Inšpektorát práce - je to naozaj anonymné?

2. jún 2024

Dobry den, vie zamestnsvatel zistit či som niečo riesila s inšpektorátom práce? Nemyslim ,ze som podala podnet ale pytala som si radu ... Inšpektorát som kontaktoval cez anonymný formulár , aj mi dali odpoved a samozrejme som mala pravdu ja a nie zamestnávateľ.Problem je ,ze v práci o tom vedia.Ako je to mozne 🤔

pluss
2. jún 2024

Z emailu alebo šiel dopyt?

koniarova
2. jún 2024

Ako vieš,že vedia?

autor
2. jún 2024

@koniarova lebo si ma koli tomu predvolali 😃

dadis
2. jún 2024

Odpovedali ti na pracovny email?

autor
2. jún 2024

@pluss tak ako ano odpisali mi na moj email , ale ako to doslo az k zamestnávateľovi ked som ani nazov firmy nenapisala

autor
2. jún 2024

@dadis súkromny

koniarova
2. jún 2024

Asi len vydedukovali,že ty si riešila daný problém. Tak kto iný by podal podnet.

koniarova
2. jún 2024

Tak to potom nie je možné. Keď si ani firmu nedala. Nechápem.

autor
2. jún 2024

@koniarova ale ja som nepodavala podnet, ani nezadala nazov firmy ...iba som si pytala radu

dadis
2. jún 2024

Mozno ta predvolali kvoli inemu, ved uvidis.

autor
2. jún 2024

@dadis koli tomu ze som pisala na inšpektorát

koniarova
2. jún 2024

Prečo si sa nespytala,odkiaľ to vedia?

koniarova
2. jún 2024

Podpísala si sa?

dadis
2. jún 2024

Neboj sa nicoho. Spytaj sa, odlial maju informaciu, ze si kontaktovala inspektorat.

doriiis
2. jún 2024

Ten mail si posielala doma alebo v práci?

autor
2. jún 2024

@koniarova zadavas tam iba som email kam ti pride odpoved ,tusim bolo to pred 2r co som tam pisala ...riesia to teraz

koniarova
2. jún 2024

Inšpektorát pochybujem,že si pracne vyhľadáva kde robíš a ide robiť poriadky so zamestnávateľom. To ťažko.

autor
2. jún 2024

@doriiis doma zo súkromného mobilu

dadis
2. jún 2024

Tak im povies, ze si nic take nepamatas. Spytaj sa, kedy to bolo a v akej veci. Bud pokojna.

autor
2. jún 2024

@dadis vraj ma nasli podla emailu , preto sa pytam ci je take konštatovanie inšpektorátu ozaj anonymne ... možno ma niekto podobnu skúsenost 🤷🏼‍♀️

koniarova
2. jún 2024

Kto ťa našiel podľa emailu?

autor
2. jún 2024

@koniarova ved zamestnávateľ

autor
2. jún 2024

@dadis nie konštatovanie ale Kontaktovanie 😃

koniarova
2. jún 2024

To je hlúposť podľa mňa.

babulkomale
2. jún 2024

Tak tam maju znamych alebo podplatenych. Aj jeden d.bil sa chvalil ze tam ma znamych, takze jeho zamestnanci si nic nepomohli a porusoval vsetko.

koniarova
2. jún 2024

@babulkomale jedine tak. Inak si to neviem predstaviť.

dadis
2. jún 2024

Povedz, ze si nie si vedoma nicoho, ze chces vidiet pisomne od inspektoratu o co konkretne islo. Ak by taketo informacue oficialne inspektorat komukolvek poskytol, mal by z toho mega pruser s ochranou osobnych udajov. Kym ti nic nedaju oficialne, povedz ze to je blbost, o nicom nevies a chces vidiet papier od inspekcie, lebo ty si nie vedoma ziadneho kontaktu s inspekciou.

koniarova
2. jún 2024

@dadis 👍👍👍👍tak to veru treba urobiť.

autor
2. jún 2024

@dadis dobry napad 👌🏼 ale tak v takom pripade by musel ten "niekto" vynášať vsetky e-maily ktore im prisli ,kedze ja som nazov firmy nezadala 🤦🏼‍♀️

koniarova
2. jún 2024

To sa mi stále nezdá.🤷 Načo by si preboha niekto dával takú námahu. Nejaká kamoška ťa nenatrela?