Aké sú nové plienky Toujours?

veronique_1
20. feb 2014

Lidl ma teraz 2 typy plienok Toujours: starsi typ a novsi (vynoveny a aj drahsi). Ako ste spokojni s tym novym typom, ake mate skusenosti?

bzzzz
20. feb 2014

Nám lepšie sedeli tie staré - ako uliaté. Asi musíš vyskúšať. Ale zas novšie sa mi zdá, že lepšie sajú.

zuska1976
20. feb 2014

ja som akurát postrehla že tie nové toujours..asi myslíš tie v malom balení a tenšie nie sú najlepšie..malý ich hneď preciká slabo sajú.. tie plienky toujours v pôvodnom väčšom balení, ktoré stoja alebo stáli v každom lidl rovnako 7,77e sú-boli lepšie, viac sali a viac vydržali..chvalabohu máme blízko poľsko takže radšej si zájdem do Biedronky (obdoba nášho Lidl) a tam si kúpim o 1e lacnejšie a aj o 10 ks väčšie balenie plienok Dada, oproti sk obchodu..sú perfektné takmer ako pampers..

nr
20. feb 2014

Mne sa tiez stalo, ze malej pretiekli, myslela som ze to je nahoda, ale stalo sa to viac krat. Presla som potom na babylove, kedze tie stare u nas prestali predavat. Ale teraz som ich znova objavila, mozno sa im tie nove tak neminali.

kakika007
20. feb 2014

ja som začala plienky z Lidlu používať len pred cca tromi mesiacmi a skúsila som tie nové, čiže to malé balenie, tie tenšie. počas dňa nám vyhovujú, ale na noc som dávala aj dávam bud tie hrubšie lidlácke alebo ak máme tak pampers, lebo tie tenké precikala a nechce sa mi dcérku v noci prebaľovať. 😔

martina646
20. feb 2014

Ja som s nimi spokojna, ale len na den, resp. mimo spania. Akonahle spi na brusku, hned je napredu precikana. Ale paci sa mi, ze su tenke a cez den nevyzera ako s batohom na zadku. Na spanie pouzivame plienky MY LOVE z Rakuska.

stary_ujco
21. feb 2014

Tie stare sme kupovali na kila, tie nove sme pri pociatocnej uvadzacej akcii tiez kupili asi 10 baleni (boli fakt lacne + vtedy boli tie Shell poukazky na zlavu) a trpko sme to olutovali. Pretekaju, deckam sa vyhadzali rite. Stare plienky zmizli z nasho obchodu, takze sme nazad na drahsich zelenych pamperskach.
Myslim, ze tento omyl dosiel aj Lidlu, kedze do niektorych obchodov vratili aj povodne stare balenia, ale kvoli tomu nepojdem 25km do obchodu.

fopka
21. feb 2014

stare su ovela lepsie,kupujem aj tenke ale davam ich len cez den a casto menim.parkrat ale fakt len zoparkrat pretiekli. Ale na tie stare hrube neda dopustit

alexandra1984
21. feb 2014

A ja som si myslela, že to len my mame ten problem, tie plienky zodpovedaju tej cene, niesu ani elasticke ako pampers,a pravidelne nam ich maly precika,a treba ho casto prebalovat,lebo nesaju dobre, hned ma mokru a zimnu dupu ked je dlhsie pocikany ako napr v noci

nikoleta15
21. feb 2014

Asi tak, ako píšu kočky. Úplne o ničom, tenké, bohvie ako nedržia, so starými sa nedajú porovnať... 😠

okbukaj
21. feb 2014

stare boli uplne najlepsie ake sme kedy mali, ani pampers premium sa na ne nechytali..a ked ich stiahli bola to pre nas katastrofa, vyskusali sme tie nove a to bola este vacsia katastrofa, horsie plienky sme fakt nikdy nemali..pripadaju mi hrozne umele, tenucke a vobec dobre nesaju..maly mi behal nahy po byte a vycikal sa na zem, mala som pouzitu plienku po ruke, no nebola vobec pocikana, tak som to s nou isla utriet, absolutne to nesalo..cez noc som ho aj trikrat musela prebalovat, co sa vzdy precikal..pominali sme ich potom cez den, ale uz nikdy viac si ich nekupim, aj ked budu o polovicu lacnejsie v akcii..a som strasne stastna, ze stare sa vratili na trh🙂 ja som pisala aj do lidlu, kde stare zmizli a povedali mi, ze ich rychlo dodaju..a tak aj bolo 🙂 zmenili dizajna balenia, tak dufam, ze nic ine, lebo este mame stare balenia v zasobe a v novom dizajne sme neskusali, dufam, ze budu rovnako super🙂

havana_frost
21. feb 2014

Staré som nestihla skúsiť, nové som používala celé obdobie veľkosti č. 2 (vyhrala som v Lidli 10 balíkov) a bola som spokojná práve preto že boli tenké. Podľa mňa sajú veľmi dobre a nie sú také chemikáliové ako pampers. Keď už dvakrát za sebou pretiekli, bol čas prejsť na väčšiu veľkosť.

lehotka
21. feb 2014

Tie staré boli podľa mna lepsie 😝

mirkami7
21. feb 2014

A ja som si tiež myslela,že to len moj malý ich tak často precikáva v noci,zato že spáva na brušku. 🙂 Pár balení mám ešte v zásobe,ale už som vo Vrbovskom Lídli vydela aj tie pôvodné,tak asi prejdem znova na tie. 🙂

masinka
21. feb 2014

dcere tie nove v noci pretekali, co sa pri starych nestavalo, vzadu odstavaju, na prdelke sa vyhadzala.... tiez sme ich kupili lebo stare nemali..... teraz maju u nas opat aj stare, tak sme zase kupili tie....

trasko
21. feb 2014

Veru veru tie stare boli lepsie :'(

senta_sofia
21. feb 2014

nepaci sa mi, precikaval sa a navyse tak zvlastne smrdeli, ked boli pocikane, dokonca sa mi zdalo, ako keby vlhkost prepustali aj na oblecenie zvonka... stare su urcite 100x lepsie

belllinka
21. feb 2014

Lidlacke plienky su otrasne stare aj nove, po viacdnovom pouzivani hned zapareniny, neelasticke, precikavala ich na bruchu, jednoznacne najlepsie su biele pampersky!

magic08
21. feb 2014

moj maly sa z tych novych zaparil, v priehebu jednej noci... vece po kupeli bol ritku este peknu a rano po slabinach cervene... takze davam len ´pocas dna, casto prebalujem a viac nekupim... 😝

miaria1
21. feb 2014

nove su take igelitove, malasom pocit, ze su vlhke aj zvonku a pocikane neskutocne smrdeli. Striedam ich s babylove, tie su asi najlepsie, kvalitou aj cenou. Skusili sme aj v akcii nove Tesco loves baby zelene a tie nam tiez vyhovovali. Tesim sa uz na leto, kedy sa pomalicky od plienok zacneme oducat 🙂

jankako
21. feb 2014

dobre..

turcanoval
24. feb 2014

a kde kupujete tie plienky babylove?

anicka246
12. mar 2014

ahoj ja som teraz riadne prekvapená čo ti žienky popísali.. ako viem že každému dieťaťu sadnú iné plienky, ale tie v malom balení sú podľa mňa najlepšie aké sme mali, a kedže je tam ešte super cena a to nehovorím ked sú v akcii, tak sme maximálne spokojný že malý môže používať takéto lacné a super plienky.. nám aj pampersku precikal a tieto nie... takže to je na tebe fakt..

edvelyn
12. mar 2014

Pouzivame toujours a su pre nas este lepsie ako pampersky.neprecika.neprekaka.zatial velka spokojnost a cena je velky bonus.

maribell
12. mar 2014

tieto nove toujours su uuuuplne na ho*** 🙄 ..my sme pouzivali tie stare a tie boli uuuzasne 😵 .. ale co z nich urobili to je hruuza .. nic nevydrzia ..maly je hned precikany a o noci ani nehovorim .. na noc je to plienka uplne neprakticka (pokial dieta prespi celu noc)

orieskova
12. mar 2014

Uplna na pr...nikdy viac

janka023
17. apr 2014

jeden krat som ich vyskúšala a viac nie...sú strašné nikdy viac...tenke, smrdia, nesedia.... 😒

barbie330
23. apr 2014

tie plienky sú super nosí to aj moja mama (82r)

jardiniere
9. máj 2014

ako rozoznám ktoré sú staré a nové, aké majú balenie tie staré, lebo ja som zastihla len tie vo fialovom balení

zaneta123
9. máj 2014

staré sú lepšie, nové vždy nejako prečúra resp. plienka suchá len všetko naokolo mokré🙂

marseillka
9. máj 2014

jardiniere nove su v mensom baleni-myslim 38ks stare klasika velke, momentalne pouzivam c.3 ...co su 4-9kg po 56ks v baliku a su super a super cena, ani raz sme neprecikali, a aj celu noc vydrzia.