Aký je zmysel vašej práce?

22. dec 2022

Aky je zmysel vasej prace? Myslim, preco tam chodite?

lamonita
22. dec 2022

Náplňou mojej práce je aby sa produkt predával rychlejsie a v hojnom počte. No a chodím tam pre peniaze predsa🤔🤔

autor
22. dec 2022

@lamonita Chodila by si aj bez penazi?

viestta
22. dec 2022

Lebo pečene holuby do huby nepadaju

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ma77
22. dec 2022

Pre peniaze a preto aby som nesedela doma zadarmo a nudila sa aspon som medzi ludmi

autor
22. dec 2022

Naozaj iba kvoli peniazom? Som rada, za zmysluplnu pracu. Chodila by som aj zadarmo.

martinmmartin
22. dec 2022

Zmysel prace je jednoduchy. Keby tento system neexistoval bola by si odkazana iba jest to co ti vyrastie za chalupov a umrela by si v cca 37-ke na nejaku blbost.
Spolocnost sa musi specializovat aby mohla napredovat a na to aby si sa mohla specializovat potrebujes aby ti niekto vypestoval jedlo niekde inde ako ta tvojou chalupou nech sa ty mozes sustredit na svoju specializaciu

viestta
22. dec 2022

Každá práca je zmysluplná, aj ta, ktorá je len nevyhnutnosť.

alanko20
22. dec 2022

Nepracovala by som zadarmo,.lebo z 1 platu by nasa rodina nevyzila. Ked je zmyslom uzivit seba, dieta, nejaku zver a mat kde byvat, je to podla mna celkom ok.a robim doma, nemusim nikam chodit 😀

tykat
22. dec 2022

Kombinácia viacerých okolnosti.
Na MD uz nemôžem a dôchodok ďaleko 😀.
Stabilný príjem a vždy ked si poviem, ze mozno idem hľadať nieco ine tak mi dvihnú plat 😀 a aj ma to asi baví … ale zadarmo by som tam veru nechodila, z niečoho musim žiť.

alguno
22. dec 2022

Pretože musím, aj keď ma práca vôbec nebaví.

lindous
23. dec 2022

Aj ja mám prácu, ktorá má napĺňa a chodila by som tam aj zadarmo, keby som mala z čoho žiť 😅 ale keďže iný príjem mám naozaj len ako bočný, tak áno, chodím tam kvôli peniazom..viem si predstaviť aj byť len doma 😅😅 no keď už "musím" pracovať, tak som rada, že robím to čo robím a že ma to baví

lamonita
23. dec 2022

Nie

marca12
23. dec 2022

Prioritne,aby som sa uzivila,ale chodim tam rada. Praca ma bavi,aj ked je to niekedy narocne a je toho vela,ale nechodim do prace s nechutou.

saxana000
23. dec 2022

Ja sa tesim do prace bavi ma to mam.super.kolegov a je tam.sranda.hocikedy tam zbehnem led idem okolo a ak.maju toho viac kludne im pomozem a nedostanem za.to nic.ale zas cely mesiac bu som zadarmo asi neodrobila.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poopsie
23. dec 2022

Mna moja práca baví aj napĺňa a má aj zmysel ale zadarmi by som ju nerobila 🙈pretože ani kura nehrabe zadarmo

patus_2
23. dec 2022

Moja práca má viac pre mňa viac zmyslov, ale jedným z tých dôležitejších sú peniaze. Ak by mi neplatili, nerobila by som svoju profesiu. Z úsmevu a lásky sa najesť ani postaviť dom nedá 🤷

trinneo
23. dec 2022

Pretoze som to chcela robit od osmej triedy ZS.Samozrejme aj peniaze, ale u mna sko hovori moj manzel je to skor hobby😂takze robim to co chcem a som sama sebe panou a pomaham ludom.

h2
23. dec 2022

Ja mám fakt rada svoju prácu a baví ma. Ale keby mi nechodila výplata, ani pár volov by ma tam nedotiahol!

simsalabim
23. dec 2022

Zadarmo by som svoju pracu robila iba v pripade, ze by som mala na konte miliony €. Robila by som to ako hobby. ale kedze ich enmam ( a ani ropny vrt), tak tam chodim pre peniaze.

zuzanockamt
23. dec 2022

Prvotný cieľ sú peniaze, aby som mohla žiť stále rovnako a mať sa dobre. Keby som však mala dosť prostriedkov na život (neviem síce odkiaľ) a nemusela by som pracovať, aj tak by som tam chodila. Do práce chodím rada, baví ma to a chcela som to robiť už od raného detstva.

iv007
23. dec 2022

Ja pracujem s ludmi, co je niekedy narocne ale aj keby vyhram miliony v loterii tak by som sa prace nevzdala a chodila tam.Neviem si predstavit xy rokov sediet doma a byt financne odkazana na muza alebo rodinu.Kazdy potrebuje sebarealizaciu

gladys_07
23. dec 2022

Pre peniaze. Muz nas sice v pohode uzivi ale nevieme co ma pre nas osud nachystane, chcem mat nieco svoje. Moja praca ma bavi (zvacsa), ale keby som milionar, ani tym smerom nepozriem.

kvetinka75
23. dec 2022

aby som mala peniaze potrebné pre život, aby som sa doma nenudila, aby som bola v dobrom kolektíve. A aby som videla zmysel v mojej práci, spravila som si externe zdravotnícku školu a pracujem aj v tejto oblasti pár hodín týždenne

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
23. dec 2022

Aky zmysel ma pracovat zadarmo?

autor
23. dec 2022

@beata_k Cloveka praca bavi a vidi v nej zmysel.

beata_k
23. dec 2022

To nevylucuje penaznu odmenu. Ci ano?

soldi
23. dec 2022

ja pracujem pre dve velmi kreativne sestry, francuzko nemky a pomaham im sirit plody ich do prace do sveta. robim to pre ne, ako bonus mozem cestovat po svete a celkom slusne zarabam. ale prioritne nepracujem pre nich kvoli peniazom, ale preto, ze ich mam uprimne rada a ocenujem ich kreativitu