Plienky Lupilu - recenzie

17. jan 2018

Ahojte mamicky, co hovorite na tieto plienky ..majubich v lidli..mate skusenosti?pocula som,ze su lepsie ako pampers ...dakujem

@morandia vyzeraju takto..

17. jan 2018

Moj nazor...Vsetky plienky su v pohode...ale podla mna vsetkych citich velmi moc...Okrem pampers...Moj nazor...Mam dva deti a vzdy u nas Pampers vytazil 🙂Pre niekoho su top pre niekoho p nicom 🙂

arletty
17. jan 2018

Ahoj, predtym toujours a teraz lupilu, pre nas fajn. Pred 4 rokmi mala prvorodena a teraz aj druha. Pampersky sme mali 1 aj 2 a potom toujours od 3-4. Za taku cenu su fajn. Viacere su s tou znackou spokojne 🙂 kazdemu vyhovuje nieco ine.

17. jan 2018

@lealei aj my sme pouz.pampers ,teraz rozmyslam ci skusim tieto, su lacnejsie..ale ak nesadnu ,aj tak musim zmenit..

@arletty ja ich skusim...😊

17. jan 2018

@morandia podla mna prejdes naspet na pampers...ano su lacnejsie ;)Ale uvidis ze je v tom rozdiel a velky 🙂 🙂

17. jan 2018

@morandia 🙂treba vyskusat 🙂Mozno tie budu najlepsie pre Vas🙂Kazdemu nieco ine vyhovuje 🙂

arletty
17. jan 2018

No teda pampersky mi niekedy smrdeli, je to fakt rozne 🙂

17. jan 2018

@lealei tak ja ich skusim a uvidime 😊

katkapalo1
17. jan 2018

Tak my sme používali len Pampers premium care. Odkedy ich akože vylepšili tak len Lidl toujours. Teraz sme kúpili lupilu a viac krát sa mu stalo ze malý v noci mokrý aj na brušku plienka mu preteká. Tie Toujours boli lepšie. Ale neosvedcili sa nám ani DM Babylove ani Tesco tak zatiaľ ostaneme pri Lupilu. Inak na dotyk su jemnejšie ako boli tie predtým.

lypka
17. jan 2018

Toujours sme používali s prestávkami 6 rokov a super z lupilu sa mi malý zaparil a vyhádzal, možno, že to bolo spojené aj s reakciou na niečo iné, ale zatiaľ sa odkladajú :/

tami2014
17. jan 2018

@morandia Skus, nasa mala pampers, boli sme spokojni, teraz ma maly od narodenia tieto a tiez sme spokojni. Nedavno sme dostali pampers a vadi mi ich typicky zapach.

mariposita7
17. jan 2018

používame plienky z Lidla už asi rok (predtým babylove, tiež boli dobré). Malá zle reagovala na pampersky. S plienkami z Lidla sme spokojní, už ani nehovoriac o tom, že vyjdú najlacnejšie

lluciiiii
17. jan 2018

Doteraz som používala pampers premium care pre mna najlepšie plienky boli ale potoom sme kúpili veľké balenie pampers tie klasické zelené a strašne smrdí v nich moc tak som skusila tieto z lidla kúpiť co su v akcii a som s nimi spokojná zatiaľ tak urcite budem teraz používať tieto kym nenaučím malého na nočník za tu cenu sa podľa mna oplatia viac ako klasické zelene pampers

ivett77
17. jan 2018

ahojte ja ich používam a som s nimi spokojná 🙂

lucisko23
17. jan 2018

My sme frcali na pampers premium care. Dostali sme obcas aj ine plienky,zelene aj oranzove pampers a aj babylove z DM. Vsetky boli v podstate fajn,no na kazdych mi vzdy nieco vadilo. Ja som vzdy kupovala len tie premium care. Jemnucke,makkucke,superske proste. Aj vlhcene sme kupovali rozne,pampers,babylove,nivea,teskacke,hipp,co bolo proste prave v akcii a z nicim nebol problem. Len raz som kupila lidlove vlhcene a dcerke sa po par vreckovkach dost zaparil zadocek,tak sme ich uz viac nepouzili. Potom,mozno aj o rok neskor som bola u kamaratky a zhodou okolnosti som len tak nalahko tam bola,nemala som ani plienku,vsetko ostalo v aute. A dcerka sa mi pokakala,tak mi ta kamoska dala lidlovu plienku,kedze oni toe pouzivali. Ked sme prisli domov a vecer som sla dcerku prebalit tak neskutocne zaparena,cervena,vystipana,vyrazkovana rita aj cikulka. 😕 nam tato znacka brutalne nesadla. Pritom nemala dcerka vobec haklivu pokozku,okrem tych dvoch razov nikdy nemala zapareniny.Skoda,Lidl mam rada,ale ak budem este mat mimino tak plienky uz testovat radsej nebudem.

gretocka
17. jan 2018

tak u nas na niekolko pokusov pohoreli Pampersky, vacsinou ficime na babylove, ale na striedacku kupujem aj lidlove - predtym toujours, teraz som kupila aj Lupilu a sme s nimi spokojni...

jana2679
17. jan 2018

My používame iba tieto, max spokojnosť, nepreciká ich v noci.treba vyskúšať, každému vyhovuje niečo iné.

iwanka222
17. jan 2018

Podla mna je jedno ake ma kto skusenosti. Kazde babatko je ine a ma inu pokozku niekomu mozu vyhovovat a niekomu zase nie napr. ja som skusala 3 druhy plienok a mojmu malickemu ani jedne z nich nesadli mal na vsetky alergiu a odkedy pouzivam Pampersky tak nemame ziaden problem 🙂 Vyskusas a uvidis to je jedina rada ;)

katrin21
17. jan 2018

ano, su fajn.... ale aj tak TOP su Babylove z DM. to su najlepsie plienky, fak, hlavne na noc, najviac vydrzia ..... ale aj Lidl ma dobre.ale na noc by som ich moc nedavala, ak babo viac cika, pocas dna OK... vyrovnaju sa urcite pamperskam

lucia147852
17. jan 2018

My sme sa tiez strasne zaparili po lidlackych. Ine jej nevadia ale najrdasej mam eko babylove z DM ☺

monika_baricic
17. jan 2018

Nam tieto plienky vobec nesadli. Vyskusali sme vselico ale tieto som mohla stale prebalovat a mala som pocit ze maly ma mokru plienku a vlhke teplaciky. Bola som rada ked sme to balenie minuli a viac som nekupila. Neviem - sto ludi sto chuti. Za mna top huggies ultra comfort a babylove z DM

janickacrazy
17. jan 2018

Ja som vyskúšala viaceré značky pri 3 deťoch, ale vždy som sa nakoniec vrátila k zeleným pampers. Mne všetky ostatné plienky deti precikali v noci, nie vždy, ale občas. Malý sa nerád prebaluje inde ako doma, vadia mu tie prebaľováky v obchodoch a podobne, takže ja som rada, že tie pampers vydržia fakt dlho a nemusím ho prebaľovať kade tade. 😂

kotulicek
17. jan 2018

Nam pre prvu dcerku sadli najviac lidlacke najlepsie plienky a druha dcerka ma velmi jemmucku pokozku kazdu chvilku ma nejaku zapareninku na zadocku a tak pouzivam na striedacku lidl panda dm aj pampers som skusala ale ziadna slava zbytocne
drahe cena nezodpoveda kvalite dcerka mala mokru a studenu rytku v tychto plienkach

maminecka2
17. jan 2018

Tieto plienky neviem, ale teraz som kupila zelene Tesco a nie su vyslovene zle, ale su take tvrde, povrch akysi- ja neviem, ako papier. Skor sa precikaju. Aj gumicky horsie priliehaju. Davam ich len cez den na kratsie a opat sa vraciam k Pampers. Najlepsie boli Premium Care- aj ked tiez uz to nie je co byvalo, ale kvoli cene davam zelene- stale mi Pampers pridu najlepsie. A ja mam este u dievcatka taky pocit ze proste jej chcem dat lepsiu plienku, maju to tam vsetko take citlive.

17. jan 2018

@maminecka2 my tescove nechceme ani vidiet, ked sa narodil maly ,tak sme mali problemi ..

mircalla
17. jan 2018

@morandia Ja som naprv mala dost predsudky, ale podla mna su vynikajuce. A este Baby Love

pininka
18. jan 2018

My ich teraz pouzivame a su v pohode,lebo dcerka menej moci, ale akonahle v noci viac vypije, prepisa sa. Inak som s nimi spokojna. Ale viac sa mi osvedcili babylove z DM

bibistec
18. jan 2018

My.sme kwdysiali pampers ale.otras a katastrofa boli parfumovane co uz je nevhodne ale prepisala a hlavne prekakala.ich najhorsie plienky. Nam tiezl z lidlu vyhovovali ale najprv vyskusaj ci aj vam budu vyhovovat kazde dieta je ine a aj reakciu na pokozke ci nebude mat

gabika84
18. jan 2018

Pouzivame, su super, obcas sa mi stalo, ze ich rano maly trochu precikal (spava na brusku), teraz som dostala zelene pampersky, v tych bol rano konplet mokry. Takze ako tu uz niekto spominal, Lidlacke sa podla mna vyrovnaju Pamperskam (ak nie su lepsie, mne napr. tiez vadi ta Pampers vona). Na noc som sa vratila k eko plienkam z DMky (tie mi v noci ani raz neprecikal).