak jedine do výroby môžem ísť.

autor
15. feb 2024

@deti95060810 Tam je to plné a na pošte tiež 😄.