Stratila som chuť na sex

30. máj 2023

Neviem ani ako zacat,ani co od tohto ocakavam,ale asi iba vypisat sa z toho.
Asi tak mesiac nemam skoro vobec chut na sex. Je to totiz komplikovane,lebo mame 8rocne dieta,manzel chodi na 3smeny do roboty a potom nam aj malo casu zostava. Teraz cez vikend som aj chcela,ale cely viked som nakoniec prelezala v horuckach. Co ma hneva je,ze neviem preco som stratila chut na sex. Muza lubim,mam rada sex s nim.
Mozno to ale suvisi s robotou,lebo citim ze aj toho je na mna vela a nedokazem to zmenit,chodim s nechutou do roboty. Pridem z roboty a zase ten isty kolotoc,upratovanie,varenie,ulohy a nemozem to nespravit. Dcera vystraja v poslednej dobe take hluposti,ze ani ako 3 rocna to nerobila.
Rozpravala som sa o tom aj s muzom,lebo on potrebuje sex a nedokaze ma pochopit ako to ze nemam chut a uz ma upodozrieva z nevery. Ja viem,ze si to moze mysliet,ale neviem co mam s tym robit? Teraz napriklad aj mam chut,ale je v robote. Neveri mi ze uz je to lepsie,mysli si,ze to iba predtieram,mysli si ze je to nenormalne a na jednej strane mi povie ze nechce na mna tlacit a na druhej strane na mna tlaci,lebo ze to je nenormalne??
Nebavi ma uz zivot,neviem ako sa mam nastartovat k zivotu

caroline_
30. máj 2023

Chyba je v tvojom mužovi, prečo sa na niečom nepodiela aj on? Ved ma cas po rannej, pred poobednou, po nočnej. Tiež som takto pracovala no zvieratá a domácnosť musela ficat, a tiez som bola na to sama. To by nikto nemal chuť na sex, ani ja som nemala. Co robí on?

autor
30. máj 2023

@caroline_ on doma nerobi nic,ked som mu to minuly tyzden vycitala ze mohol pred toz prvou nocnou spravit aj on nieco,tak som bola ja zla,lebo vraj ked mam nieco spravit tak uz mam nervy. S nim sa neda dohadat za toto

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. máj 2023

@caroline_ ja uz mam pocit ze to ja som ta zla,lebo druhe zeny zvladaju a ja nie. Ja neviem ci mam upratovat,odpocivat,dcere sa venovat,neviem to sklbit.. on nikdy nebol ten co by robil domace prace typu umyt riad,povysavat. Este uvarit uvari obcas,to ho bavi a teraz si vari,lebo ma zvlast stravu na chudnutie

autor
30. máj 2023

@sheila121 sme spolu 15rokov a moju pracu berie ako lahsiu kedze koncim o15h a robim 5h

marca12
30. máj 2023

Nejde o to,ci zvladaju. Kazda zvladneme,ale ja napr.nechcem zvladat vsetko. Sme v domacnosti dvaja,tak sa budeme podielat dvaja. Jasne,ze ja spravim viacej vnutri a on zase vonku. Ale keby som mala vsetko robit len ja a on chodi len do roboty,tak by ma asi porazilo. A take zienky domace,co radi robia zo seba sluzky a este sa tvaria,ze tak to ma byt,take neznasam a nemam ani jednu taku kamaratku,lebo by so mnou nevydrzali. Take prednasky by odomna dostavali,ze by sa so mnou nechceli ani kamosit.

viestta
30. máj 2023

Nie ine zeny to nezvladaju. Tie, ktore maju rovnakych tutmakov ako je tvoj, tiez padaju na hubu ako padas ty. V domacnostiach, kde sa o povinnosti delia, tam nikto nikomu nic nemusi vycitat, nikto nepada na hubu a obidvaja maju cas aj pre seba, aj cas vo dvojici aj s celou rodinou alebo len jeden s detmi a ten druhy pre seba.

autor
30. máj 2023

Takze si myslite,ze to ze nemam chut na sex suvisi s tym ze som unavena zivotom,tou robotou a stereotypom?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. máj 2023

Ja neviem ako to mam muzovi vysvetlit ze aj on ma nieco robit,vzdy sa pohadame,ked mu to vycitam,lebo ja som nervacka mi povie

katulienkax
30. máj 2023

a ked teda rad vari, keby ste sa dohodli ze bude teda varievat len on ked nechce upratovat?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. máj 2023

@katulienkax momentalne od minuleho tyzdna varil viac on,lebo ja mam stravu v robote,dcera v skole a on sa snazi chudnut tak si vari zdravo

marianarem
30. máj 2023

Presne ako sa pise vyssie - neviem, koho myslis pod tymi inymi zenami, co zvladaju a este maju popri tom chut na sex. Mna urcite nie, ja zvladam len vdaka manzelovi, ktory sa o domacnost a syna stara rovnako ako ja. Ta chut sa u mna odvija jednoznacne od toho, akym partnerom pre mna je.

viestta
30. máj 2023

Po 15 rokoch je uz dost neskoro vysvetlovat. To si uz davno mala vyriesit. Stareho psa novym kuskom nenaucis. Jedine co mozas spravit zvolnit z toho co robis ty. Znizit mu servisne sluzby na minimum a ked bude remcat, tak oznamit, ze spravis ked nebudes unavena, ked mu to ponahla, nech spravi sam. Ked nebudes unavena, bude aj chut na sex.

autor
30. máj 2023

On to nedokaze pochopit,lebo doteraz som nemala take obdobie ze som nemala chut na sex. Teraz mi napisal,ze ako sa ma citit on ked nema vlastna zena na neho chut. Ja ho lubim a chcela by som ale nejde mi to

ema22270
30. máj 2023

Je mozne,,ze si proste vyhorela z toho vsetkeho. A on ta este aj tlaci do sexu. Zla kombinacia. Cim viac ta bude tlacit do toho, tym menej budes chciet. A robit vsetko sama, to sa neda donekonecna.

autor
30. máj 2023

@viestta nepohla som s nim ani na zaciatku,lebo tak nol zvyknuty z domu. Ako on je sikovny chlap, prerobil byt pred rokmi ked sme sa nastahovali,dokaze hocico opravit, ale tie domace prace absolutne

54tinka54
30. máj 2023

Nemala si doteraz také obdobie, môže byť rád že 15 rokov si dokázala takto fungovať. Ale každý má svoje limity.. takže to že ti bude stále dokola vyčítať tvoju nechuť, s tým nič nevyrieši, len sa bude zvyšovať dusno a frustrácia u vás doma. Pekne mu treba vysvetliť že ozaj potrebuješ aby sa začal podieľať na chode domácnosti a tiež si myslím, že tá chuť sa ti vráti.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
30. máj 2023

Aj moj bol tak vychovany, ale ja som si trvala na svojom. Co som si vycvicila, to mam

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toskanka
30. máj 2023

Dosla ti energia a ty nemáš kde dobiť baterky. Sú na teba kladené požiadavky a ty chceš / máš pocit, že musíš každému vyhovieť, byť dobrá pracovníčka, matka, gazdiná, milenka. Iste, že takto funguje veľa žien a aj padaju na hubu, keď im nemá kto pomôcť alebo dokonca najbližši človek namiesto pomoci a podpory vyvíja ďalší tlak. Mužovi vysvetli, že ti musí začať pomáhať, lebo si vyhorena a unavená, preto nemáš chuť na sex.

viestta
30. máj 2023

@karinka223 komunikovat s panom nepomaha, to si si hadam precitala.
A ty vobec netusis co je za tou "vychovou a vycvikom". Ak si myslis, ze som si kupila retaz a priviazalo ho o bateriu na dreze kym riady neumyl, tak to nie, to mas privelmi bujne predstavy.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
30. máj 2023

@karinka223 neboj sa, netrpel. Ten "vycvik" zohladnoval citlivost jeho muzskej duse. (Neviem sice preco sa musi vzdy zohladnovat citlivost muzskej duse. V kazdom pripade tu zlyhala vychova a rodicia a nevychovali chlapa k tomu, ze domacnost a deti su aj jeho,a roboty sa nedelia na muzske a zenske, a aj muz sa ma na vsetkom podielat)
Teraz je spokojny, pretoze mame dost casu aj na seba, aj kazdy pre seba, aj na dieta, aj na celu rodinu, kedze nelezi vsetko iba a len na mojich pleciach. V konecnom dosledku spokojnost na obidvoch stranach, sice za cenu kompromisov, ale v konecnom dosledku spokojnost

ninusa221
30. máj 2023

Ahoj aj ti môžem poradiť ten môj je tiež naučený z domu že mu mama skákala okolo riti skús tak aspoň u nás to pomáha že normálne choj za ním a napríklad daj mu ultimátum umývaš riad alebo vykvačiš/ poskladaš prádlo napr. proste nerob všetko sama skús ísť na neho takto.. alebo chceš zametať alebo zmývať?.

asod
31. máj 2023

@viestta Strata chuti na sex je aj vtedy ked Ti neptacuje dobre stitna zlaza. Choď na endokrinologiu k lekarovi.
.

pragmaticka
31. máj 2023

Keby som pracovala len 5 hodín denne.... 😅👍. Variť nemusíš, bývate v byte. Co teda robievas,co nestíhaš? Máš veľké dieťa, ved ani vysávať nemusíš, nemáš pokom. Fakt nerozumiem. Mame veľký dom 165m2,pracujem 8, 5 hodín denne, 2 decka. Domov chodievam po 17.hod. 9rocna si urobí úlohy bud sama v družine, alebo sama doma. Občas treba niečo skontrolovať, pomôcť, max 5 min denne ak vôbec . Krúžky pozanasat. Upratujem priebežne. Decka upratujú po sebe. Nedlozia topánky kde majú, letia vonka, tak isto ostatné. Po jedle za sebou upracu. Muž detto. Povysavat tak max 2x týždeň, kúpeľne 1x,podlaha detto, prach utieraju decka občas staršia už aj povysáva.
Takže za mňa toto dôvody na nechuť do sexu nie sú.kedy ste boli naposledy niekde sami? Večera, Kino, predlzeny weekend. Dieta už je veľké, keby si aj nemala po ruje rodinu, vieš strčiť na noc spolužiačke, kamoške atď

pininka1
31. máj 2023

No ja neviem, co maju hovorit zeny ktorych muzi robia mimo bydliska na tyzdnovky. Tiez su cely tyzden na vsetko same a keby sa ten muz aj roztrhok cez vikend neurobi a nepomoze tolko co sa zrobilo cez tyzden. Ty mas jedno velke dieta, preco nepomoze aj ono uz. Niektore veci zvladne. Ja mam deti tri, muz bol cely tyzden mimo na 24kach a potom este 3 hodiny soferovat domov a so sexom som nemala najmensi problem. To ze si tvoj muz zvykol na full servis za tie roky nezmenis zo sekundy na sekundu, ale ty by si sa mala tiez trocha menej lutovat a viac zapojit celu rodinu, resp si urobit ten cas pre seba. Nie si otrok.