Čo s tým, keď sa mi veľmi páči kolega?

17. sep 2022

Ahojte. Nedavno som nastupila do prace. Velmi sa mi zapacil kolega. Je sice starsi (ja mam 23 on 47),obidvaja sme slobodni. Velmi ma pritahuje. Nehladam vazny vztah, staci sex. Sli by ste do toho? Ja som dlhsie uz bez sexu a uz dlho nevydrzim. Viem, ze je velky vekovy rozdiel, ale nejdem snim zit ani sa za neho vydavat. Staci ten sex. Ako mu to dat najavo? Rozpravame sa skoro kazdy den trochu ale len o takych beznych veciach. Nechcem hned nanho vybehnut, ze ho chcem, ani nechcem sa mu nejak ponukat aby nemal pocit, ze som lahka korist.

ninusa221
17. sep 2022

To vazne ? Ved ti moze byt otec. FUJ

sona96
17. sep 2022

Tu by som ani tak neriešila vek, ale to, že toto je úplne nevhodné spravanie na pracovisku. Vravíš, že si tam len nedávno nastúpila, naozaj sa tam chces zapísať takto?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. sep 2022

@elizabet173 ano,veď je slobodny tak preco nie

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenerifka
17. sep 2022

@zoro9836 ale prosimta, ved je 21.storocie a kopec moznosti antikoncepcie.
Mne je zvlastne, ako moze 23-rocnu pritahovat 47-rocny na sex, ja by som sa asi dogrcala

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenerifka
17. sep 2022

@zoro9836 ale to sa jej moze stat aj s rovesnikom, zaklad je chranit sa

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hopsadobrandejsa
17. sep 2022

Daddy issues jak hrom....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barborachors
17. sep 2022

@hopsadobrandejsa skôr troll ako hrom...

petronellla87
17. sep 2022

Neser tam kde jedavas😉

dilino
17. sep 2022
mimi3008
17. sep 2022

Akoze ja mam skoro 32 a ked si predstavim, ze by som mala mat daco s takmer 50nikom, tak fuuuj. Nie este ako 23 rocna

mpg
17. sep 2022

Ak neberieš antikoncepciu, tak určite nie, a keď je muž v 47 rokoch slobodný, tam môže byť nejaká odchylka, ale ju nie je na prvý pohľad vidieť. Sú aj takíto muži starší niektorí celkom vzhľadní, ale určite by bolo vhodnejšie ho dlhšie spoznávať a neponáhľať sa.

adka176
17. sep 2022

Mladá... blbá.... strácať čas so starým pánom len kvôli sexu....fakt dobrý výhľad do budúcnosti....a možno si ešte zabudla napísať že je bohatý...

autor
17. sep 2022

@adka176 neje bohatý plat mame rovnaky

lesana25
17. sep 2022

Veď skús, možno ťa odporučí ďalej.

erifl
17. sep 2022

Každý človek to má inak, musíš vedieť ty či ti to stojí za to...je to obrovský rozdiel, mala si aj pred tým starších mužov? Ja neviem asi by som počkala na nejaký signál z jeho strany, lebo to že ty si mladá neznamená že po tebe hneď skočí...aby si nebola sklamaná....

janetinka27
17. sep 2022

zrejme je tam nejaky dovod, preco je v tom veku este slobodny. zrejme to nie je kvoli tomu, ze cakal doteraz prave na teba.
inak toto je vymyslene

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
casavina
17. sep 2022

FUJ...nie kvôli veku ale že nemáš sebaúctu!!! Si žena preboha, nie handra!!! Žasnem ako sa niektoré núkajú 😢 a nevážia si samé seba..

daniela2202
17. sep 2022

Éj.... ujco sa poteší takej mladej micke 😁👍👍👍

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
savanna
17. sep 2022

Toto je tenky lad, bez ohladu na vek, ak chces silou mocou sex, hladala by som inde, nie u kolegu. Moze to ohrozit tvoju reputaciu v praci, nastrbit pracovne vztahy. Na sex najdes x chlapov hocikde na zoznamkach, nemusis riskovat v praci.

mimikarol
17. sep 2022

Za mňa áno. Si mladá, slobodná. Kedy si užiť keď nie teraz? A chlap pred 50tkou tiež môže vyzerať k svetu keď sa o seba aspon ako tak stará. Ale! Keď už by som si hľadala chlapa na sex tak nie kolegu. Niečo sa medzi vami po.erie a ty budeš v robote za ku.vu. Nepoznáš ho, nevieš aku ma povahu... Na toto by som si dala pozor

jaskolka
17. sep 2022

Odhliadnuc od toho, ze nechápem, ako sa môže ti páčiť chlap vo veku tvojho otca, ide aj o pravidlo, že vzťah a hlavne sex vzťah na pracovisku môže skončiť veľmi zle.
Keď sa to prevali, alebo sa v dacom nezhodnete, kľudne môžeš byť zaskatulkovana ako "rajda" ktorá hľadá len sex a on by z toho práveže vyšiel ako geroj, že nabalil mladú zabku.Si tam krátko nevieš, aký om je, aki sú ostatní.
Takže pozor na to.