Venušine gulôčky nejdú vybrať

22. máj 2021

Ahojte,

Som zmierena s tym ze si pomyslite ze som uplne dilina alebo nejaky 14 rocny skolak co si tu robi srandu... ale verte, ze som dlhorocna uzivatelka modreho kona😀.
Tie co poznate/pouzivate venusine gulocky, stalo sa Vam ze nesli von? Chceli sme si s muzom okorenit milostny zivot a tak som to prvy krat skusila. Zavedenie bolo ok ale citila som ze len lezu dnu viac a viac ako do ciernej diery🤣 a ked som sa pokusila potiahnut ich von, tak nebola sanca ich vybrat. Boli silno vcucnute, mam tam asi vakuum alebo co:D bojovala som s nimi dlhe minuty vselijako.. boli ma cely spodok brucha z toho ako som ich tahala za snurku a tlacila ako pri porode. Mam z toho normalne traumu..uz som sa videla na pohotovosti.

sweet20
22. máj 2021

a uz si ich vybrala?

katka281
22. máj 2021

Ja teda s tym skusenost nemam, ale v kazdom pripade: smer gynekolog. On ich isto vybere s co najmensou ujmou 😊

kiki68
22. máj 2021

No drepnut si a ano potlacit ako pri porode. Pravdepodobne tym stresom to stiahlo svalstvo tam dole a neslo von. Predpokladam, ze si ich vybrala

leuchtturm
22. máj 2021

U gynekologa: hanba sem, hanba tam, zostala mi mrkva tam. Ak si si nevybrala, bez na pohotovost.

1mata
22. máj 2021
0silvia0
22. máj 2021

@leuchtturm mrkva🤣🤣

janinah
22. máj 2021

Nerob nič nasilu a chod na pohotovosť,nestresuj,oni tam už videli kdečo.

sara07
22. máj 2021

skus lubrikačny gel, pripadne nech polovička jemne skusi
na gyn cvičíš ochabnute svalstvo nie nič lepšie na to nie je a na buduce iny typ ti treba

kkovacovak
22. máj 2021

Podľa mňa si len stuhnutá a máš stiahnuté svalstvo z toho šoku. Ak to nejde v podrepe a vytlačiť ako pri pôrode tak by som poprosila partnera nech ťa trošku naštartuje a uvoľníš sa. Plus lubrikant a vzrušenej to musí ísť rýchlejšie von. Nemalo sa to kam stratiť takže to bude len v tých svaloch 😉 ale potom napíš ako to dopadlo lebo ma to celkom zaujíma 😄

autor
22. máj 2021

Tak ako ste radili sa podarilo😂 ale uz tu vec nikdy nechcem vidiet
Dakujem vam😃

kkovacovak
22. máj 2021

Super 😄 a ako sa to nakoniec podarilo? Pôrodným spôsobom? Nech sme aj my ostatné poučené do budúcna 😄

somtunovaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. máj 2021

Ano ano porodnym sposobom😆
A okorenit v tom zmysle ze kym on douspava maleho, tak ja uz budem trosku pripravena pri nakladani umyvacky a peceni kolaca🤣

liljana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janezz
22. máj 2021

Toto sa presne mne stalo s kališkom 🙈 vcuclo mi ho podtlakom dovnútra a nemohla som ho vybrať. Nakoniec sa podarilo, potom som hovorila Dr na prehliadke o tom. Len sa pousmial, že bez nejakých predsudkov alebo hanby mám ísť na gyn pohotovosť že oni už videli všeličo aj vyťahovali, že sú zvyknutí.
Ale Venušine som dostala na Vianoce, po pôrode mám v pláne cvičiť s nimi. Aké máš prosím ta? Či nemám náhodou také isté, nech si dávam pozor 😅

kkovacovak
22. máj 2021

@janezz veru...počúvam podcast "doktor má filipa" kde sa bavia doktori plus iný zdrav. personál o svojich skúsenostiach (veľmi odporúčam) a majú tam dosť veľa zážitkov s rôznymi predmetmi väčšinou v konečníku ktoré na to zrovna nie sú určené 😄 takže myslím že venušine guličky by zobrali úplne v pohode 😄

miadi
23. máj 2021

Haha prepac pobavila si ma.🤣v jednom seriali na Netflix bolo ze zene sa pokazil vybrator a bola strasne nadrzana tak pouzila elektricku zubnu kefku svojej dcery 🤣ked uz chces experimentovat vyskušaj a daj vediet ci to funguje 😂mam v skrini elektricke zubne kefky freebie co som nikdy nepouzila na zuby ani inde. ( mam rada curaprox )daj vediet ako to dopadlo. ( venusine gulky som neskusala presne z tohto dovodu ze ako to vybrat von 😃a nejak celkovo nie su sympaticke.

janezz
23. máj 2021

@miadi prečo experimentovať? Venušine guľôčky odporúčajú aj na cvičenie kogelovych cvikov po pôrode a proti inkontinencii. Aj keby ich používala len ako erotickú pomôcku, nevidím dôvod na blbé vtipy a poznámky. Ako som písala vyššie, mne sa to stalo s menštračným kolíškom a neexperimentovala som s ním.

kkovacovak
23. máj 2021

@janezz ja si myslím že @miadi to myslela zo srandy....netreba byť taká vážna a treba mať trošku nadhľad 🤦‍♀️ trochu zábavy do života 😉

miadi
23. máj 2021

@janezz co je zle na slove experimentovat? Ty si nejaka husta. Uplne normalne som napisala ako kamoske gulicky alebo zubna kefka Mne je to jedno nesudim . Si nepochopila Moj koment. Ze sa mi nechce take veci skušat neznamena ze si tu robim srandu z autorky. Z venušinych guličiek vieš urobit problem 🙄a 4 dalsie gulkarky nepochopili s tebou 😀vidim ze je to popularne. Blbe vtipy co uz som blb 🤣

miadi
23. máj 2021

@kkovacovak dik 😘Ja som to myslela vàžne 😃nepozdavaju sa mi nemaju šnurku . Chudak autorka musela mat paniku. Ale tak vtipne to opisala a urcite sa casom na tej spomienke zasmeje.

kkovacovak
23. máj 2021

@miadi áno to s tými gulickami je pravda. Mohli by ich aspoň s polmetrovou šnúrkou spraviť 😄

miadi
23. máj 2021

@kkovacovak no to (nase) kanadske zdravotnictvo je mimo nikto mi neodporučil venušine gulky po porode .. ani ine eroticke pomocky 🙄a som tu teraz za kravu ze sa mi stale nepozdavaju. A neviem co je dobre.🙄🤪

leuchtturm
23. máj 2021

@miadi sex je lepsi na liecbu inkontinencie ako nejake gule z umeliny 😉

janezz
23. máj 2021

@miadi ako vidím najlepšie je na tejto stránke vôbec nereagovať lebo niektoré ste schopné človeka slovne ukameňovať. Ja som to tiež normálne napísala a problém si v tom videla ty. Ale ok, každý máme rovnaký štýl "humoru". Pekný deň 😊

miadi
23. máj 2021

@leuchtturm nemam inkontinenciu 😅ale urcite je sex lepsi nez akekolvek pomocky.

miadi
23. máj 2021

@janezz nikto Ta nešiel ukamenovat😃Ja nemam problem ze si ma nepochopila. Uplne zbytocne ti tu vysvetlujem ze som to myslela vazne . Asi sa nedočkam recenzie na tu kefku. 🙄bavime sa o gulickach nie Izrael vz Palestina.

miadi
23. máj 2021

@janezz keby si napisala normalne nebola by si utocna ze blbe vtipy. Normalne by si napisala ze venušine gulicky su super ze si nikdy nemala problem s vytiahnutim ako autorka. A ked ti odpisem tak sa urazas ako male dieta ze sem sa neda nic napisat. 🤣 da sa poučit neskusenych aj bez zhadzovania ich nevedomosti. .a riesenia zmyslu pre humor.( a želat mi pekny den 🤣to je take “uprimne”)ale dik .

coronaut
23. máj 2021

Klud baby :P Manzelka ich pouziva a ona ma skor opacny problem, vypadavaju. Ani si neviem predstavit, ze sa nieco take da vcucnut. Tie, ktore som jej kupil maju v baleni 3ks a kazda ma inu hmotnost a tvar. Su dost "tazke" aj ked ich clovek drzi v ruke a ich funkcia je, aby sa ich zena snazila udrzat vo vnutri teda aby nevypadli. Tym sa cvici panvove dno. Takze to musel byt riadny podtlak :D Alebo mas nejake dute ktore absolutne nesplnaju ucel.

essenceee
23. máj 2021

ja mam venušine guličky silikonove spojene silikonovou šnurkou, aby som ich mohla vybrat