Sme spolu 4 roky a on sa nechce posunúť ďalej

30. jan 2024

Ahojte...chcela by som vedieť názor...už som z toho trošku zúfalá...s priatelom sme spolu 4 roky. Ale on sa nechce posunúť vo vzťahu ďalej , ani začať spolu bývať, ani dieťa a neplánuje ma ani požiadať o ruku...a veľakrát som mu povedala, že kedy bude so mnou plánovat spoločnú budúcnosť...odpoveď bola...na to je ešte čas...

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
30. jan 2024

Máte rozdielne názory na budúcnosť, dobre to neskončí.

grof_monte_christo
30. jan 2024

Váš vek?

autor
30. jan 2024

@grof_monte_christo ja 27 on 28

janinah
30. jan 2024

Môj muž je vo veľa veciach totálne nerozhodný a zvažuje všetko na 100krat..ale o ruku ma požiadal po pol roku radenia...keď stretneš toho pravého človeka niet čo riešiť.

kvietok2012
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila121
30. jan 2024

4 roky a na to je čas? Ta keby ste spolu rok tak nepoviem pol slova. Ja na tvojom mieste by som ale netlačila na pílu. Keď nechce, tak nechce. Zariadim sa ináč.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
colsami
30. jan 2024

Mrzi ma to... Zle sa to pocuva ale nie je o Tebe presvedceny. Nemate uz 20 rokov takze 4 rocny vztah a Tvojich 27 by pre mna bola dostatocne dlha doba na to aby mi priatel vedel povedat ze som zena jeho zivota a mame spolocne plany.

Pochybujem ze to o 2 roky bude ine. Drz sa, ja by som isto prehodnotila ze takto dalsie roky nebudem plytvat ked na jeho pripravenosti sa mozno nic nebude menit. Proste mate rozdielne nazory na dalsie pokracovanie vztahu. Aj to je zivot...

janinah
30. jan 2024

Poznám takých,čo sa po 8 rokoch rozišli,on sa k ničomu nemal.Potom ho klofla babenka,na ktorej nik nechápal co on vidí...a brali sa asi po roku.

alickapusinka
30. jan 2024

Nemá ťa rád a je mu to jedno. Ja by som taký vzťah ukončila a založila si rodinu s niekým a svadbu kto by o mňa stal. A nie s takým čo po 4 rokoch nechce s tebou ani bývať. Tak najlepšie by si spoznala keby ste spolu bývali v jednej domácnosti čo je zač chovanie, chyby, nedostatky tam sa to ukáže. Mate rozdielne názory na život podľa mňa nechce teraz nebude chcieť ani potom .Však to už je pomaly aj čas na založenie rodiny. Zbytočne strácaš čas ukonči to a nájdi si takého ktorý bude chcieť s tebou mať aj deti aj manželstvo. Ak by ste boli že spolu pol roka a vek 19, 22 rokov pochopím ale tak a aj vek tak akurát a ON dosť času hlúposť nechce ťa podľa mňa si sa mu zunovala a chce niečo nove. Ak by ťa chcel tak chce aj manželstvo aj s tebou bývať. A nemal by žiadne výhovorky.

avonladyba
30. jan 2024

Má s Tebou situationship. Vyhovuje mu ako je, nič záväzné s Tebou nechce.

lenicka999
30. jan 2024

Nepočíta s tebou. Tento sa nerozhybe ani po 20 rokoch.

zuzanazu85
30. jan 2024

Tiež si myslím,že po 4 rokoch by sa už rozhýbal,keby to tak cíti. U mňa to bolo opačne,ja som otalala so spoločným bývaním,povedal mi,ako ťa mám spoznať a zobrať si ťa,keď spolu nežijeme a po víkendoch ťa určite nepoznám,keď ťa neuvidím každé ráno rozospatú,strapatú(myslené obrazne) 😁. Asi si potrebuješ trošku ,, dupnúť",ináč sa nepohnete. Ak sa chce s tebou niekde pohnúť. Veľa šťastia 🍀

lienka.7
30. jan 2024

@autorka tak výdrž ešte 3 a po 7 sa rozidete.

sense
30. jan 2024

Ma ta možno rad ale nie natoľko aby s tebou plánoval budúcnosť.

koniarova
30. jan 2024

Do riti ho pošli. Strácaš s ním roky mladosti.

egonsk
30. jan 2024

povedal by som, ze mu vyhovuje byt s tebou, asi mu vyhovuje sex aj cas s tebou straveny, ale na trvaly vztah bude chciet iny model, lebo zrejme si mu nezapadla do skladacky celkom.

pralinka25
30. jan 2024

no ja by som sa teda posunula ale od neho.
dovodov preco je takto nastaveny moze byt viac a niekto len skratka nechce zavazky.
ja si myslim ze ked to nechce teraz nebude to chciet nikdy. prechodene vztahy malokedy koncia happyendom.
keby aj nechcel zatial manzelstvo a deti tak byvanie by minimalne chlap v jeho veku chcel ak by to myslel vazne.

basulaak
30. jan 2024

Po polroku sme spolu zacali byvat a po 4 rokoch spolu ma poziadal o ruku. Neviem no, ked muz miluje tak nema moc co otalat…

janickacrazy
30. jan 2024

Stracas s ním čas, ako aj baby už napísali. Keby ťa mal naozaj rád, tak súhlasí aspoň s tým spoločným bývaním. Kašli naňho, hľadaj inde.

natalis1998
31. jan 2024

Je to divne že po 4 rokoch ste si neskúsili spoločne bývanie. Čo je podľa mna najväčšia skúška. My sme s mužom začali bývať spolu cca po 2,5 roku a poviem úprimne na začiatku sme sa dosť učili prispôsobiť sa druhému. Takze je to veľká skúška. Normálne by som si otvorene sadla s ním a vysvetlila tvoje dôvody prečo sa chceš posunúť vo vzťahu. A ak by jeho odpoved bola nie, tak by som to ukončila. Môže sa stať že budeš čakať ďalšie 4 roky a opäť sa to nikde nepohne a už bude neskoro, na to hľadať nového partnera, plánovať s ním bývanie a rodinu atd

hope87
31. jan 2024

@autorka ja s mojim sme boli spolu 4 roky, ked sme boli v podstate vo veku ako vy...teda ja 27 a on 26 a vtedy som aj otehotnela...teda kratko pred 27 som otehotnela. Takze toto, co ti on odpoveda po 4 rokoch vztahu je pre mna zasvietena totalne cervena, hukajuca kontrolka. Taketo vágne odpovede vo vasom veku a rokoch spolu, su viac ako divne. Ved uz to, ze spolu este ani nebyvate, je trochu zvlastne. Urcite by som si s nim sadla a viedla vazny, aj ked pre neho urcite neprijemny, rozhovor. Ako ja chapem, ze kazdy to ma inak nastavene ale ved dvoch ludi to automaticky k sebe taha, ked sa lubia, uz po par tyzdnoch-mesiacoch, nieto po 4rokoch...myslim minimalne to byvanie. Jasne, ak su problem financie, tiez to je pochopitelne ale tak celkovo by ste sa uz veru mali zaoberat buducnostou a vasim spolocnym fungovanim...inak je to strata casu pre teba, lebo takto to vyzera, ze mozno si jeho len nejaka prestupna stanica k nejakej "pravej", Lebo ver mi, ze chlap, ked lubi zenu a vnima ju ako tu pravu, tak s nou chce riesit buducnost cim skor.

monikkatt
31. jan 2024

Posun sa dalej.. bez neho

mantilka
31. jan 2024

@janinah toto poznam....ale to neznamena, zeby si po roku zobral teba. Asi sa bal, ze ostane na ocot a prestal preberat...vzal co prve videl ako-tak schopne. Mozno aj doma rodicia zapracovali, aby nevyberal...

mantilka
31. jan 2024

Podla mna, povedal uz vsetko...je cas sa poobzerat po niekom inom. Si v najlepsich rokoch. aby si si nasla vaznu znamost. Po styroch rokoch bez ziadneho posunu nemozes povazovat tento vztah za vazny. Urcite mas cenu, len on ju nevidi. Drzim palce.

janinah
31. jan 2024

@mantilka tak to si sa riadne sekla v našom prípade....nevadí,nepoznáš nás

derdia
31. jan 2024

Pockaj este 5 rokov, potom ta necha a najde taku s ktorou si zalozi rodinu do roka a do dna.
Kasli na neho.

mantilka
31. jan 2024

@janinah Ja som odpovedala na tvoju reakciu "Poznám takých,čo sa po 8 rokoch rozišli,on sa k ničomu nemal.Potom ho klofla babenka,na ktorej nik nechápal co on vidí...a brali sa asi po roku." Nie na tvoj vztah 😉

mantilka
31. jan 2024

@janinah
Pozeram, ze som to nespravne sformulovala. Samozrejme nepoznam vas, prepac. To bolo na tie 8 rocne vztahy a potom rychlo prva co prisla.