Aký benefit v práci je pre vás najatraktívnejší?

zuzka38
8. nov 2015

anketa: zaujíma ma len jeden benefit u Vášho zamestnávateľa, ktorý je pre Vás najdôležitejší/najatraktívnejší ak ho v skutočnosti aj máte. Či je to napr. krátky piatok, auto na súkromné účely, preplatenie PN, ...? ďakujem za každú odpoveď 🙂

pribinak
8. nov 2015

ze ma praca bavi, ze sa normalne realizujem a nechodim tam len pre sproste prachy

bosoriak
8. nov 2015

Ked ma bavi a naplna praca, nepotrebujem ziadny benefit. Ak vsak uz musi byt, nie je lepsi benefit, nez bonus na vyplatnej paske. Ostatne co si uviedla su take blbosti, pre mna uplne nezaujimave.

libka1
8. nov 2015

moznost pracovat z domu, vsetko ostatne mi je uplne ukradnute

sami51
8. nov 2015

13ty/14ty plat

cecil36
8. nov 2015

Ako mi jedna personalistka vo velkej spolocnosti povedala, ze ved benefit je vyplata 😀 Srandistka. A jedna mamina, ktora aktualne hlada pracu mi nedavno trpkovtipne povedala, ze pre nu je benefitom ked jej daju pracovnu zmluvu a nechcu, aby si robila zivnost. A pre mna je benefit praca z domu. 😉 Tak si vyber 🙂

wanilla147
8. nov 2015

Financne bonusy, dni volna navyse, dobry kolektiv

horana
8. nov 2015

Benefitom by bolo urcite v tomto poradi:
bavenie ma samotnej prace (zatial nemam)
moznost aspon casti prace z domu, idelane celu (zatial nemam)
viac volna-dovolenky nez je bezne (nemam)
auto na sukromne ucely (nemam)

ale ako sa uz pise predo mnou, vela ludi na SK je rado ze vobec nejaku pracu ma, potom ked maju stalu zmluvu a nie dohody/zivnosti,
v tejto optike sa bavit o benefitoch - nuz syty hladnemu neveri

amadea3
8. nov 2015

home office ;)

mimla
8. nov 2015

Mne by stačilo, keby zamestnávateľ neočakával úplne automaticky nadčasy každý deň. Pre mňa sú niektoré "benefity" skôr mínusom. Konkrétne všelijaké teambuildingy počas víkendov a podobne. Inak home office rulez!

lady511
8. nov 2015

Pre mňa sú benefity, ,odmeny,,zatiaľ tam som pokročila, ,avšak robím veci nad rámec mojej práce,,šéf mi.dal.nepriamo najavo že ich odomna ako aj od kolegyne očakáva (na nás dve sa najviac spolieha) preto aj tie odmeny,,avšak.niaka dovolenka navyše môžem zatim zabudnúť keďže na nás zatim stojí prevádzka, ,respektíve aj keby som tu dovolenku navyše mala musela by som každú chvíľu ja alebo kolegyňa skákať do roboty a riešiť veci takze to je jedno,,uvidíme,,

kaya60
8. nov 2015

U mna je to jednoznacne moznost tvorby a cerpania nahradneho volna v case, ktory mne vyhovuje, vsetko ostatne je pre mna nepodstatne

loginexistuje
8. nov 2015

zaujimava praca a moznost karierneho postupu
homeoffice podla potreby /cely isto nie to nie je pre mna vhodne/
dovolenka navyse nad ramec zakonnej /5 dni/
mobil aj na sukromne ucely
timbuldingy
odmeny

to su u nas benefity problemom je ze tu dovolenku ani nestihnem vycerpat ...

mawka
8. nov 2015

mne je tak zle z TPP na Slovensku, ze sa tomu vyhybam oblukom. Lebo ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju, ale je fakt, ze vo vacsine pripadov ludia makaju ako fretky za ovela nizsi mzdu nez si zasluzia a nez je skutocna cena ich prace, nadcasuju, pochopenia sa nedockaju, o home officoch mozu snivat a musia s prepacenim drzat hubu a krok lebo "v rade caka 100 dalsich zaujemcov"--- nehovoriac o tlakoch, aby presli na zivnost, dohody. pricom vieme, ze byt szco je na slovensku samovrazda. skor ci neskor to cloveka dobehne. ale samozrejme, je to o nasom zle nastavenom systeme. z velkej casti. cize najvacsim benefitom u mna je sloboda a moct sa slobodne pohybovat po EU, slobodne pracovat kde chcem a ako chcem a byt panom sama sebe. keby som mala zratat, kolko benefitov mne bolo naslubovanych a prd makovy z toho, ojoj...

jaruska6
8. nov 2015

bonusy, sick days, home oficce

katka1981
8. nov 2015

V predoslej praci to bolo 100 percentne preplacanie PNky. V tejto to bola moznost home officu neobmedzene, teraz nam to zrusili, ale mame super benefit - domov pojdeme az ked sa vsetko neporobi, fuj! 😠

janinkalc
8. nov 2015

mne by uplne stacilo, keby bol 5 dnovy pracovny tyzden, pretoze som skoncila vcera o 14.00 a dnes idem do nocnej.. za tri tyzdne ma 2 nedele volne... a ja uz takto pomaly nevladzem ....

mafia102
8. nov 2015

U nas vo firme je tych bonusov- dodatkova dovolenka po 3 odpracovanych rokoch, stvrtrocne premie, darcekove poukazky na narodeniny, welnes kupoony 2x do roka, a je to este viac....Takze nie kazdy zamestnavatel je rovnaky, a potom clovek az tak nefrfle, ked musime robit niekedy aj soboty, alebo nadcasy

iwet7
8. nov 2015

flexi pracovna doba, 13/14 plat, dovca nad ramec zakona

kvojtanikova
8. nov 2015

pre mna by bolo tiez najvacsim benefitom zobrat si volno ked ho potrebujem aj bez udania dovodu . Niekedy sa proste citim pod psa ale nemozem si zobrat dovolenku alebo nahradne volno lebo si ho musim setrit na prazdniny. Som ucitelka a hoci sa nestazujem na pracovnu dobu, trapi ma ked musim ostat doma s dietatom alebo sama ked som chora, pretoze viem ze ma musia kolegyne zastupovat lebo deti nemozeme zo skoly poslat domov. A ak idem na skolenie, musim si zastupovane hodiny s kolegami vymenit/nahradit, takze potom dalsi tyzden ucim v kuse od rana do poobedia. Zatial to ale nema riesenie a je pravdou ze v porovnani s inou pracou kde by som robila 12ky alebo take daco sa v podstate nemam na co stazovat. Inak mi benefity nechybaju, v mojej praci dostavame mensie odmeny financne aj 3x do roka slavnostna vecera v restauracii a tak podobne, kolektiv je super, takze sa do prace tesim.

erika04
8. nov 2015

flexibilný pracovný čas. Čo aj mám 🙂

siska53
8. nov 2015

Najvacsi asi - moznost koncit najneskor o 15:30.
A jasne,lepsie financne ohodnotenie. Vacsinou je to totiz bieda a este ocakavaju nadcasy zadarmo (nastatsie toto ja nemam take,takze..).
Momentalne ako najvacsi benefit beriem to,ze mam pracu blizko a zoparkrat do tyzdna stiham ist po deti.
Ostatne ma az tak nezaujimaju,aj ked potesia.

sense
8. nov 2015

menej pracovnych nedel....ale zial to nejde ale je to vec o kt. som vedela...

danushka23
8. nov 2015

Z pohladu matky: flexibilna pracovna doba, home office, sick days, dovolenka nad ramec zakona, financne bonusy a preplacanie jazykovych kurzov prip. kurzov na zlepsenie si osobnych zrucnosti. Ja sa vzdy pobavim, ked citam na profesii, ze benefit: gastrolistky.

mircalla
8. nov 2015

Benefitov mame dost: 3 dni dovolenky naviac, 3 dni zdravotne volno, jazykove kurzy vo firme, preplatenie pn po dobu 2 mesiacov, provizia za odporucanie noveho cloveka do firmy (pokial ho zamestnaju), gastrace aj za chorobu a dovolenku, rozne sporty, masaze, zlavy v bankach, zadaromo financne poradenstvo, psycholog, mozno prace home office (3 dni v mesiaci), rozne kulturne a sportove akcie pre zamestnancov a rodiny, .kazde vianoce dostaneme darcek - tablet, smartphone, 2 krat rocne odmeny (to asi neni benefit, ci?) plus dalsie, uz ani neviem

asi naj je to zdravotne volno a dovolenka navyse, tiez preplacanie 100% pn po dobu 2 mesiacov a HO

zita19
8. nov 2015

presne v tomto poradi
- pruzny prac cas
- 5 dni dovolenky nad ranec zakona
- 13. a 14. plat
- platene volno nad ramec zakona pri zavaznych rodinnych dovodoch (sobas v rodine, pohreb...)
- relax poukazky
- to, ze kazda vyplata nabehne na ucet v plnej vyske presne vtedy kedy ma

travnerka12
8. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

pruzny pracovny cas a dobry kolektiv predsa

nibiru
8. nov 2015

Neviem či je to benefit podla mna nie nakoľko zo zakona musí matke s dietatom do 15r. zamestnavatel vyhovieť pracujem v 2 smennej prevadzke a po podaní žiadosti mám pracovnú dobu od 7.00-15.15h soota nedela volno nakolko zamestnavatel by pred sudom nedokazal obhajiť že mu v tom aby mi vyhovel brania prevadzkove dôvody, mi mame benefit 1 den volna navyše každý odpracovaný rok maximalne však 5dní teda mám o 5 dní dovolenky naviac je to super ale čerpať ich môžem až po vyčerpaní 60% dovolenky,tu si mimochodom musíme planovať napr. už teraz na rok 2015 ,další beneit boli gastropasy na nepotraviny 2x ročne v hodnote 32€ potešili ale buduci mesiac ich mám zdanené čiže mám nižšiu vyplatu,tiež sme dostávali dlhe roky na vianoce velkú kabelu kde bolo všeli čo od potravin po drogeriu bohužial tento rok ju mat nebudeme a aj benefit premii za dochadzku a profesne ohodnotenie nam bolo stopnuté nakolko firma vraj nemá peniaze. každopádne u nas je benefit kolektív.

1234lubka
8. nov 2015

uplne by stacilo keby mi ako matke upravili pracovnu dobu aby som si dieta mohla.rano ádviez do skolky/skoly a poobede vyzdvihnut..no pri 3 zmenach tazko.....

bonaqa2013
8. nov 2015

pre mňa by bolo to naj, aby sa k človeku správali ozaj ako k človeku a nie ako k hande.... Momentálne nepracujem, ale už som sa stretla aj s týmto v jednej nemenovanej fy. vo Vrútkach.

zuzub
8. nov 2015

pre mňa je momentálne úplne najviac,, že mi nový zamestnávateľ umožnil pracovať na skrátený úväzok od 08.00 do 15.00 🙂