Chcem byť úspešná - dokážem to!

reppka10
5. apr 2014

Ahojte Mamičky,
som jednou z vás. Mám 2,5 r. dcérku. Počas "materskej dovolenky" som skúšala rôzne formy privyrobenia (dotazníky, klikačky a pod.) väčšina však bola stratou času. No ja som chcela stále niečo iné, v čom by som sa mohla realizovať, a byť úspešná. A dokázať tak nielen sebe ale aj svojmu okoliu, že mám na viac ako len starať sa o domácnosť (variť, prať, žehliť, ...) a to stále dokola. A konečne som to našla 🙂 Prácu, ktorú viem prispôsobiť sebe a svojim materským povinnostiam. Mamičky, týmto vás chcem povzbudiť, choďte si za svojim cieľom, nenechajte sa odhovoriť od svojho úpechu svojím okolím, dá sa to. Vraví sa: „všetko sa dá len treba chcieť“. Chcieť nestačí, potrebný je ČIN !

h2
5. apr 2014

@reppka10 Pekné. Blahoželám. Ale dodala by som: Chcieť nestačí, potrebný je ČIN ! A obrovský kus šťastia. 😉

25daniela
5. apr 2014

Co je to, v com si sa nasla?
@reppka10

zara0201
5. apr 2014

@reppka10 Dufam ze Ta nezlakali na financne poradenstvo.

bibuska22
5. apr 2014

Myslím, že je to kozmetika, parfémy, hmmm ? mám pravdu? 😉

stefka33
5. apr 2014

To znie ako motivačné drísty pre multilevel marketing.

anatalia77
5. apr 2014

Tak hadam zakladatelke z tolkeho stastia nepreplo,zide z toho Olympu a nam ubohym cervom predstavi ten zazrak.
Ja cakam.Z kavy ide fajna vona a srdiecko plesa.

tojada
5. apr 2014

@stefka33 Ahoj, prosím, poradila by si ak mne?

stefka33
5. apr 2014

@tojada Čo to chceš odo mňa?

tojada
5. apr 2014

@stefka33 Veľmi rada by som sin nejako privyrobila. Píšeš, že tebe sa to podarilo. Mohla by simi prosím, poradiť, ako sa dá privyrobiť?

katy2
5. apr 2014

babenky, staci pozriet status v profile 🙂 jasne, ze kozmetika 🙂

marcelka932
5. apr 2014

@katy2 ano tiez som to postrehla 🙂

stefka33
5. apr 2014

@tojada Pomýlila si si nick. Napíš repke10

zara0201
5. apr 2014

Boze tito MLM, to je take vymytie mozgu...Tie ich seansy to je ako sekta. Par slabsich povah to zozerie.

reppka10
autor
5. apr 2014

@h2 ďakujem 🙂

@anatalia77 nemusíš sa báť, ešte mi nepreplo 🙂 ale možno aj to bude 🙂 dúfam, že kávička chutila 🙂 ale niekomu tu neidem nič predstavovať, len som sa chcela podeliť o svoje pocity.

Radosť z môjho úspechu mi nikto neskazí 🙂 Môžete si tu kľudne písať o kozmetike a "drístoch" o MLM, ja som spokojná a šťastná, že môžem robiť to čo ma baví. A to bolo aj cieľom môjho príspevku, aby sme si išli za svojim cieľom a pracovali aj na svojej kariére, v ktorej koľvek oblasti a nemuseli sa "obetovať" pre rodinu. Dá sa to aj pri našich detičkách, a nebáť sa nechať niektoré povinnosti ohľadom starostlivosti o dieťa aj na svojho partnera 🙂

zita19
5. apr 2014

No gratulujem, ze si nasla svoje uplatnenie. Aby ti to dlho vydrzalo. Ked ti staci k pocitu uspokojenia to co robi si stastna zena.
Ale ver, nie si jedinecna ani zazracna. Su mamicky, ktore pracuju full-time popri detoch. Su mamicky, ktore studuju popri detoch. A su mamicky, ktorym staci byt mama na plny uvazok.

anatalia77
5. apr 2014

@zita19 presne tak,kazdy si to stastie predstavujeme inak,mne zatial staci to,co mam.
Kamaratka je napr.stastna,ze ma brigadu,sesternica je stastna,ze vypestovala konecne peknu orchideu.
Ja som stastna,ze vo svojom veku udrzim moc a myslienku 😀

zita19
5. apr 2014

@anatalia77 Ja som na tom rovnaku... 😀 😀 😀

anatalia77
5. apr 2014

@zita19 a ako nas to dokaze potesit?
Ja mam svetle chvilky aj vtedy,ked sa rozculim a nepraskne mi cievka 😀 /takze netaham nohu za sebou a neslintam si na tricko/.
Zatial 😉

nikawero12
5. apr 2014

@anatalia77
@zita19 Dámy, to ste na tom dobre 🙂 Ja mám pocit, že v mojom veku ma už nejako často navštevuje pán Altzhaimer a kôli nemu zabúdam nielen na myšlienky, ale aj na mená 😀 😀 😀

lauricka
5. apr 2014

ČIN? to mi pripomina LR....a uz si si aj zarobila nieco?

zita19
5. apr 2014

@anatalia77 ja som rada, ked mi ten Nemec neskryje veci a uplne najstastnejsia som, ked si vobec spomeniem co mi skryl 😀 😀 😀

anatalia77
5. apr 2014

@nikawero12 si dobra,mna nikto nechce,ani ten nemec....no nemozem mat vsetko,ze ano?

reppka10
autor
5. apr 2014

@zita19 áno, baví ma to čo robím, a nemyslím si že som jedinečná ani zázračná 🙂 A myslím si, že som napísala dosť jasne, že práve takým mamičkám čo študujú a pracujú popri deťoch a pracujú na sebe, tak takým fandím 🙂

anatalia77
5. apr 2014

@reppka10 medzi nami dievcatami,ked povies A,tak povedz aj B,hlavne ked suodozvy.
Inak to vyznieva ako lizat med cez sklo...

mima4
5. apr 2014

@reppka10 no ked sa tvoj partner neboji nechat starostlivost o dieta v niecom na teba, preco by si sa mala bat ty ho nechat starat sa...

mima4
5. apr 2014

@anatalia77
v tychto veciach sa nikdy nehovori B... zazneju silne recicky, vyzvy, manipulacia...a potom az zisti clovek ze ide o blbost

reppka10
autor
5. apr 2014

@anatalia77 to čo robím nie je podstatou toho, čo som tu chcela vyjadriť. Ale to ja tu už nebudem viac rozoberať. Myslieť niečo v dobrom sa tu vôbec nevypláca. Už si viem predstaviť tie príspevky 🙂 Pracujem s LR Health & Beauty Systems, a je to MLM 🙂

anatalia77
5. apr 2014

@reppka10 nechcem ta kritizovat,ale ak mozem poradit: nehadz hned negativne myslienky,ked niekto nie je po voli,mala by si byt optimistickejsia,aj napriek "bzucaniu"v dave.Este sa velakrat stretnes s negativizmom,nauc sa ho spracovat.
Vela stastia v tvojom privyrobku.

zita19
5. apr 2014

@reppka10 Niekto programuje a bavi ho to, dalsi proramuje a berie to ako trest, este dalsi by nesiel programovat za ziadne peniaze... Nikto uci a robi to rod, dalsi uci z nevyhnutnosti aspon ako tak uzivit rodinu, dalsi uz neuci, lebo chcel uzivit rodinu...
Niekto predava kozmetiku a bavi ho to, iny len preto, ze je v kontakte s ludmi. Su taki, ktori by to nerobili ani za svet, lebo by ich to nenaplnilo.... A co z tohy vyplyva. Vobec nic prevratne. Kazdy robi co za danych okolnosti moze a vie. Ja by som kozmetiku nesla predavat ale zato programujem z urcitou davkou radosti a vasne aj ked mi to obcas lezie na mozog aj nervy...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz