Alergická reakcia na plienky Babylove

kaxulik
12. júl 2014

Chcem upzornit mamicky na plienky babylove z dm drogerie ktore mojmu synovy sposobili vaznu alergicku reakciu. odporucam nekupovat!!!

moni244
12. júl 2014

ja ich kupujem 1,5 roka a nič nespôsobili

syrik
12. júl 2014

Nám síce alergiu nesposobili, ale to boli snáď najhoršie plienky, aké som mala. Všetky precikala. A O obruskoch ani nehovorím - normálne sa dajú zmykat. Ale každému sadne niečo iné. Inak Dm - ku mám rada 😉

moni244
12. júl 2014

@syrik presne, každému sadne niečo iné, mne tieto jediné neprecikala a to ju má aj 12 hodín keď spí a vlhčené nám sedia najlepšie, po iných sa vyhádzala

kaxulik
autor
12. júl 2014

kupila som ich prvy aj posledny krat vyhodne balenie velkost 4.moj syn ma zadocek plny vyrazok a cervenych flakov

mawka
12. júl 2014

to iste by som mohla napisat o pampers, co sposobili malemu, to bol masaker. mohol len huggies. mala zase huggies absolutne a najlepsie boli dm babylove. takze netreba robit paniku. 😉

edvelyn
12. júl 2014

Kazdemu dietatu sadne daco ine...ste to tu napisali akoby to robilo zle vsetkym detom..ufff

majushka
12. júl 2014

Boze, ved to je tak individualne...to akoby som ja na tomto fore hromadne neodporucala urcite umele mlieko len preto, lebo moja mala z neho mavala hrozne hnacky.

mawka
12. júl 2014

@majushka musis napisat, z ktoreho a najlepsie s dvadsiatimi vykricnikmi 😀 😀

dahra
12. júl 2014

@kaxulik - toto malo moje prve dieta po pampers, hneď ako sme došli z pôrodky - odvtedy som používala len babylove celé dva roky a pri druhom teraz tiež vyše roka. Lenže ja kombinujem s látkovými, jednorázovky len na spanie - jedna plienka vydrží celú noc. Cez deň sme do roka používali len látkové plienky, aj na spanie, no keď už nabehli na jeden dlhší spánok cez deň, tak používame tieto jenorázovky. Inak vlhčené obrúsky nepoužívam - po každom pokakaní sa - šups do vody, lavórik, teraz sprška - aj viackrát denne. Zadočky bez problémov.

preshibana
12. júl 2014

Podme vytvorit vyhraznu skupinu osobitne na vsetky plienky/obrusky/kremy, ktore nasim detom nesadli..... bude aspon sranda... 😉 Hlavne zachovajte paniku.... 😉

moni244
12. júl 2014

@preshibana dobrý nápad, panika nachystaná, môžme začať 😉

sjuzan77
12. júl 2014

Zial, tiez mam velmi zlu skusenost s tymito plienkami, dcerka nie je alergicka na nic, ale "vdaka" babylove skoncila na pohotovosti a nasledne na liekoch - taktiez silna alergicka reakcia. Rozhodne vsak nemozem povedat, ze je tato znacka niecomu na vine, proste len dcerke nesadla a na druhej strane je xy mamiciek, ktore su spokojne..

lenka110611
12. júl 2014

??? mojej malej spôsobili alergickú reakciu pampersky, a teraz mám robiť negatívnu reklamu?? ani len netušíš koľko tých plienok sa denne predá a koľkými testami prešli, a kvôli jednej alergickej reakcii toto vypustíš do pléna???

mawka
12. júl 2014

@moni244 na prve miesto uvediem Modreho konika. Ten mi sposobuje neskutocnu alergiu. Tiez by tu mohlo byt v uvode varovanie ako na krabickach od gigariet, ze modry konik vazne skodi vam a ostatnym okolo vas 😀 😀 😀

majushka
12. júl 2014

@mawka 🙂) a odporucat celemu Slovensku nekupovat, lebo nasej nesadlo... Mna v prvom momente pri tomto nadpise napadlo, ze sa v nich zistila nejaka zakazana latka a budu sa stahovat z predaja.

zita19
12. júl 2014

@kaxulik to ze sposobili alergicku reakciu este neznamena, ze su skodlive a nikto ich nema kupovat. Ja som alergicka na tetracyklin a nevypustila som do sveta taku nebetycnu hlupost, ze je skodlivy a zvysok sveta sa ho ma nadosmrti vyvarovat. Staci ked sa ho vyvrujem ja a zvysok sveta s nim mozu kludne liecit dalej.

moni244
12. júl 2014

@mawka mne neškodí, ja ho mám ako terapiu 😀 😀 😀 😀 zisťujem, že nie som na tom tak zle a neriešim prkotiny 😀

moni244
12. júl 2014

@majushka presne toto aj mňa napadlo, že sa tam niečo našlo a sťahujú ich z predaja, čo by bol pre mňa problém, lebo iné nekupujem

preshibana
12. júl 2014

@mawka ojojoooooj, a ochvilku aby si cakala sprsku od zarytych zavislacok..... nedrazdi tigra radsej 😉

mawka
12. júl 2014

@moni244 inak ano, ale to mas ako s cigaretami, niekoho zlozia po dvoch slukoch a niekto huli 60 denne a je v poriadku, vies 😀
a inak suhlas, da sa tu zistit, ze na kolko clovek este ostal v norme, to hej. to si tu vsima pomaly kazdy den clovek 😅

moni244
12. júl 2014

@mawka ja si skôr všímam, že všetci sú tu v norme, len ja vybočujem 😀 😀 😀

mawka
12. júl 2014

@preshibana tiger, tigrice a farebne konice ma ale voebc neseru. som rada, ze pred spanim ma nieco zase pobavilo a idem spat s usmevom na tvari a tesit sa ako male decko, ze deti idu mozno uz zajtra na par dni prec 😀 😀
zabite ma 😀

moni244
12. júl 2014

@mawka moja má 1,5 roka a o 2 týždne bude na víkend s mojimi rodičmi a my si budeme užívať romantiku v penzióne ale pššš 😲

maca_p
12. júl 2014

@kaxulik u nas boli najoblubeniejsie pre obe deti.
a dokonca sa mi zmestili 2 krabice aj s deckom na kočár 🙂

ja neodporucam pampers, okrem premiovej sady v bielom sacku 😎

mawka
12. júl 2014

@moni244 😀 😀 😀 😀 takto som sa na to nepozrela. takze tiez budem vybocena. uz nielen netabulkova, volnomyslienkarka, uz aj vybocena 😀

mawka
12. júl 2014

@moni244 no teeeda, takze bude drink, sexi pradlo a dobry sex. pripadne tak klasicky, zaspite a nebude nic. ale aj to je dobre 😀 si to teda uzite. na nezaplatenie taky oddych 🙂

moni244
12. júl 2014

@mawka a ešte to máme zadarmo, dostali sme ako svadobný dar, no boli by sme blbý, trepať tam aj dieťa 😀 😀 😀 skôr rýchly sex a dlhý spánok

preshibana
12. júl 2014

@mawka Aj ja sa usmievam na MK po dllllhej dobe zo zdraveho sedliackeho rozumu, nie zo 189% profi mega tutti frutti pseudointelektualnych matiek 😉 Uzi si volno od deti mimo MK a nech padne na uzitok, bru neskodlivu noc 😉

mawka
12. júl 2014

@moni244 tomu hovorim fotrovsky sex, rychlo a potichu 😀 😀 ale aj normalny je rychly sak po takej dobe 😀 a jasne, treba vypnut od dietata, je to normalne a utuzite si vztah. 😵

mawka
12. júl 2014

@preshibana profi mega tutti frutti pseudointelektualnych matiek + eňo ňuňo hyper super ťuper matiek... kto doplni? 😀 😀