S akou značkou plienok začať?

karpan
24. máj 2015

Ahojte mamičky síce mam ešte dostatok času termín pôrodu mám až v auguste, ale chcem sa spýtať s akou značkou plienok ste začínali??? Je dobré začať s pamperskami a potom prejsť na inú ( lacnejšiu) značku ...... ako ste postupovali vy prosím poradte, ktoré plienky na trhu sú momentálne najlepšie. Ďakujem 🙂

zuzka38
24. máj 2015

Kazde babo je ine podla pokozky..kludne zacni cim xces..pampers u mojho prvorodeneho ok, druhy mal alergicku reakciu lebo su parfumovane..takze stacili dm babylove alebo lid toujours.. Je uplne jedno co kupis uvidis ci ti ich babo zakceptuje 😉

gretocka
24. máj 2015

no ja som pri oboch detoch zacala aj pokracovala s babylove. U syna som pokusne pouzila dve vzorky Pampers a raz som kupila v hypernove a raz huggies, ale vzdy som sa vratila naspat k babylove - nam vyhovovali ako jedine. Ostatne vsetko mi precikaval a prekakaval bokom i vrchom. U dcerky som uz neexperimentovala

tamaruska
24. máj 2015

Ja odporucam BABYLOVE.. super plienky, lepsie jak smradlave pampersky 🙂

mirka3101
24. máj 2015

My sme začali s pamperskami,aj sme pri nich ostali,používame zelené,vždy sa nájde nejaká akcia,skúsili sme plienky z DM aj z Lidla,ale nejako nás nenadchli,tak používame pampersky.A minule bol test plienok a zvíťazili pampersky,tak ma to potešilo a jednoznačne neodporúčali plienky z Tesca,toľko môj názor a skúsenosti.

mia0602
24. máj 2015

My sme začali s bielymi pamperskami,lebo z ostatných sa dcérka vyhádzala a potom sme prešli na babylove,treba vyskúšať 🙂

labajka
24. máj 2015

My sme začali a doteraz (9mesiacov) používame plienky DADA, kupujú nám ich v Poľsku, sú skvelé

seahorse27
24. máj 2015

Pri dcérke sme od začiatku používali Pampers baby active. Vyskúšali sme aj iné - z Tesca (z tých mala alergickú reakciu), Lidlu, Huggies a co ja viem, co ešte...aj tak sme sa vždy vrátili k Pampers. Teraz pri synčekovi používame tiež len Pampers, ale premium care a veľká spokojnosť.

zuzik307
24. máj 2015

Babylove- s nimi sme zacali aj uspesne skoncili 🙂

elis1985
24. máj 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

určite babylove môžem odporučiť

bonaqa2013
24. máj 2015

Amy pri všetkých deťoch plienky z Tesca. Nám resp. deťom vyhovovali...

chovancova27
24. máj 2015

my začíname s babylove a aj u nich ostávame🙂 sú super, a ešte k tomu bez parfemácie a nebielené chlorom.

moni244
24. máj 2015

Ja som zacala s babylove a aj som pri nich ostala, celkom dobre boli aj z lidla, ale pampers mojej nevyhovovali,furt to precikala

lilimoni
24. máj 2015

Ja som mala Huggies premium a max spokojnost. Pampersky boli na prd. Ked sme sa oducali, tak som kupovala uz tescove 🙂

kladina
24. máj 2015

Nam sedeli lidl plienky, ale tie velke balenia a pampers. Babylove vobec nie 😀 z toho vidno, ze kazda prdelka si vyberie tie svoje. 🙂

ivet1371
24. máj 2015

@karpan naj sú biele pampers a neskôr stačia zelené.iné plienky sa im nevyrovnaju

jjanulkaa3
24. máj 2015

@karpan u nas jednoznacne biele pampers premium.

domak2
24. máj 2015

@karpan podla mna toto zalezi na tom, podla coho najlepsie?:
Ekologicke- latkovky
Menej chemikalii- nechlorovane, latkovky
Najznamejsie- pampers
Lacnejsie- obchodne znacky- tesco, lidl...
~je vela kriterii, casu mas este kopec a nakoniec uvidis podla svojho dietatka co mu najviac sadne 😉

lajlilinka
24. máj 2015

My sme začali na Pampers Premium café, po cca troch týždňoch som ich doplnila o Pampers Active, aby si pokožka nezvykla iba na jedny. Aj maste proti zapareninam používam viaceré.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanakal
24. máj 2015

ja som zacinala s tesco loves baby plienkami a pouzivam ich stale pre maleho. velka spokojnost.

malinovka333
24. máj 2015

My sme zacali tesco loves baby.a tak to ostalo este obcas babylove z dm.uz od prveho syna viem ze pre nas pampers najhorsie plienky precikane a smrdeli.a o oranzovych pampers ani nehovorim.kazde babo je ine treba vyskúšať. Nikde nie je napisane ze musis davat pampers

jankaroy
24. máj 2015

ja som zacala pri synovi s pamperskami, ale kedze na ne zle reagoval tak sme presli na babylove. Pri dcerke som uz pampersky nepouzivala, dostali sme do daru bella a potom sme pokracovali s babylove.
Neda sa jednoznacne poradit ake plienky su najlepsie, Kup si na zaciatok iba jednu znacku a ked nebude babatku vyhovovat prejdi na inu, tak isto je to aj s kremami a kozmetikou pre babatko. Dieta ti da vediet ci mu vyhovuje.

karpan
autor
24. máj 2015

Ďakujem za vaše rady a názory

kefrinky
24. jún 2015

Ahojte,

chcela by som sa spytat k tym plienkam, ze ked ste zacali pouzivat nejaky typ tak ste v nom pokracovali, alebo ste to striedali s latkovymi a jednorazovymi? Do nemocnice su lepsie ake?
Naozaj co sa tyka tych plienok je z toho veda, ved volakedy boli len jedny a postolky a koniec...teraz sa mi to zda velmi prekombinovane....dakujem 🙂

gretocka
24. jún 2015

do nemocnice mi pripadaju praktickejsie jednorazovky, neviem kde by si ich tam skladovala, pripadne prala tie latkovky. My sme ficali len na jednorazovkach a okrem par pokusov som ostala verna babylove

radka168
24. jún 2015

Ahoj,ja som pri obidvoch zacala s Pamperskami a pokracujem stale len v pamperskach aj pri druhom syncekovi,som s nimi spokojna su drahsie,ale kvalitne.

eririka
24. jún 2015

nám vyhovovali z tesca 😉 😉 😉

lilimoni
24. jún 2015

Ja som zacala s pampers newborn a potom som presla na huggies premium. Pampersky mi vzdy prekakala az do polky chrbta aj cez tu speci sietku 🙄 a z inych mala chudatko cervenu ritku 😒

mayama
24. jún 2015

Pamperska u mňa jednoznačne víťazi,mala mi prespi celý noc a nikdy sa nezobudila na precikanu plienku.s istotou 12hod vydrží hoci chlapci majú väčšiu tendenciu precikavat.Mala som z lídla ale tie som používala len raz ale nič moc. Na začiatku by som radila pampersku a určite keď budem malú učiť v a záchod tak prejdem na inú značku resp lacnejšiu.keď dieťa 👶 prikrmujem tak ta stolica je teda des

kefrinky
24. jún 2015

Dakujem za rady z praxe 😉
Este si to budem musiet vsetko nastudovat 😀