Nádobky na varenie vajíčok Eggies

kiqusiq
30. aug 2013

Prosím máte niektorá skúsenosť s týmto výrobkom z televízie? Našla som zľavu na internete iba za 5,60 € namiesto 19 € tak rozmýšľam či nekúpiť. Našla som aj pár komentárov, že sú dobré ale videla som aj pár obrázkov kde sa vajíčka pomocou Eggies nepodarili. Máte skúsenosť? 🙂

martinkatinka
30. aug 2013

My to doma máme... a radšej teda uvarím vajíčko a ošúpem, zdá sa mi to menej roboty 😀 Formičku treba poskladať, natrieť olejom, niekedy sa mi to aj prichytilo... no ja neviem, možno som nešikovná, ale mne to teda nevyhovuje.

graceful9
30. aug 2013

@kiqusiq kamarát má a vraj je to riadna blbosť....lepia sa....to skôr uvariš klasicky

kiqusiq
autor
30. aug 2013

@graceful9 Viem akurát to, že proti lepeniu sa musia potrieť olejom 🙂 ale videla som fotky kde boli tie vajíčka strašné 😒

usacek79
30. aug 2013

@kiqusiq no nech to z akehokolvek uhlu preberam, zda sa mi to byt do neba volajuca blbost a furt si predstavujem autora tejto skvostnosti, ako sa doma od smiechu trieska do kolien, ze to ludia kupuju 😅

NIKDY som nemala problem uvarit a osupat normalne uvarene vajce.. Proste nevidim JEDINY dovod to kupovat - akoze aby som mala nejaku kravinu do suflika navyse, ktoru este aj treba cistit a nie je iste, ci sa vobec ten "zazrak" podari...? 🙄

m_ij_ka
30. aug 2013

@kiqusiq podľa mňa je to blbosť a sú to zbytočne vyhodené peniaze, prídeš nato až vtedy, keď to máš doma. 😝

miub
30. aug 2013

@kiqusiq
No dostala som to k narodkam 🙂 hadajte kde to skoncilo, medzi ostatnymi blbostami ake som podostavala....ani som to neotvorila....

emakiki
30. aug 2013

Moja svokra si to kupila, ako kazdu blbost s teleshopingu...a skoncilo to v skrinke a pochybujem, ze sa to ešte niekedy vytiahne...strasna kravina a vazne pochybujem o inteligencii kazdeho kto si to kupi... 😀

dulkagabulka
30. aug 2013

práve som videla na FB jeden komentár aj s fotkou...vajíčka vraj spolovice vytiekli, to čo zostalo, nešlo vyklopit a čo najhoriše, ani umyť.
ja zostanem pri ošupani vajíčka klasiky..

maja1982
30. aug 2013

Ja som si ich kupila tiez, manzel po nich nekonecne tuzil... Totalna blbost a vajicka z toho su nechutne. Aspon podla mojho nazoru 🙂 rozmyslala som, ze ich necham aspon malej na piesok, ale nakoniec skoncili v kosi 😀 😀 😀

monika2712
30. aug 2013

jaaaaj ja ked toto vidim v telke tak sa len smejem, ako mohol niekto taku kravinu vobec vymysliet a ako moze vobec niekto taku kravinu kupit... horsie vyhodene peniaze si uz ani neviem predstavit.. v podstate vsetko z teleshoppingu su vyhodene prachy..

abeata
30. aug 2013

Baby...zbytočné vyhadzovanie peniažkov. Moji chlapi milujú vajíčka na mäkko a "stratené" vajíčka ( varené bez škrupinky v slanej vode, super do cesnakovej polievočky). Tie na mäkko boli vždy na tvrdo a pri strácaní desiateho vajca som strácala nervy... Až som videla, ako "stráca " stratené vajíčka Džejmííí Olivier 😀 .
Zobral mikroténový sáčok, kvapol do jedného rožku olej, potom do toho rožku šupol rozbité vajce, zauzlil, našupkal ich do vriacej vody a finitto 😀 .
Super nápad, jednoduché, uvaríte si vajíčko ako len chcete - mäkko, hniličko, na tvrdo...sem tam pridám bylinky, alebo nastrúhaný syr...vyberiem, roztrhnem sáčok a je to.
Nie že by mi robilo problém vajíčko ošúpať, no takto fakt urobím vajíčko na mäkko presne také, ako má byť.

usacek79
30. aug 2013

@monika2712 neee, nehovor ze vsetko, ja si madlim ruky na panvicu delimano 😀

radusiq
30. aug 2013

Minule som sa tak rehnila na tej reklame, ako tam ti ludia zo seba robia pakov, akoby osupat vajicko bola zalezitost jadrovej fyziky a nadobky sa zjavia ako Superman a ukoncia trapenie 😅. Ked uz nic ine, preco by som preboha dobrovolne svoje jedlo varila s plastom???

monciky
30. aug 2013

s manzelom sme pozerali reklamu, bol ochotny za to dat max. 5€, ked videl kolko to stoji, povedal, ze taku p........ nepotrebujeme, ja som sa smiala, lebo u nas robim vajicka len ja, aj na hnilicko pre manzela musim lupat a davat do misky prenho, lebo on na to nema nervy..., nerobi mi to ziadny problem..., takze ja by som si to nekupila, mne tam vadi aj to, ze to vajicko po vybrati nema svoj tvar, ale je akokeby polovicne...

monika2712
30. aug 2013

@usacek79 neblazni.. ja tym shitom neverim.. na kazdy jeden produkt som zatial citala len negativne recenzie.. ja som tak chcela H2O mop ale ked som si precitala jaky to je shit, ze podlahy mokre ostavaju atd..a tak to je so vsetkym co sa v telke predava podla mna. . predrazene nekvalitne hluposti.

usacek79
30. aug 2013

@monika2712 no ja ti nevim, na tie panvice som praveze nic zle nenasla 😅 a naopak nasla som ich v dobrej akcii kdesi 😅 no uvidim, kazdopadne mi teflon uz prekaza a idem pomaly vymienat za porcelanove, tak hadam aspon jednej delimano na pokus sancu dam 😉

monika2712
30. aug 2013

@usacek79 vies co po pravde tie panvice nejak nepoznam, tak moze byt ze mozno jeden z 10 produktov neni az taka hlupost 😉

monika15
30. aug 2013

presne ako pise @graceful9 lepia sa strasne :(((((((( ja ich mam a su onicom !!! strata casu vajicka nekdy nevyjdu krasne :((((((((((((
@kiqusiq

baby nekupujte to :((((((((((((((((((( hruza

monciky
30. aug 2013

@usacek79
tie delimano by som si asi jedine kupila....

kiqusiq
autor
1. sep 2013

Ďakujem za ohlasy, takže asi to nechám tak a budem vajíčka robiť normálne 🙂

emuci
10. nov 2013

@usacek79 prave citam forum o tych nadobkach na vajicka....chcela ich mama na vianoce, ale teda uz z toho nic nebude....ale delimano mozem len odporucit, ja som dostala zapekaciu misu a je uuuuzasna, ak sa trochu aj pripecie jedlo v nej, tak sa to da krasne utriet , netreba vobec suchat - nema sa to vraj umyvat v umyvacke, ale aj rucne umyvanie je jedna basen 😀 takze odporucam

fada
22. nov 2013

ahojte, nerada supem varene vajicka, a preto ma zaujal tento vyrobok (eggies). na zlavomate som ho nasla za zlavnenu cenu 5,99 € aj s postovnym, no po precitani clanku: http://zena.atlas.sk/test-skusili-sme-zazracny-... - som sa rozhodla nekupovat....

evka1805
26. dec 2013

@maja1982 ...tak tento komentar je ako keby som ho chcela napisat ja🙂 presne.aj moj muz tolko okolo toho basnil,ked isla reklama,ze na jeziska som to objednala, dnes sme to skusali a ja nedockavo cakam na zajtra -pracovny den-aby som to mohla reklamovat a ziadat spat peniaze....... som zvedava,co vybavim ..... ak by som na velku noc chcela varit 20-30 vajec ,tak to budem robit cely den aj s tym hnusnym umyvanim..... skoda,ze som si skor nepozrela recenzie-moja chyba 🙂 ....

evka1805
26. dec 2013

a ani neviem pridat k ich produktu hodnotenie,preto tam asi nie su ziadne recenzie,lebo negativne nepridaju!!!!

katarinka35
27. dec 2013

ja som ich kúpila v kaufoši za 7,90 eur tuším toľko tie nádobky stáli
ale nechcem to ani keby boli zlaté, stoja za figu, rýchlejšie a krajšie vajíčka sú zo škrupiny, kludne tieto nádobky darujem ktorejkoľvek ktorá ich chce !!! nuž reklama robí svoje

maribell
27. dec 2013

my sme ich akurat dostali pod stromcek ako darcek ..uz sme to aj skusali a mne to nahodou pride prakticke ...uz len z toho dovodu ze cerstve vajicka sa nedaju dobre osupat.. take z obchodu odstate uz 4 tyzdne idu ako lusk ale my mame pipky na dvore a mame cerstve vajicka a tie tak lahko osupat nejdu .. nekedy mi zostane pomaly iba zltko 🙄 ... mne sa to eggies osvedcilo ..samozrejme nadobky treba potret olejom ale to je oproti supaniu vajec malickost ..teda aspon pre mna... mne sa najviac paci to ze ked zacinam vajicka jest tak su este horuce.. 😀 citala som tu komentare typu umyvanie je horor..mno ja neviem ja k tomu nepotrebujem ziadnu zubnu kefku ani nic podobne jendoducho umyjem a hotovo ...je to do minuty umyte... dalej som citala ze sa tam vajicko navojde..mno to by som chcela vediet ake vajcia tam lejete 😀 ...

barnica
27. dec 2013

@dulkagabulka presne ako si to čítalal my sme to dostali darom a je to sprostosť najväčšia. Vyteká to,puká otrasne sa to umýva a aj keď to človek naolejuje nikdy to nemá hladučký povrch

zuzana050575
5. jan 2014

Je to najhorsie co som kupila,praska to nedrzi to vobec

nicky655
10. jan 2014

no baby-takze moj prvy dnesny pokus -nakolk osom to dostala na vianoce🙂
samozrejme dala som olej-vajicka boli otrasne draplave:(
zmestili sa uplne v pohdoe-praveze som ich mala len do prvej polovice
neviem-vajicka mavam domace-od sokry,ale lupaju sa mi uplne v pohode.
no a dalsia haluz-v hrnci sa mi to popretacalo-a natieklo mi to do tej vrchnej casti-takze si viete predstavit-co za srandovny tvar to malo:(

skorpionica
21. jan 2014

Citam ze to je blbost ale moj oco to chce velmi vyskusat, nemate niekto na darovanie alebo predaj za symbolicku cenu jeden nepouzity nech skusime?