Veľmi milý, šikovný, ale nie je pekný

27. aug 2022

Ahojte baby, už pol roka pracujem ako kuchárka v jednej reštaurácii. Prácu mám celkom rada a baví ma, iba niekedy je toho veľa a ťahám aj 12 hodín v kuse. Spoznala som tu jedného chlapa, ktorý je odomna starší o 4 roky. Veľmi mi spríjemňuje prácu. Je milý, šikovný, pomáha mi, rozpráva sa so mnou a dokonca som s ním už bola vonku aj dvakrát mimo roboty cez víkendy. Zobral ma na obed, na nakúpi, veľmi dobre sme sa cítili. Aj si spolu píšeme a začína to už byť pomaly niečo viac, ako len kamarátstvo, ale mám trochu pochybnosti. Nie som povrchný človek, ale neviem, čo by na neho povedala moja rodina a známy keby ho videli. Je silnejšej povahy, nie je vyslovene tučný, ale má nejaké kilá na viac a nie je najkrajší. Iba sa vás chcem spýtať, išli by ste do toho s niekým takým?

pribinak
27. aug 2022

Ty budeš za 10-15 rokov rovnako krásna ako si teraz? Možno budeš po 2 pôrodoch 100 kilova gazdinka a on sa vytiahne a baby budú okolo neho skákať

aeruginosa
27. aug 2022

Nechaj ho niekomu inemu, kto si ho bude vazit, pre teba ocividne nie je dost dobry. Pre niekoho moze byt ten najlepsi pod slnkom.🙂

bessie12
27. aug 2022

pre teba je krasa az taka dolezita ? Nie je dolezitejsie to aky ten clovek je ? Aky ma charakter ?

0silvia0
27. aug 2022

A ty si nejaka extra krasavica? Ja by som ho brala, presne moj typ🤭🤭, vzdy sa mi pacili velki chlapi, ktori neboli typicki hezouni😆

noami12
27. aug 2022

Tak podľa mňa je najdôležitejšie ako ho vnímaš ty, ako sa s ním cítiš, aký je človek a co teba na ňom najviac priťahuje, okolie by som až tak neriešila kto co povie, ved ty s ním možno budeš chodiť a nie okolie 🙂

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rakahaka
27. aug 2022

Ja si myslim ze ta pritazlivost je dolezita, ale staci ze ti je sympaticky, ze nezvracias pri pohlade na neho. Myslim, ze ak to bude ozajsna laska, zalubis sa do jeho vlastnosti a pocitov ktore pri nom citis. Alebo mu navrhni ze pojdete spolu cvicit atd.
Na rodinu sa vykasli, oni s nim mat deti nebudu, to ti moze byt fuk. Moze ich ocarit svojim spravanim, co velakrat ludia co nevyzeraju ako zo serialu aj dokazu. Su menej povrchni 🙂 chod do toho 🙂

drake122
27. aug 2022

Už to, že si tu vytvorila túto diskusiu potvrdzuje, že si povrchná.

beata_k
27. aug 2022

To si musite sadnut po vsetkych strankach. Nie sme v rozpravke Kraska a Zviera. Vzdy tam bude to ALE. A ak si chces zalozit rodinu, tak polovica genov je jeho. A nie, nejedna sa o povrchnost. Pre boha preco by sa mi moj vlastny manzel nemal aj pacit?

kitycat
27. aug 2022

Takze ptoblrm je nazor rodiny!?

To mas 16 rokov alebo preco mas taketo nazory? Tebr je sympaticky a to je dolezite. Moj frajer ma partu, su piati. Kazdy iny a kazdy ma neuveritelnu charizmu a frajerku.

dilino
27. aug 2022

@drake122 presne súhlasim s tebou.

dilino
27. aug 2022

Načo TI je krásny moja kamarátka takého má dobrého podľa jej slov , krásneho, ako obrázok a ked sú doma zavreté dvere tak ju mláti ako žito a nadáva jej ale je super povedala mi že ho nedokáže opustiť lebo krajšieho od neho už nenájde . Ale to nič lebo je krásny nádherný čo potom že má v hlave slamu a nasraté. Si veľmi povrchná a dáš na druhých čo povedia. Ked budeš tehotná môžeš veľa pribrať kila TI ostanú a ON môže vyzerať dobre a pôjde za inou. Nechaj ho prosím ťa inej žene dievčaťu TY si ho nezaslúžiš. Nájdi si krásneho vzdelaného nech má aspoň 3 vysoké školy. A nech je krásny na celom svete. Si povrchná, panovačná, a máš veľké EGO. Ja som na výšku menšia ale nikdy by som nechcela ku sebe chlapa ako chrt pes. Chlap má byť tak akurát. A nie chudý lebo moja rodina čo povie. Tvoja mama povie rozíd sa s nim lebo je tučný tak TI TO urobíš. Súdiš človeka podľa výzoru a TY si asi sama škaredá .Ked si princezná tak v poriadku nájdi si princa ale ked si škaredá tak čo si ideš hľadať krásavca. Ked nemáš na to. Pošli fotku zhodnotíme. Toho nechaj nejakej inej aby mala radosť a TY si hľadaj seberovného krásneho s Vysokou školou, a EGO až do vesmíru. Nezaslúžiš žiadneho dobrého ked TI nie je ten dobrý tak si hľadaj takého ktorý bude krásny, bohatý, vyštudovaný, podnikateľ ale neboj taký by nechcel obyčajnú kuchárku. A to nemám nič proti kuchárkam taká istá profesia ako ostatne. Ale never že krásny ako obrázok si nájde takú ako si TY.

zobaka
27. aug 2022

Podla toho, co pises ta nepritahuje, alebo ano, len sa bojis, ze sa inym nebude pacit? To si zodpovedz, lebo ak ta nepritahuje je to zbytocne s nim byt. Ak ta pritahuje, len sa bojis, ze pre inych bude "malo pekny" tak sa nad tym zamysli, ci toto je v zivote dolezite, lebo absolutne nie je dolezite, co si myslia ini ludia, ale ze vobec

majki_ki
27. aug 2022

@zobaka absolútne súhlasím... Ja by som sa tiež nenavazala do autorky, v skutočnosti je telesná príťažlivosť naozaj veľmi dôležitá pre fungujúci vzťah.. pokiaľ to tam nezaiskrilo, môže byť akokoľvek dobrý

autor
27. aug 2022

@zobaka Priťahuje, je mi s ním veľmi dobre, iba sa bojím tej reakcií okolia. Pamätám sa, keď moja sestra doniesla domov jedného a dovtedy do nej rýpali, že sa s ním nakoniec rozišla. Vadilo im len to, že pre nich nebol sympatický. Mám bohužiaľ takých rodičov a preto...

autor
27. aug 2022

@dilino Toto ste prehnali. Vôbec ma nepoznáte, tak takéto slohovky si nechajte pre seba.

123andy123
27. aug 2022

To si taka slaba povaha, ze sa bojis vlastnej rodiny? A co by chceli? Nejakeho fesaka co ta bude napr. podvadzat? Povedz im ze ti si vyberas partnera pre seba ty s nim budes zit nie oni.

lenkakravcova
27. aug 2022

Tak hlavne je aby sa páčil tebe. Nie tvojej rodine.
Ak teba priťahuje natoľko ze si s ním vieš predstaviť manželský život, tak je to okej. Ak o sexe s nim pochybuješ lebo ta nejako odpudzuje, tak ho radšej nechaj.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
27. aug 2022

Kolko mas rokov autorka? Tvoji rodicia s tvojim partnerom chodit nebudu. Ja som domov mala doniest mojho buduceho muza, vtedy frajera. Mama sa zo srandy spytala, no co ako vyzera? Maly, tucny, plesaty? 🤭 Trafila sa do dvoch, v tom case bol uz plesaty, a mal 116 kg. Ja som vtedy mala 47 kg. Uz to vyrovnavame po 21 rokoch, ja mam 60 kg a on 95 kg😅

autor
27. aug 2022

@123andy123 Oni si možno predstavujú, že budeme mať pekných, vzdelaných... To si vôbec nevšímajú, že ani my nie sme dokonale. Moja sestra je učiteľka a ja som kuchárka.

iwesska
27. aug 2022

Co znamena "nie je najkrajsi" 🤔 Povedz mi priklad nejakeho znameho cloveka,co podla teba je najkrajsi a s akym by bola rodina spokojna. Len si zapamataj,ze krasni aj mudri aj sikovni aj bohati, taki existuju len na socialnych sietach😂

elinosar
27. aug 2022

Musi sa ti aj pacit. Vlastnosti nie su vsetko. Mala som takych. Bolo mi s nimi dobre ale vobec ma nepritahovali a to je zle

savanna
27. aug 2022

Ide len o to, ci ta pritahuje, ci ti vonia. Ak ano, tak kasli na okolie a chod do toho. Ak nie, tak si darmo budes nahovarat, ze je mily a sikovny.

bessie12
27. aug 2022

@iwesska aj keby to bol vychyreny krasavec, tak co z toho, ked to moze byt nejaky zakomplexovany debil, ktory tyra, manipuluje, ponizuje, obmedzuje zenu vselijakymi moznymi sposobmi, sprava sa k nej ako k poslednej handre, moze pit alkohol, nevenuje sa detom, krici po nich a neviem co este... Radsej mat "sedy priemer" a normalneho ako toto.

judit47
27. aug 2022

Mas nejaky komplex-uz len to ze ti zalezi co povie rodina a ze ,,niesme dokonale ja som kucharka a sestra ucitelka,,co ma povolanie s tym aky si dokonaly clovek?

Usetri prosim zlomene srdce chlapcovi a najskor sa vyrovnaj so svojimi komplexami a urovnaj si priority a to ze hodnotu cloveka neurcuje povolanie alebo krasa…

vierkainka
27. aug 2022

" Nie som povrchný človek" no tak si predstav,ze si.Lebo ak by si nebola,tak tu sem tento príspevok nenapíšeš.Nechaj ho na pokoji,nech si chlapec najde niekoho,kto ocení jeho dobru dušu a láskavý prístup.Ty si najdi fešáka s tehlickami.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
germaniawerks
27. aug 2022

V tomto prípade by som ti odporúčal rozhodnúť sa podľa intimity a súlože. Keď sa ti to od neho páči a poriadne veľa ho chceš, tak áno.

komplikovana
27. aug 2022

preco kladies taky doraz na to, co si myslia rodicia? Nemas vlastny nazor? Myslis si, ze vo vsetkom maju pravdu? Reakcie okolia mozes mat fakt v pazi. Ved oni s nim zit nebudu.