Muž zohrial výživu v mikrovlnke

4. feb 2024

Pre 8m babo hriat vyzivu ( kupovanu )v mikrovlnke je to v poriadku ?
Ja stale zohrievam vo vodnom kupeli
Vdaka

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gelifil
4. feb 2024

zjest to moze, samozrejme, je to vsak vyzivovo nulova hodnota...ta mikrovlna svojim ziarenim vsetko zabila

evickuska
4. feb 2024

@monsterablue urobila si mi den 😂😂😂

koniarova
4. feb 2024

To je hovado, ten tvoj muž. 😁😁😁😁 Žena, nestresuj preboha. Ale že je výživa kupovaná, to ti nevadí.😁

beata_k
4. feb 2024

Jasne, ze moze. Vacsina ludi ohrieva jedlo detom v mikrovlnke.

ernesternst
4. feb 2024

Je to v poriadku, len ju treba rozmiešať, aby bola ohriata rovnomerne. Skodlivost mikrovlniek nebola nikdy presvedčivo dokázaná , aj keď ju používam čo najmenej 🙂

stanulienkat
4. feb 2024

Vtipné, ze si myslíte, že mikrovlnka zabila všetky hodnotné vitamíny v kupovanej odpadovej výživy.🤣 Co tak nastrúhať čerstvé ovocie??

tamitamitami
4. feb 2024

Áno, môže to dieťa vpohode zjesť 😅.

chodec15
4. feb 2024

@monsterablue "Vysledkom dohody moze byt aj vyhodenie mikrovlnky."
Ja ze vyhodenie muza. 🙂

petamich
4. feb 2024

ja (podla MK standardov evidentne matka nehodna) som bezne dietatu zohrievala jedlo v mikrovlnke 🙂 takze za mna v pohode mozes dat dietatu

mistymay33
4. feb 2024

@gelifil prosim ta, ake ziarenie ma mikrovlnka, ze vsetko zabila? Vies co su mikrovlne ziarenia a ze na akom principe zohrieva jedlo, ze pises taketo bludy?
Nic sa tomu jedlu nestane, iba to, ze sa zohreje.

jazula
4. feb 2024

Asi off topic, ale výživu by mi nenapadlo vôbec zohrievať 🤔

veronikam33
4. feb 2024

Áno zohrievame, nie nekupujeme.

dadis
4. feb 2024
snehulak77
4. feb 2024

@stanulienkat odpadovej výžive? 😳

mimimoje
4. feb 2024

Niektoré by ste si mohli pozrieť, ako presne mikrovlnka zohrieva jedlo, na základe akých fyzikálnych zákonov. že žiarenie zabíja vitamíny...😂

luciaaaaa
4. feb 2024

Nastruhaj dietatu jablko, k tomu banan alebo ine ovocie. Kupovana vyziva je nutnost na cestovanie, nie na denne stravovanie, ved to ma nulove vyzivove hodnoty.

dadis
4. feb 2024

@jazula Asi mysli masovo-zeleninovy prikrm. Tiez som to volala vyziva. Skor tie ovocne som nekupovala..

ivik4
4. feb 2024

😃😃😃 skus sa spytat tej zeny ktora sla spravit pomaly vyplach zaludka synovi kt. Si odkusol z neuvarenej parky.
Je to ok

mikadooo
4. feb 2024

Áno, je to ok. Nebude až taká "výživná", ale zasýti a neublíži, neboj. 🙂

mima1608
4. feb 2024

Ja bežne ohrievam vo vodnom kúpeli, ale keď som mala na ponáhlo, tak som šupla aj do mikrovlnky zohriať už.

viestta
4. feb 2024

@gelifil co zabila? Vitaminy citlive na teplo sa znicili uz pri vyrobe, ostatne latky ostavaju zachovane aj po teplenej uprave a je im sumafuk ci ich zohrievali mikrovlny, plyn alebo ohnicek z dreva.

mikadooo
4. feb 2024

@gelifil toto je blbosť. Napr. minerály, tuky, bielkoviny a sacharidy mikrovlnným žiarením nezabiješ. Predpokladám, že tá výživa sa predtým klasicky sterilizovala, takže moc tých "zničiteľných" vecí tam už nebolo.

snehulak77
4. feb 2024

@luciaaaaa ako myslíš nulové výživové hodnoty? Veď toto nie je vôbec pravda. Je to sterilizované jedlo. Bežne sa to robí aj robilo v minulosti. Niektorí dávajú do mraziaku, niektorí sterilizuju. Vy ste doma v živote nezavarali? Lebo my veľa

asocial
4. feb 2024

oooo, toto bude zas diskusia o predbiehani sa, kto je lepsia matka a kto NIKDY dietatu nedal ziadnu vyzivu, varil vsetko cerstve, ziadne sladkosti, a blabla bla

nic sa dietatu nestalo. nerobit cirkus z blbosti.

tenerifka
4. feb 2024

Ja len takto
😂😂😂

luciaaaaa
4. feb 2024

@snehulak77 nie, mrazene a sterilizovane nie je to iste, skus pouzit google. a mimochodom, ty bezne jes doma sterilizovane jedlo? A povazujes to za zdrave? Pisem o pouzivani obcas, nie denne. Nie, sterilizovane jedlo jest na dennej urcite nie je zdrave. A obzvlast pre 8 mesacne dieta.

prasiatko30
4. feb 2024

Zabil vsetky vitaminiky mineraliky len tu blbost nechal plavat na povrchu😂😂😂

snehulak77
4. feb 2024

@luciaaaaa sterilizované jedlo rozhodne neznamená nulová výživová hodnota. Áno, pozerala som si, čo robí s potravinami sterilizácia.

viestta
4. feb 2024

@luciaaaaa sterilizovane jedlo doso jedine o termonestabilne latky, vacsinou je to len vitamin C. Ostatne vyzivove hodnoty ostavaju zachovene. V mrazenom sa zachova aj ten C vitamin, ale pri dalsej tepelnej uprave sa straca aj ten. Aj cerstva zelenina a ovoci skladovanim straca vitamin C, dlhodobo skladovana velmi vyrazne. Takze zas az taka vyhra dnes nie je ani vlanajsia cerstva mrkva alebo jablka.