Bonzli by ste kolegov?

26. aug 2024

Ahojte
Radsej anonymne lebo clovek nikdy nevie 😀 "
Ide o to ze mame zakaz robit v praci nahravky, fotit sa, no ved klasika a nedavno sa u nas stalo ze na druhej zmene tancovali veduci zmeny a dali to na FB. No a ide o to ze u nas dievcata spravili to iste ze sa fotili a nahravali 🫣 a ja mam "dilemu" ze ci ich bonznut alebo nie. Na jednej strane viem ze sa to nesmie na druhu stranu budu ma mat za bonzaka 🫣🫣🫣

ivik4
26. aug 2024

To Ti tym tancom tak strasne ublizili ? 🙄
Ja by som nebonzovala

really8
26. aug 2024

Keby kradli ano, za tancovanie nie.

cavelocavelo
26. aug 2024

prečo?

dadka1997
26. aug 2024

A prečo to robit ? Co z toho budeš mat 🫣🫣🤣🤣🤣

suge
26. aug 2024

Dali to na FB, aby sa to nikto ďalší nedozvedel alebo ako?

veronikaszabova
26. aug 2024

Mat tvoje problemy... 🤦🤦🤦

autor
26. aug 2024

Ide o to ze je to zakazane ... vsade su kamery ... a dokonca je "vycapene" ze sa to nesmie

cavelocavelo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
26. aug 2024

Ty musis byt straaaasne oblubena kolegyna 😀😅

patus_2
26. aug 2024

Bol na tých fotkách a videách každý dobrovoľne? Ak áno, nechaj tak, ak nie, niekoho fotili, kamerovali, kto si to neželal a čapli na FB, tak vtedy to treba riešiť.

kepassa
26. aug 2024

Fakt nerozumiem prečo máš potrebu bonzovať. Sú predsa dospelí, nie ste na ZŠ. Čítať vedia, nerešpektujú to, tak ak sa to vedenie dozvie, budú niesť nasledky oni... Nehas čo ťa nepáli. Takýmto štýlom budeš veľmi neobľubena v kolektíve...nezaliečaj sa vedeniu týmto spôsobom...

cavelocavelo
26. aug 2024

@veronikaszabova 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

doriiis
26. aug 2024

Autorka,nebuď ritolez a nebonzuj.

ajajaj00
26. aug 2024

karma je zdarma nezabudaj

andel7766
26. aug 2024

Ako vselico som cakala, ale tanec? 🤣🤣🤣 by som sa hanbila takuto diskusiu vobec zalozit..

svokrinjazykmonika
26. aug 2024

Ty si riadne trápna autorka 😂 v škole si bola bifľoška a veľa kamarátov si nemala že?

ivik4
26. aug 2024

Pockaj , ale ak pracujes v pohrebnej sluzbe a oni tancovali na truhle 🤔...

tiika
26. aug 2024

Chceš to nahlásiť len z toho dôvodu, že sa to nesmie ? Nie, nenahlasovala by som. Ak budú mat problémy, ich problém, no ty im ich robiť nemusíš.
Tým fotenim, natáčaním spôsobili nejakú škodu, niekomu ublížili, niekto kvôli tomu trpí? V tom prípade treba zvážiť závažnosť a či by to nejako pomohlo.

daom
26. aug 2024

Čím chceš byť, čím chceš byť?

juliacenc
26. aug 2024

Daj si facku

klarissa25
26. aug 2024

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ty si riadna ......bonzacka. by ma zaujímalo kde pracuješ

dskjhfdlkdjhl
26. aug 2024

To musi byt zabavna praca😝

livuska124
26. aug 2024

@ivik4 😂😂😂😂😂

zuzanita1609
26. aug 2024

Tiež ma napadlo,že musíš byť v kolektíve "veľmi obľúbená "🤭😆

fido69
26. aug 2024

Ty nebudeš najostrejšia ceruzka v peračníku... dokonca by som povedal, že budeš hrozne tupá ceruzka. 🤔

danielahamar
26. aug 2024

Ako pekne začal týždeň🤣🤣🤣 dneska jedna perla za druhou na mk

lukbe
26. aug 2024

Ak sú tam kamery, tak sa na to aj tak príde, nie? Nechaj to tak, bola to ich voľba.

liz_lemon
26. aug 2024

mna by zaujimalo, co je to za praca, kde tak vsetci maju cas tancovat

lavender94
26. aug 2024

A ty, konkrétne ty budeš z toho mať nejaký problém? Alebo nechápem co tým vlastne dosiahneš. Inak teda väčšinou je ten zákaz fotenia a natáčania z dôvodu, že sa nesmie zverejniť niečo napríklad z výrobných procesov atď…. Neviem kde robíte. My sme taky zákaz mali v reštaurácii. Ak na tej nahrávke nie je nič čo by tam nemalo byť natočené, tak kde je problém. Čo si myslíš, že vyhodia dve smeny? Su tam kamery… načo by si to bonzovala? Ja sa snažím pochopiť tu pohnútku, co by ti to dalo. Okrem toho, že by si bola u každého za totálnu kravu a dosť pravdepodobne aj u nadriadeného, lebo sorry ale toto je bonzovanie na úrovni prvého stupňa základnej školy 😂😂

earlgrey
26. aug 2024

@daom Nieee 😀 ja sa ešte spamätávam z koncertu Mira Jaroša, od soboty so mnou trasie zo strany na stranu (rozumej - tancujem) a už ako tak som ho z hlavy dostala a ty tu napíšeš "Čím chceš byť? čím chceš byť?" 🤣🤣 ďakujem pekne, mám ho v hlave znova a tance môžu začať 🫣 Chudák moje dieťa, ktoré na to musí od soboty pozerať 😀