Sú tieto postieľky za túto cenu ako komplet?

28. dec 2022

Baby, myslíte že tieto postieľky sú naozaj komplet za tú cenu? Na to že je tam postielka a ešte k tomu aj výbava sa mi zdá byť cena nízka https://www.lacnepostele.sk/produkty/postieľka-...

beata_k
28. dec 2022

Nizka? 160€ za obycajnu postielku a par vankusikov, ktore ozaj nepotrebujes?

janai1
28. dec 2022

Tak máš tam jasne vypísané čo to všetko obsahuje

patka06
28. dec 2022

Ak sa zamyslíš čo z toho reálne využiješ, už nízka nebude. Je tam veľa zbytočností a podľa mňa budeš dokupovať kvalitnejší matrac.

autor
28. dec 2022

@janai1 nie vždy sa tým dá riadiť

autor
28. dec 2022

Tak odporučte vy nejakú

nucky
28. dec 2022

Hlavne ti netreba žiadne baldachyny ani mantinely a vankusiky...zvysuje je to riziko SIDS, lebo dieta si tam moze zaborit nostek....v postielke by nemalo byt nic okrem dietata a idealne ak spi v spacom vaku alebo zavinovacke...za mna zbytocnosti a radsej by som kupila postielku za menej a k nej poriadny pevny vzdusny matrac....henten nebude nic moc

zooeynka
28. dec 2022

Uplne obyc.postielka, ten lapac prachu(baldachyn)das ajtak coskoro prec, mantinel ani nemas po celom obvode a tie hluposti co k tomu pridavaju su zbytocne. Cize cena zavratna za uplne obycajnu postielku

autor
28. dec 2022

Ale veď obyčajné postieľky bez ničoho idú v takých istých cenách

patka06
28. dec 2022

Tiež som za klasickú postieľku, fajn je úložný priestor pod ňou, pohybujú sa okolo 100 Eur + kvalitný penový matrac
Vankúše baldachýn a ostatné veci sú zbytočné

zooeynka
28. dec 2022

Pozri si kolko stoji v Ikei, presne tato. Len teda bez baldachynu a tych hovadin. Urcite o polovicu menej

nucky
28. dec 2022

Pozrite tu....kupite aj za cca 80 euro https://favi.sk/produkty/kategorie/detske-posti...

autor
28. dec 2022

@zooeynka z ikei nič nechcem. Nemám s nimi dobré skúsenosti

minesasubu
28. dec 2022

Je to komplet za tu cenu 🙂 maju tam zlavu uvedenú, ak sa ti to paci kludne ju kúp , ja vsak doporucujem radsej kokosový matrac pre dieta , mozes ten co ti pride predat ako novy aspon sa ti vráti cast nákladov
Avsak ten baldachyn je blbost aspon podla mna zbytocne sa ti tam bude usádzať prach co nie je dobre pre dieta tiez mozes predat
Tak isto ten vankus a perinka by mali byt paperove odporucam pozriet perinku aj vankus od Evy Kriedronova
tie ostane veci su fajn nieco mozno využiješ aj neskor
Rozhodni sa sama podla seba a nie podla žien tu na MK ( vieme aké sú 🙂 )

zooeynka
28. dec 2022

@minesasubu ved chcela radu. A aj ty si zena na MK, to znamena ze "aj ty si ved vieme aka?";)

autor
28. dec 2022

@minesasubu hej sa do mňa pustili veľmi rýchlo a keď poviem nech odporučia nejakú oni tak už neodpíšu. Mne sa práveže veľmi páčia tie s baldachýnom, ja ju budem mať v obývačke tak by to bol ak taký fajn pekný kus nábytku ale zase na druhej strane je pravda že nad praktickou strankou som nepremýšľala.. Takže si to nechám prejsť hlavou.. A prosím ťa, tie kokosové matrace sa kupujú kde? Také kvalitné.. Nejaký overený eshop máš? 🙂

simonecka008
28. dec 2022

Moje dieta prvu zlomila v strede ten rost .. 😄 vela skakala po nej.. takze tu sme vyhodili prec.. ja by som za 160 eur za to nedala.. je to vela.. tiez som mala pri malej baladychn ale po mesiaci isiel prec.. lapac prachu.. teraz cakam druhe dieta .. kedze dalsie uz nebude kupila som postielku z bazosu za par eur .. a vyborny stav.. jedine co si kupujem nove je matrac do nej .. urcite sa najdu aj lacnejsie postielky na nete ..

patka06
28. dec 2022

Kokos a pohánku v matraci by som neodporučila ani pre dospelého, nieto ešte pre dieťa.
Radšej kvalitný penový

simonecka008
28. dec 2022

Matrac skus kuk daky obchod kde sa predavaju veci pre deticky.. neviem skade si ale napr. Hlohovec (aladdin ) maju aj eshop.. ja idem tak ako pri prvom kupovat do centrumkocikov.. tiez maju eshop.. ale je lepsie ked to realne vidis a vies si to pochytat 🙂

autor
28. dec 2022

@simonecka008 veď to a ja tu mám najbližšie Košice cca hodina cesty takže bude treba cestovať len neviem aký typ je vhodný pre bábätko.

patka06
28. dec 2022
autor
28. dec 2022

A v tých 100 eurovych postielkách sú nekvalitné matrace? Lebo matrac sám o sebe je dosť drahý

patka06
28. dec 2022

Matrac je dôležitejší ako samotná postieľka, ak je k postieľke, tak väčšinou mäkký molitanový

lalala94
28. dec 2022

Za to, čo obsahuje ten set mi tá cena príde +/- ok, ja som ale praktická, nechcelo by sa mi toľko prať. Ja som kúpila túto https://www.aladdin.sk/postielky-vyberatelne-pr... no v tom čase stála 47€, celkom zdražela. Podľa mňa sa neoplatí dávať veľa peňazí za postieľku, veď to dieťa tam nebude tak dlho. 🙂 V postieľke inak nemám nič, len matrac, dvoch malých plyšákov na druhej strane ako spí malá a mantinel z jednej strany, keďže postieľku máme pri okne.

autor
28. dec 2022

@lalala94 noo len to sú také ceny vysoké nejaké a ešte plus keď kúpiš k tomu kvalitný matrac tak si ma 200 eurách a toľko ja nechcem investovať do postieľky :/

patka06
28. dec 2022

Postieľku pokojne môžeš kúpiť aj z druhej ruky za dobrú cenu a kúpiš len poriadny matrac

minesasubu
28. dec 2022

Kludne pozri aj tu na MK bazár predavaju uplne nove alebo male pouzivane ak chces novy tak si daj do google , overenú stranku nemam 🙂

kiki234
28. dec 2022

@lalala94 ja mam tiez tieto 2ks. Chlapec je v nej este stale, starsia isla nedavno do vacsej uz. A som s nimi naozaj spokojna. Kupovala som ich v 2020 a druhu v 2021 a stali tusim 60 a 65€. Ale su naozaj super, dokupila som matrac a hotovo. Moji maju aj mantineli ale nie vankusove lebo si buchali hlavicky. Ale cena isla pekne nahor.

minesasubu
28. dec 2022

@zooeynka ja som jej odpovedala na položenú otazku co robim vzdy ale tiez som zena z MK 🙂
Vieme ze tu na MK je celkom bezne davat nevyžiadané rady a odpoved uplne mimo otazku a potom sa diskusia posunie uplne inym smerom a este sa tu zeny dohadaju medzi sebou preto som to napisala aby autorka si z odpovedi vybrala co potrebuje ona vediet
Netýka sa to žien len na MK ale na kazdom fore 🙂 dokonca aj chlapi sa pekne vedia dovadit len sa to dost zle cita taketo diskusie potom a nakoniec sa autorka ani nedopátra odpovedi

lalala94
28. dec 2022

@kiki234 ja som ju kupovala tento rok v máji, čudujem sa, že za pár mesiacov je to viac ako 100% zdraženie, ale tak všetko išlo hore.

@autorka, jasné, chápem. Ono skús pozrieť nejaké iné stránky. Pre mňa bolo podstatné, aby sa jedna bočnica dala vybrať a aby bola postieľka polohovateľná. Prípadne ako tu niekto poradil, skús pozrieť bazár tu na MK. Ja som mala vyhliadnutú jednu super postieľku vo veľmi dobrom stave (pani ju vôbec nepoužívala, jej deti si radšej našli miesto v ich posteli 😀 ), no boli zo západného Slovenska a doprava sa vôbec neoplatila. Myslím, že tú postieľku, s matracom a plachtou predávala za 60€. Matrac mala kokosový, čiže kvalitný. Dajú sa tu nájsť veľmi dobré kusy. 🙂

autor
28. dec 2022

@lalala94 a kokosový matrac je kvalitný? Taký odporúčaš kúpiť?