Štíhla postava a menšie prsia verzus plnšia postava a väčšie prsia. Čo sa mužom páči viac?

1. sep 2024

Aké máte skúsenosti s mužmi vo vašom okolí, čo ich skôr osloví. Štíhla postava a menšie prsia / plnšia postava a väčšie prsia? Iba tak sa zamýšľam , muži v mojom okolí majú plnšie partnerky.

ninusa221
1. sep 2024

Každý preferuje niečo iné

lakebabe
1. sep 2024

Z môjho okolia keď počúvam chlapov prsia nerieši skoro nikto, každý rieši vyšportovany pekný zadok a stihlejsiu postavu. To ako cez kopirak. Ale sto ľudí sto chuti

anjelicek26
1. sep 2024

V mojom okoli nemam ani tip top vymakane a zmalovane, ale ani rozkysnute s 30kg nadvahou zeny...vlastne ani jednu... mam normalne viac-menej upravene viac-menej stihle uplne normalne fungujuce zeny, matky, manzelky... tazko povedat, co a ci sa to ich muzom paci, kazda jedna sa za tych 5-10-15-20 rokov partnerstva/manzelstva zmenila, tak ako aj ti muzi... tych randiacich ludi bez partnera v mojom okruhu priatelov spocitam na prstoch jednej ruky... ale to je vekom...

ninusa221
1. sep 2024

A myslím si že keď si daka žiarlivka alebo furia a chlap nemá doma pohodu tak môžeš byt krásna vyšportovaná koľko chceš a pošle ťa do riti.

medda_beda
1. sep 2024

Priemerná postava, žiaden extrém.

zuzanita1609
1. sep 2024

Páni z koníka, realizuje sa,čo sa vám páči? 😉

fido69
1. sep 2024

@zuzanita1609 Čo sa tu chceš realizovať? Vymyslená primitívna téma. 🤔

reanda
1. sep 2024

stihla postava a velke prsia 😝

tamky123
1. sep 2024

Neviem, nezaujíma ma to. Mňa zaujíma to, že ja sa páčim mužovi, aj keď ma spoznal ako 58 kilovú a teraz mám 77. 😱🤣♥️

belle_vie
1. sep 2024

Moj preferuje plnsie, ale nie tucne. Najviac som sa mu pacila, ked som prisla tesne po porode z nemocnice so 68 kilami (170 cm), to ma prosil, nech nechudnem ( ale ja som sa rozhodne necitila komfortne).
Ja by som to skor povedala podla konfekcie, ze muzi uprednostnuju take zdrave zeny, co je podla mna 36/38/40 velkost, v zavislosti od vysky. A samozrejme, nech to ma formu, lebo aj konfekcia 36 vie mat ovisnuty zadok.

lindusss2016
2. sep 2024

Podla mna sa muzom paci taka, co je vo svojom tele spokojna.

ina2405
2. sep 2024

Keďže sú to muži, tak sa im páčia ženské tvary - aby bol viditeľný pás. A to môžu mať aj štíhle ženy a aj plnšie ženy.

mamamasama
2. sep 2024

Štíhla postava a väčšie prsia oslovili najviac 🤣

tilly
2. sep 2024

Asi každý inak. Môj muž je "dolniak " miluje dlhé, štíhle nohy, pevné zadky. Prsia akurát do ruky 😉.

fido69
2. sep 2024

Ako som už raz písal pre muža je vonkajší vizuál dôležitý. Ale má to svoje ale...
- každemu sa páči niečo iné, pretože každý sme jedinečný čo sa týka chápania ženskej krásy
- mne sa páčia inteligentné ženy, s ktorými sa dokážem pohodovo nenútene rozprávať
- rovnako dôležité je, aby žena bola usmievavá a vtipná a nie naladená negatívne na všetko okolo seba. Darmo to bude Miss, keď otvorí ústa a vidím, že umrela aj posledná mozgová bunka.
Jednoducho kombinácia krásy, inteligencie a dôvtipu v rôznych pomeroch. Mnohokrát som zažil nie úplne dokonalú ženu čo sa týka vonkajšej krásy, ale dokonalú a príťažlivú svojím prejavom a myslením. A myslim si, že nie som sám koho také ženy očaria. 🤔

dadis
2. sep 2024

A nie je to jedno? Kazda sme nejaka, niekomu sa pacime, inemu nie. Aj keby sa muzom sa pacia iba stihle zeny s malymi prsiami, nic to v mojim zivotnom postoji nezmeni. Nemienim kvoli tomu drzat prisne diety a podstupovat zmensenie prsnikov. Som obycajna zena s priemernou postavou a priemernymi prsiami (teda nesplnam ani jednu z tych dvoch moznosti) a nikdy ma to u muzov nediskvalifikovalo 😉

macatt
2. sep 2024

Môjmu musí byť sympatická tvár, vyžarovanie a úsmev… a či má 50, alebo 70kg mu je úplne jedno, veľké brucho sa mu určite nepáči, ostatné môže byť veľké😅 to som odpozorovala za 13 rokov a určite by s tým súhlasil..

stanulienkat
2. sep 2024

@macatt problém je ten, že v dnešnej dobe už ma máloktorá žena aj tých 70 kíl.

Chlapom sa skôr páčia štíhle vysoké ženy, ideal keď má veľké prsia. Ale to uz žena musí mať naozaj šťastie.😁

dadis
2. sep 2024

@stanulienkat Ale muzov sa tema obezity tyka viac.

zuzanita1609
2. sep 2024

Treba sa opýtať mužov,čo sa im na ženách páči. Pretože aj my žienky sme niekedy na omyle 😉. Baba si myslí,že chlapa zbalila na pekný zadok, prsia a on jej nakoniec povie,že to bolo očami a spôsobom trefne odpovedať 🤭.

stanulienkat
2. sep 2024

@dadis ale netýka sa ich sebareflexia😂

pralinka86
2. sep 2024

Podľa mna ide o to, co clovek vyzaruje, celkovy dojem. A je jedno ci muz ci zena. Ano, moze zaujat nieco na prvý dojem, ale ked sa otoci, otvori usta, moze to byť rovno aj preč. Takze z mojej mini uvahy vyplyva, ze povrchni ludia idu po vyzore primarne 🙈😃 ale zas, neviem co hľadáš, ci zabavu nankratky cas alebo otca svojich buducich deti
A vobec , vsak je to vsetko jedno, ze 🙂

iceberg
3. sep 2024

No nebudem ťa tu kŕmiť zbytočnými omáčkami , ale ak chceš počuť pravdu , tak z môjho pohľadu ako športovca tu je : Obe varianty majú niečo do seba ale prikláňam sa skôr ku tej variante štíhla postava a menšie prsia, ja som skôr na fajnovú riťulku🍑 , ale to neznamená že by som nevedel byť napríklad s plnšou ženou (len čo je to pre teba plnšia žena ? Ako si predstavuješ plnšiu ženu?😏🤔 V mojom ponímaní plnšia žena je plnoštíhla žena ktorá má aj pevnú tu postavu nie ,že jej to visí všade . Taktiež aj na štíhlej žene sa mi nepáči ak nemá žiadny tvar zadku, že ho má rovný. Samozrejme , pokiaľ by sme sa bavili o výbere potencionálnej partnerky tak berieme aj iné veci v úvahu
a to , aká je povaha , či je veselá,Mila,zlatá,rodinný typ ,či je ochotná na sebe pracovať a či je taká ,že dokáže s partnerom spolupracovať👫 ,a či je aj vášniva pri sexe❤️‍🔥 , či vzdychá pekne👄 , či rada experimentuje atď . Lebo postava sa dá kedykoľvek spraviť , ťažšie sa pracuje s povahou, Lebo načo by mi bola štíhla žena ktorá bude iba pindať stále🤡🗣️ , a nebudeme vedieť nájsť spoločnú reč👥. Ale z hľadiska príťažlivosti štíhlejšia žena pôsobí proste viac feminne(a je to príťažlivejšie pre viacero mužov) ale to isté máte aj vy ženy tiež sa vám viac páči proste chudý pás, vyšportovaná atletická postava,aj keby bol chlap plnší a mal proste svaly (zakryté tukom) že je proste pevný len to není na nom vidno je tiež pre vás určite krajšie, než vidieť keď má chlap cecky ako, makové koláče🍰 ,žiadnu riť ani ramená a pivný pupek 😁 .

rozkvet1
3. sep 2024

Som chudá ale z vlastných skúseností a z okolia viem že muža najviac priťahujú plnšie ženy, nie úplne tučné ale plnšie s peknými bokmi a väčším zadkom. Prsia taká zlatá stredná cesta. No a samozrejme dlhé upravené vlasy. Dnes frčí byť trošku pri sebe, ako tak cítim tak chudost už moc nie je v móde.

iceberg
3. sep 2024

@rozkvet1 🤣

lentilka78
3. sep 2024

Ja som plnsia, nie obezna, mam tak 72-75 kg a manžel má spoznal keď som mala ledva 50, mini prsia, menší zadok... A teda často mi opakuje ze toto je lepšie, že mám "aj rici aj cici" a ze sa mu páčim taka aká som.
Ale zase zadok aj prsia mam pevné, často sa ma pýtajú ci cvičím, ale asi to je dobra genetika😁
Ale hlavne sa každému musí páčiť povaha človeka, s postavou sa vždy dá niečo robiť ale s hnusnou povahou veľa vody nenamutis
Na druhú stranu poznám chlapa, prvá manželka stihla, až extremne, bez pŕs, plochy zadok a druha manželka je mohutná žena, s veľkými prsiami atď a spokojný vyzerá byt 😁

snowflakenel
3. sep 2024

Mojmu kolegovi sa pacia len zeny s miernou nadvahou. Proste baculky. Ma taku proatelku,no vyzera perfektne,,tvar babiky, jemne crty, pekne upravena, kila na sebe vie ,, nosit,, je stylova. Takze kazdy preferuje nieco ine

vikimed
3. sep 2024

Bude asi rozdiel, čo sa páči a na čo má. Baby s postavou a tvárou modelky, samozrejme hrudník upravený, to už je klasika. Milióny followerov a na zoznamkách väčšinový záujem, samozrejme nikoho nehľadá, ak chce, za pár sekúnd stovky záujemcov. To je z môjho pozorovania, taká dream preferencia. Väčšina však má len na priemernú ženu a takú si aj hľadá. Či sa potom ľudia pri výbere uskromnia, alebo je to naozaj to, čo chceli, je asi na dlhšiu fylozofickú debatu.

stanulienkat
3. sep 2024

@rozkvet1 nefrci byt pri sebe. Proste len ludia viac zeru a vsade okolo nas su tucni ludia, tak su skreslene predstavy.
@snowflakenel kila nikto nevie nosit. Bud je baba tucna a nepomoze jej ani luxusny oblecek. Proste tucni ludia nie su atraktivni.
Samozrejme, kazdy ma ine preferencie, ale drviva vacsina muzov preferuje stihlu partnerku. Nie vychtlinu, lebo tu si kazdy vysvetli, ze stihla zena je anorekticka. A samozrejme, ako niekto vyssie poznamenal, chlap si hlada priatelku, na aku ma. Ked nema co velmi ponuknut, tak vezme aj tucnu. Ale ked si moze vybrat medzi peknou inteligentnou a stihlou a tou istou, len tucnou-tak si na 98% vyberie stihlu.

rikarika
3. sep 2024

@snowflakenel ešte som nestretla ženu, ktorá kilá na sebe vie nosiť. Aj tučná žena si môže obuť drahé lodičky, drahé oblecko a perfect účes....áno.... ale stále je jednoducho tučná.