Kde kúpim Ecco topánky v Martine?

monikaken
27. aug 2014

Mamičky, minulý rok som kúpila deťom topánky ECCO a som s nimi max. spokojná, chem im ich znovu.Raz som cestovala cez MT a všimla som si, že tam je fabrika. Kúpim v nej topánky, alebo kde ich nakupujete, akú majú otváraciu dobu, majú tam už aj jesenné a zimné?, poprípade, niekde bližšie, som z okr. Prievidza...Ďakujem krásne za odpovede 🙂

zuzanockamt
27. aug 2014

@monikaken je tam podnikova predajna, ale otvaracie hodiny netusim

felinda
27. aug 2014

Otvorené je kazdy den. Od rana 9.00 do dakej 18stej. Teraz sa podnikova predajna rozšírila. A maju aj zľavy. Treba ist kuknut. Ja milujem Ecco shoes

katkaolejka
28. aug 2014

Aj ja milujem Ecco, ale kupujem tam len v zľavách, lebo aj tak stoja dosť, ale sú naozaj pohodlné, kupujem ich aj dcére. Raz za dva mesiace sa zvykneme zastaviť v podnikovej predajni v Martine a vždy nakúpime 🙂

jarushka599
28. aug 2014

Kúpiš ich len v podnikovej predajni, priamo v Martine nie je iný obchod, kde ich zoženieš 🙂

monikaken
autor
28. aug 2014

Babenky diky za odpovede, asi si spravíme výlet do MT 🙂

simca06022011
28. aug 2014

@monikaken ak mas cestu skor do BB, tak aj tam v Europe su... pripadne v BA a pod..

monikaken
autor
28. aug 2014

do MT to mám bližšie, ale vďaka za typ...

simca06022011
28. aug 2014

@monikaken jasne, to som videla.. ale mozno pojdete na nejaky vylet skor 🙂))

monikaken
autor
28. aug 2014

Ešte tak zistiť, ako sa mám odpovedať niektorej, ktorá mi poslala typ..verím, že mi s tým pomôžete, asi to treba dáko označiť, ale, čo potom? neznám....zatiaľ neviem, ako to tu funguje
takže FELINDA, ak si ešte prečítaš, bola by som vďačná, ak mi napíšeš, na aký tovar majú zľavu, či letný, alebo sa to týka už aj jeseň -zima a či majú tie zľavy teraz ako v tomto období, možno by som tam budúci week zašla...diky

emmka19
28. aug 2014

@monikaken dobry vecer, som z MT a bola som v ECCU akurat vcera. Zlavy su vacsinou na dospelacku obuv. Z detskeho maju skor letne topanocky nejak ma nic neoslovilo neviem ake potrebujete ale videla som kopeeeeeeeeeec sandalok mozno nejake 3 druhy zimnej obuvy. Pekny vecer

monikaken
autor
29. aug 2014

@emmka19 tak vĎaka za super odpoveď, zháňam dačo na jeseň, zima...diky moc, ešte teda počkám....🙂

emmka19
29. aug 2014

@monikaken dobry vecer, ak vam pomozem tak kludne vam dam bvediet kedy budu mat jesenne topanky lebo aj my urcite budeme brat z Ecca a ake ciselko hladate ?????chcete cele alebo polovicne???Dajte vediet Martina P.S.zimne mavaju az tak v oktobri teda aspon minuly rok sme tak kupovali.

monikaken
autor
30. aug 2014

@emmka19 včera som skúšala deťom topánky, tak jeseň netreba, ale zima áno, takže do októbra ešte čas, keď až vtedy ich majú...ale chcem pre dcérku čižmy 28-čky, al. 29-tky a a pre syna tiež niečo vyššie také kotníkové, to asi 23...al. 24-ky...vĎaka moc...🙂

emmka19
30. aug 2014

Ok budem vas informovat keby som nahodou pozabudla napiste mi, teraz by ste sa asi zbytocne prehnali nemali nic take co pisete . Martina

emmka19
30. aug 2014

@monikaken Ok budem vas informovat keby som nahodou pozabudla napiste mi, teraz by ste sa asi zbytocne prehnali nemali nic take co pisete . Martina

emmka19
21. sep 2014

@emmka19 dobry vecer tak teda info z ECCA uz maju nieco zimne goratexove vyssie topanocky aj nejake cizmicky tak hadam za 2 tyzdne uz budu mat toho dost pekny vecer

emmka19
21. sep 2014

@monikaken dobry vecer tak teda info z ECCA uz maju nieco zimne goratexove vyssie topanocky aj nejake cizmicky tak hadam za 2 tyzdne uz budu mat toho dost pekny vecer

monikaken
autor
22. sep 2014

vďaka, že ste nezabudli....🙂 a ďakujem samoška aj za info...

emmka19
4. okt 2014

@monikaken zasa ja :O))) vcera som bola kupit akurat topanocky v ECCU na zimu maju super zlavy oplati sa maju aj chlapcenske aj dievcenske pekny vecer

monikaken
autor
4. okt 2014

fíha, diky moc--a aké ceny?

monikaken
autor
4. okt 2014

@emmka19 takže ešte raz, som zabudla označiť...diky moc a aké ceny? majú teda už aj čižmy pre dievčatká?

emmka19
4. okt 2014

@monikaken ano maju aj cizmicky aj gorace aj kadeco terba vidiet ale krasne topane ozaj len dufajte ze to nevykupia lebo pani hovorila ze to tam ide na dracku pekny vecer

monikaken
autor
4. okt 2014

@emmka19 a môžete mi napísať prosím aspoň orientačne ceny?...teda či sa aspoň s nejakými topánkami zmestím pod 50 Eur?

emmka19
4. okt 2014

@monikaken ja som kupila malej zimne topanocky z 83 eur zlacnene na 53eur napr, ostatne som nepozerala ceny ale maju tam akciu 2 pary zlava 50 percent 3 pary 70 percent ale neviem ci to plati aj na zlavnene topanocky skuste tam zavolat panie su velmi ochotne poradit / nemyslim ironicky / :O))

monikaken
autor
5. okt 2014

@emmka19 vďaka, vďaka...🙂

hori
12. okt 2014

kocky vsimla som si, ze predajna ecco je aj v Banskej Bystrici v Europe... akurat nie som odtial, takze neviem aktualne ceny a zlavy...

bamb27
16. okt 2014

@emmka19 ahoj, prosim ta, daju sa vybrat zimne chlapcenske, 29tky? Ci poslabsie?

Keby niekto siel, mrkol by mi jednym ockom, dakujeeem

@hori ano, v BB je ecco predajna, ale biedny vyber a plne palky,, zimne topany detske okolo 100e ,,fu, to su ceny rovnake ako som videla v Dansku 😕

hori
16. okt 2014

@bamb27 veru hej, ceny su tam hrozne palky, ja som v lete natrafila na vypredaj za polovicnu cenu a zrovna take mali zlacnene, co sa mi pacili, inak by som nekupila...

emmka19
16. okt 2014

@bamb27 ahoj, pozriem jasne len neviem ako ta to suri teda ze kedy sa tam vyberiem staci bud. tyzden???? Inak ja ked som bola 2 tyzdne dozadu chlapcenske moc nemali skor pre dievcatka ale to je asi vsade a so vsetkymi vecami pre chlapcov :O(( mali aj zlavy ja som kupila malej za 53 eur zimne