Vekový rozdiel vo vzťahu

lenkula215
26. feb 2022

Ahojte napadla ma taká téma.. aký máte názor na vyšší vekový rozdiel? Napríklad 25rokov? Samozrejme ak si ľudia rozumejú a priťahujú sa. Alebo čo je pre vás taká max hranica ktorú by ste už neprekročili? Ako by ste reagovali keby vidíte napr 20rocne mladé dievča s 40rocnym mužom? Zaujíma ma takýto objektívny názor

zuzka0605
26. feb 2022

ze je to chore...pre mna je prijatelny vek rozdiel do 10rokov...ale je to len moj subj.pohlad samozrejme

liusa82
26. feb 2022

podla mňa je najlepšie tak 5,6 rokov rozdiel to ste tak vrstovcnici akurát .Ale aj ja mám ked už musi byť najviac tak tých 10 rokov

zabka1987
26. feb 2022

Ja s mužom budeme spolu 20rokov a rozdiel máme medzi sebou 7 rokov a čím ďalej tým to viac pociťujem 🤣 isto by som viac nie . Ale to zase každý musí za seba pretože mám spolužiačku kde majú rozdiel 20r a funguje im to , no toto by som ja fakt nie

antonka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sid515
26. feb 2022

@lenkula215 Mladí nie sme večne. Keď máme 20-25 rokov nerozmýšlame nad tým tak. Ale keď si predstavím, že mám 45 a môj muž 70, tak mi to nepríde správne. Ale to je len môj názor 🤷‍♀️

zmrzlinka2021
26. feb 2022

@lenkula215
Nehodnotim druhych, dolezite je, ze sa lubia a su si vedomi plusov aj minusov a idu tak do toho.
Za mna osobne - vo vztahu cisto ku mne: uz som zazila soky, ked spoluziacka ma zoznamovala s manzelom a to bol presediveny zrely chlap. Priznam sa podlomili sa mi kolena.
Ja sa napr. vo svojom veku 37 rokov necitim na "deda" - to je chlap 47+.

missdiva
26. feb 2022

@lenkula215 podla mna je to OK, vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody...
je mi jedno ci randi 20tka so 40tnikom alebo chlap s chlapom. Nech si robi kto chce co chce...
ved ty sa zariad podla svojho vkusu a uvazenia.

bibg
26. feb 2022

Medzi mnou a manželom je 14 rokov a 363 dni 😄. Sme spolu 5 rokov. Manželia 3 roky. Mame 2 detičky. Prešli sme si naozaj už všeličím ale ešte nikdy sme sa nehádali kvôli veku. Môj muž ani nevyzerá na taký vek ani nerozmýšľa tak ako jeho rovesníci. Mala som priateľa 4 roky ale sni zďaleka som si s ním tak nerozumela ako s mojim manželom. Neviem čo bude o 10-20 rokov a ani to neriešim. Nerozumieť si, Rozviesť sa môžem aj so seberovnym. Lubi má, ja ľúbim jeho. A to je dôležité 🙂 názor druhých ta vôbec zaujímať nemusí 🙂 blbe reči vždy boli, sú aj budú.

pribinak
26. feb 2022

Ak si 40 ročný chlap hľadá partnerku o pooovicu mladšiu, tak s ním niečo nie je v poriadku. Nemá dosť sebavedomia osloviť starsiu a skúsenejšími ženu, preto hľadá mladšiu a neskusenu
Seberovnej zrejme nemá čo ponúknuť a nemá ju čím očariť. Mladej a neskúsenej môže tlačiť kaleráby do hlavy

A slečna? Buď hľadá otca, alebo sponzora

nerya
26. feb 2022

Ja som mala frajera mladšieho o tri roky a skoro som to nevnímala, potom som mala o 5 rokov staršieho a pripadala som si pri ňom akoby to bolo 15... Záleží na tých dvoch podľa mňa 😉

nevenka
26. feb 2022

@zuzka0605 u mna tiez tak. Moji starki mali 10 rocny rozdiel, ale starka bola teda dlho vdova...Rovnako manzelovi stari rodicia 9 rokov a bolo to vidiet este viac, starkemu sa uz nechcelo nikam chodit, potom uz aj nevladal, na chalupu na rodinne stretnutia, bolo mu stale zima, mal uz rad svoju pohodu, klud. Stara mama bola a je stale akcna zena, hoci uz bude 9 rokov vdova a ma uz vek starkeho, ked zomrel. Tak hovorim, ze do tych 10 rokov este ako tak...

mamina1419
26. feb 2022

@lenkula215 sesternica má priateľa staršieho o 25 rokov. Majú spolu 7 ročnú dcéru. A rozumejú si. Myslim že je to len na ľuďoch. Každému vyhovuje iný partner.

nevenka
26. feb 2022

@zmrzlinka2021 joj, to na sediny pozor, ja budem mat 39, moj chlap ma 36 a sediny mal uz hadam 20 rocny, maju take skore sedivenie v rodine...ale viem, co myslis 😉

zmrzlinka2021
26. feb 2022

@pribinak a mozno hlada zenu, ktora mu porodi deti

trendyy
26. feb 2022

@lenkula215 ze kazdy nech si robí ako to cíti....
Ja mam s muzom 16 r. Rozdiel.
Mame 14 rocneho a 1 rocnu dcérku.
Vidis a aj po tolkych rokoch sa lubime a mali sme ešte bábätko, kedze starsi vyrastol...
Ja budem mat 33 on 49 tento rok...a nikto to neriesi/neriesil...
Zacali sme spolu v 16tich mojich on mal 32..bol rozvedeny (zena si nasla druheho)
a mal maleho syna.
Zacali sme spolu hned aj byvat ,lebo som to mala blizsie do skoly😂😊
Akurat som sa rychlo musela naucit varit ,kedze tam obcas bolo dieťa...a som za to vďačna... v 18tich sme sa rozhodli pre babatko,lebo som mala gyn.zdr.operacie a hrozilo ze nebudem moct mat deti ak budem čakať...všetko rešpektovali aj moji rodičia...velmi ho maju radi od zaciatku...a mozno cudzi to riesili ale nam to bolo jedno...

pribinak
26. feb 2022

@zmrzlinka2021 to mu môže porodiť aj žena o 5-8 rokov mladšia, nie o 20

dusankomoj
26. feb 2022

Hlavne keď viete o čom hovoríte,dievčence👍 Ja som s nevlastnými dcérami chodila do školy a neľutujem ani jedinú sekundu prežitú s ich otcom. Aj keď som vedela,že zlatú svadbu nezažijem. Je to vždy na konkrétnych ĺuďoch.

vroni
26. feb 2022

Mňa priťahujú rovesníci, nie dedulovia, takže za mňa je teoretická hranica 5 rokov. Prakticky je môj muž ten úplne najstarší partner, akého som kedy mala a to je medzi nami rozdiel 14 mesiacov.

21oktober
26. feb 2022

Ja mám z kruhu rovesníkov , čo je pre mňa +- 5 rokov. Viac by som nechcela .

lienka.7
26. feb 2022

@lenkula215 25 rokov je extrem, ci uz hore alebo dole. Skôr ci neskor sa to prejaví. Ešte keď ma baba 20 a chlap 45 a je udržiavaný, budis. Ale kebyže mam ja 45 a chlap 70, to ni pride uchylne 🙈
Co sa tyka vekoveho rozdielu, ja som mala 22, on 40. Bol to športovec, vyzeral na oveľa menej. Sex bol úžasný vtedy😊🙈 ale teraz si to neviem predstaviť byt s nim uz.

karolinakr
27. feb 2022

Zrelí muži su vzrušujuci, ked maš 18 a on 38 akonahle prekrocis 40 a on ma 60, už to nie je take pritažlivé a pary ako Gott s manzelkou o 45 rokov mladsou su u mna uplne nepochopitelne

karolinakr
27. feb 2022

Mne sa tiež pačili dosť v 18ke starši muži, neviem kolko mali, oni si aj tak uberali, ked balili mlade..Povedal, že ma 30 vyzeral na 45 a bohvie, či aj nemal 50

marca12
27. feb 2022

@lenkula215 Dnesne 20tnicky vyzeraju ako 30+ a dnesni 40tnici vyzeraju tiez o min.10 rokov mladsie. Takze vek by som skutocne neriesila,pokial su obaja rozumni,scitani,nevidim zmysel riesit vek.

anita6666
27. feb 2022

Mňa by zaujímalo,čo vidí mladé dievca na starom uchylakovi? Dobre auto?

mareri
27. feb 2022

podla mna to ie je OK, ale ked su spolu, maju na to iny nazor. Doležite je, že oni su spokojní a vztah, sex im funguje

vroni
27. feb 2022

@anita6666, nebuď taka prízemná, snáď ma aj byť a solídny stav na konte.

anita6666
27. feb 2022

@vroni to na prvý pohľad mladá trúba neodhalí,ale autom taký uchylak vie "učarovat" naivnemu oku...byt mať môže samoška,že na hypotéku, lebo keby to nebol vládny kus,tak by v 40-tke nebol sám

janulka1802
27. feb 2022

U mňa je strop max 10 rokov. Fyzicky ma už nepriťahujú muži vo veku mojho otca, nech sú v akejkoľvek forme, proste už je to veľa pre mňa. Ale keď to niekomu vyhovuje, prečo nie?

laurinqa980
27. feb 2022

@lenkula215 my 13rokov😏

21oktober
27. feb 2022

@janulka1802 Mňa by aj priťahovali starší muži , aj nad 10 rokov , ale musela by som mať 20 max 30 rokov, dnes keď si predstavím vo svojom veku 47 rokov, že mám vedľa seba 60 tnika ma hrôza obchádza. nedajbože dôchodcu . Táto predstava ma desí som rada že mám manžela staršieho o 3 roky. Predtým som mala manžela o 7 rokov staršieho a už to bola pre mňa hrana.