Vzťah a čas

24. nov 2022

Nemáte pocit, že chlap proste "žerie" veľa času a bez neho by Vám bolo lepšie? A to myslím, keď je vzťah proste dobrý, ale mohli by ste dokázať v živote viac, keby ste ten čas nemrhali s mužom, ale na svojom vzdelávaní, podnikaní..

doriiis
24. nov 2022

So správnym chlapom dosiahnes ešte viac ako sama

stanulienkat
24. nov 2022

Umrem🤣😁. Sorry- v dobrom ma to rozosmialo. Ze mrhat cas s chlapom...😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sima338
24. nov 2022

Nikdy som sa nad týmto nezamýšľala a to si myslím, že áno, niektorí chlapi sú len strata času na nejakú dobu. Pri správnom človeku to ale nepocítiš a nepovieš si to ani spätne. Ale ja to považujem za súčasť života, že aj také randenie občas v živote príde, treba potom ísť z kratšej cesty.

t1nusa
24. nov 2022

ak to takto vnímaš buď ťa tvoj partner nepodporuje v tom čo chceš robiť a čo ťa baví alebo to nie je ten pravý a láska k nemu nie je úplne v taká ako by mala byť 😊 ja si vážim každú chvíľu, ktorú môžem tráviť s tým mojim

sissy27
24. nov 2022

Ak by som mala vedľa seba chlapa, pri ktorom by som sa cítila tak ako to popisuješ - tak to nie je ten pravý a je čas to ukončiť. Lebo s tým pravým je to práveže kvalitne strávený čas, pri tom pravom sa môžeš veľa naučiť, rozvíjať sa, plniť si svoje/vaše spoločné sny.

viestta
24. nov 2022

Keď máš pocit, že s chlapom mrhas časom, tak ten vzťah v žiadnom prípade nie je dobrý. Ani proste ani nijak ten vzrah nie je dobrý.

stanulienkat
24. nov 2022

@viestta ano, je tu mnoho zien, ktore mrhaju s chlapom cas. Bohuzial, tie od neho vacsinou neodidu.

daniela2202
24. nov 2022

Rôzne typy ľudí, rôzne osobnosti, niekomu vadí chlap, niekomu dieťa...atď. Iba životné skúsenosti ti dokážu odpovedať na tvoju myšlienku

viestta
24. nov 2022

@stanulienkat ale tie si častokrát ani neuvedomila, že mrhaju časom a životom.

autor
24. nov 2022

No ja si to nemyslím, ale rozvedená kamoška áno. Bola s mužom 30r, teraz je po rozvode zabezpečená, ďalší chlap je jej na ostaru 😁

viestta
24. nov 2022

Tak keď jej je na ostaru co ju pri nom drží?

martinellacka
24. nov 2022

myslim si, ze zalezi hlavne na chlapovi, akeho si vyberies a budes mat po svojom boku. bud ti bude pomahat a budes pri nom rada. alebo ako pises ti bude zrat ako cas, tak aj nervy

autor
24. nov 2022

@viestta ona žiadneho nemá

autor
24. nov 2022

@martinellacka no áno pomáha mi, ale mám výčitky, že len tak chillujeme pozeráme seriál, denne, že mala by som skôr pracovať len 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mrva
24. nov 2022

nie. Ked najdes spravneho chlapa, nestane sa ti to

sense
24. nov 2022

Možno to myslela tak ze teraz je si sama paňou sebe, navarí kedy chce, uprace kedy chce, ide si kam chce a kde chce a nemusí sa prispôsobovať.
Mame rodinnú známu kt síce priateľa ma už roky ale je to stále vo fáze pomôžeme si navzájom, zájdeme do kina, na kafe, n'a výlet aj intimnosti ale žiť už s chlapom nechce a vyzerá to vzhľadom na roky kt sa takto stretávajú ze im to obom vyhovuje

roja01
24. nov 2022

No ak jej je 60+, tak mozno neciti potrebu mat partnera. Uz je mozno aj pohodlna, nechce sa jej prat, varit, upratovat pre dvoch. Mozno uz nepotrebuje spriaznenu dusu, staci jej len kamaratka. Avsak, ak je vztah s muzom pekny, jeho ako spriaznenu dusu nevie nahradit ziadna kamaratka.

alanko20
24. nov 2022

Nemyslím si, že je to strata času, ale keby zostanem slobodná, už by som si nikoho nehľadala.

viestta
24. nov 2022

Tak naozaj neviem co riešiš. Nema chlapa lebo nechce. Co je na tom také divne? Obzvlášť po takom rozvode. Ci ty sa držíš toho od Zimkovej " nemáš chlopa, nemas pravdy"?
Mat chlapa naozaj nie je povinné.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. nov 2022

@elizabet173 áno aj mne by stačilo sa starať o deti, ale reálne treba aj sama žena aby pracovala a nebola závislá na mužovi, v Tom prípade je to celé náročné zladiť s deťmi, kým sú malé, čo sa týka vozenia do škôl, robiť s nimi úlohy.

zmrzlinka2021
24. nov 2022

Ak niekoho lubis a je ti s nim dobre, o ake mrhanie ma ist?
A pracovat na sebe, vzdelavat sa, mat aj vlastne hobby... to vsetko sa da aj v manzelstve, aj pri detoch, len musis mat normalneho milujuceho partnera, nie debila, ktoreho podla mna ma zial vacsina zien

autor
24. nov 2022

@elizabet173 tak budovali asi spolu, po rozvode on ju vyplatil z domu, za čo si kúpila byt

zmrzlinka2021
24. nov 2022

@viestta
@elizabet173
Dievčata, bodaj by ste mali pravdu, zial este stale silne rezonuje v hlavach vacsiny slovenskych devach, ze "bez chlapa to nejde" a ich hodnota je len v tom, ze sa vydaju a budu mat deti. Mam kamaratky v roznych vekovych kategoriach, ktore su single (alebo dlho boli) a same my potvrdili, ze uplne inak sa na nich spolocnost pozerala ako single a uplne inak, ked uz boli vo vztahu.
Vidite to tu v kazdej druhej teme "ale ja sa bojim samoty"

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melanta
24. nov 2022

Celkom nechápem. Čo ti bráni v tom, aby si popri mužovi a dieťati venovala čas aj svojej práci, vzdelávaniu, podnikaniu? Je nás takých dosť, ktoré popri mužovi a deťoch urobili aj kariéru, aj nadobudli svoj vlastný majetok. Ale ak máš pocit, že chlap je na oštaru, tak problém bude niekde inde. Ale ako bolo už napísané, každý vzťah je iný. Nikto ti nebráni žiť bez chlapa a venovať všetok čas len sebe. A nie, spoločnosť sa na také ženy nepozerá inak. To tie ženy bez vlastného sebavedomia sa na seba pozerajú inak.