Zdá sa mi, že ho vôbec nepriťahujem

10. mar 2021

Dobry deň.
Pisem radaej anonymne lebo je to dosť intímna téma. Trápi ma jeden problem s mojím priateľom.. než som bola v tomto vzťahu, mala som ešte jeden vzťah .A ex medi nami bolo napätie,mal na to často chuť, veľakrát mi povedal že som krásna, objal ma, chytil ma vonku za ruku a pobozkal ma .Je pravda ,že som vtedy mala 20 rokov a bola som mladšia..aj sme spolu bývali, takže sme naozaj často prežívali intímne chvíle aj viackrát za deň.
Teraz mám priatela ktorý s ktorým tiež bývam, ale ale tieto chvíle vôbec nemáme.. on mi také veci nehovorí, na sex na chuť tak 2x za mesiac a mne to príde čudné. Jasné že už to ani ja nepotrebujem tak často, ale aj tak sa mi to zdá málo. Trápi ma to.. aký je váš názor, je to ok? On mi povedal, že nemá už na to často chuť a že to nepotrebuje. Trvá to od začiatku nášho vzťahu skoro.Ja len že sa cítim ako jeho spolubývajúca. Že len uvarím a upracem a nič...
A rozmýšľam čo bude potom v budúcnosti keď už teraz je to tak. Viem že je verný, ale cítim sa akoby ma už ani nechcel 🙂

pininka1
10. mar 2021

On je taky typ a iny nebude. Ked nieste manzelia a vadi ti to,mali by ste sa rozist, lebo to bude len horsie, ty sa budes citit zle, nakoniec stratis uplne sebavedomie. A chlap co chce max 2 krat za mesiac a nechyba mu to stoji za prd.

martina1201
10. mar 2021

Ahoj, jediné čo sa na to dá napísať je len to, aby si sa s ním úprimne porozprávala. Ale zase nečakaj zázraky. Ak nie je romantik alebo nerád prejavuje svoje city tak ho nič k tomu neprinúti ani pocit že o teba príde....

anita6666
10. mar 2021

Načo si s ním šla bývať? Spoločné bývanie je smrť pre väčšinu vzťahov. Nuda, stereotyp,ja sa mu ani nečudujem. Pre každého muža bude vždy zaujímavá tá žena,ktorú nemá doma a ešte viac tá,po ktorej túži a vie,že ona s ním bývať nikdy nebude. A ak mu takáto žena poskytne v posteli po čom túži,tak na ňu chuť bude mať vždy.

elizabet173
10. mar 2021

Kazdy je iny, ma ine potreby, nemusi to znamenat, ze ho nepritahujes, ale priprav sa na to, ze iny nebude, skor to bude len a len horsie

janickacrazy
10. mar 2021

Kašli naňho, už teraz na začiatku vzťahu je taký, tak po 5 rokoch budete mať sex 2 krát ročne. Stojí ti to zato? Predstav si že budeš chcieť dieťa, pri tejto frekvencii sa ho možno ani nedočkas. Možno je skrytý gay, alebo asexual. Nájdi si normálneho chlapa, veď nie je jediný na svete.

janulicka24
10. mar 2021

Ak ta to trapi nema to zmysel. Mne by tiez vadilo, ze o mna chlap neprejavuje zaujem, potom je to cele take o nicom. Nemozes byt proste pre niekoho len samozrejmost. Ja by som sa osobne na neho vykaslala

coronaut
10. mar 2021

Manzelka ma kamaratky , ktore trapi rovnaky problem. A nezmenilo sa to ani po rokoch. Problem je chlap a nie ty. Verim, ze ste sa o tom rozpravali a mozno tieto veci zacne alebo uz zacal robit "nasilu" ale ak to nerobi spontanne a uprimne ked to necakas tak sa to s velkou pravdepodobnostou nezmeni.