Ste šťastné?

lotka12345
20. aug 2020

Ahojte. Mám len otázočku, ste šťastné? Pomáha Vám manžel v domácnosti? S deťmi? Podporuje Vás v kariére? Vo Vašich snoch? A čo intimita? Obíme Vás? Dá Vám pusu? Povie Vám, že Vás ľúbi? Sex???
Ďakujem za každú odpoveď...

katty2012
20. aug 2020

@lotka12345 toolko otazok. a ako to mas ty?

klarissa25
20. aug 2020

A to ti je akoze na co?

ella_price
20. aug 2020

A na čo to chceš prosím ťa vedieť?

danica2711
20. aug 2020

@lotka12345 a čím ti prispeje k šťastiu, keď sa dozvieš, ako je to inde? Či sa len straaašne nudíš?

dskjhfdlkdjhl
20. aug 2020

@lotka12345 Chces zavidiet?

lotka12345
autor
20. aug 2020

@katty2012 no u Nás to extra nefunguje, tak chcem vedieť ako to majú inde, či som len náročná 😕 toť vše

solange7
20. aug 2020

@lotka12345 ja nechcem provokovat, pretoze tvoje otazky zneju tak, ze o niecom vo svojom manzelstve pochybujes. Ale poviem ti pravdu. Ja som stastna. Moj muz je sikovny, spravi co treba aj na zahrade, aj v dome. Od umytia riadu az po opravu auta alebo zateplenia domu. Skratka vsetko o co ho poziadam. Na oplatku ja spravim bezne domace cinnosti a rada mu asistujem aj pri technickych pracach. Travime spolu cas. Ak som unavena, ochotne ma zastupi. Je skvely otec a fantasticky manzel. Sme stastna rodina, sme spolu 12 rokov a sme stale roznako zamilovani, ako na zaciatku. Som vdacna za to, co mam. Aj teraz pocas pisania prispevku sedi pri mne, cita si spravy na telefone a rukou mi hladi koleno. Vzdy sa ma dotyka, aby mi dal najavo, ze je pri mne a ze ma vnima.

lotka12345
autor
20. aug 2020

@ella_price normálne chcem vedieť ako to majú inde, mám pocit, že všade sa hrajú ako sú šťastný, ale realita je inde...

damtiporiti
20. aug 2020

@lotka12345 precitaj si fórum sekcia rodinné problémy, je tu toho plná oná.
A zaujímavé že na ostatné otázky dáš normálne jeden otáznik a na sex tri. To sú priority 🙋‍♀️

lotka12345
autor
20. aug 2020

@danica2711 asi ty sa strašne nudíš, keď chodíš na MK a zapájaš sa do témy odpoveďou o ničom, pekný večer

lotka12345
autor
20. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl jo presne o to mi ide 🤦‍♀️

smejko25
20. aug 2020

@lotka12345 ako si naucis tak mas...ako si muza vychovat tak mas...

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smejko25
20. aug 2020

@lotka12345 nikde nemas napisane ze zapajat sa mozu len tí ktorí maju co povedat 🙂

lotka12345
autor
20. aug 2020

@solange7 Wau, gratulujem. Takého si stráž ako oko v hlave 🙂 úprimne závidím 🙂 áno ja pochybujem, len mám okolo seba ľudí, čo nie sú úprimný, hrajú sa na šťastných aj keď to nefunguje a ja si pripadám, že čo vlastne ja chcem, keď oni dostávajú málo a sú strašne šťastný

natalienka12
20. aug 2020

@solange7 prepac, ale som sa zasmiala...normalny chlap nebude citat prispevky na modrom konikovi a hladkat zene koleno. Ani ja mu nezizam cez plece ked cita autobild.

dskjhfdlkdjhl
20. aug 2020

@lotka12345 Tak ja Ti odpoviem-ano, manzel ma v kariere podporuje, deti a domacnost mame spolocne, takze sa spolocne starame, dokonca po vyse 20-ich rokoch aj sex funguje, aj vsetko, co do normalneho manzelstva patri a dokonca to beriem ako samozrejmost. Mas to inak? Tiez patris medzi tie, ktore si brali dokonaleho chlapa a zrazu sa im po svadbe zmenil? lebo takych je tu v poslednom case plny kon.

terezia323
20. aug 2020

@natalienka12 napisala správy na telefóne nie mk

diusqa761
20. aug 2020

Ahoj Lotka, ak máte problémy s partnerom alebo respektíve máte veci v manželstve ktoré by išli zlepšiť tak je to treba riešiť s partnerom nie na Modrom Koníku. Chápem, že chceš útechu že žiadny vzťah nieje dokonalý a každý máme vo vzťahu veci ktoré by sme radi na ňom alebo našich partneroch zmenili ale úprimne , ak ti tu aj 40 nás napíše že máme lepšie vzťahy, dokonalejšie , že chlap nám nohy bozkáva a neviem čo tak na tvojom vzťahu to nič nezmení. Ani ak to manželovi ukážeš , lebo úprimne , My tu a naše názory ho nezaujímame len TY. Ak si ťa bral, tak jedine z lásky. 🥰 Ako povedal jeden komik : "Každý chlap sa dokáže zmeniť ale nie kvôli každej žene. Dokáže sa zmeniť len pre tú pravú." (Steve Harvey) A má pravdu. Porozprávaj sa s ním a ak ťa miluje aj keď možno nespraví všetko podľa tvojich predstáv tak nájdete zlatú strednú cestu .

solange7
20. aug 2020

@natalienka12 😀 uplne zle si si to precitala, on si cita svoje spravy na telefone, ja pisem na mk a pozerame tv na pozadi. A hladi ma pretoze je rad pri mne. Teba manzel nehladi?

lotka12345
autor
20. aug 2020

@damtiporiti prepáč, že nesnorím po fórach, keď ťa môj príspevok obťažuje, tak ho nečítaj 🤷‍♀️ a ani neviem prečo som pri sexe dala 3?

lotka12345
autor
20. aug 2020

Je mi jasné, že moje manželstvo mám riešiť v prvom rade s manželom, len som chcela vedieť ako to majú inde... Niektoré komenty, no nechápem, keď niekoho obťažujem, tak sorry, nikoho tu nedrží, do ničoho nenútim...

nicicka
20. aug 2020
lotka12345
autor
20. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl gratulujem, že máš po svojom boku takého muža.
Ja mám skôr problém, že mi končí materská a mám nastúpiť do práce a je problém, zrazu nebudem na ňom finančne závislá... A ďalších x problémov 🙂

dskjhfdlkdjhl
20. aug 2020

@lotka12345 a to je problem, ze nebudes financne zavisla? jemu to vadi?

diusqa761
20. aug 2020

@lotka12345 rovnako ako nikto z nás nieje dokonalý tak niesú ani naše vzťahy len sú vzťahy kde sú tie chyby banálnejšie a sú vzťahy kde sú tie chyby vážne. A chápem že toto fórum viac-menej slúži skôr ako taká útecha pre teba alebo potvrdenie tohto no to je útecha len na malú chvíľu kým si to prečítaš, život ti to ani partnerský vzťah nezmení . Ak máte problémy musíte ich riešiť spolu , tak ako my všetci.

lenuliatko84
20. aug 2020

Mne vo vsetkom pomaha,aj navari,objima ma castejsie akp ja jeho a lasku si vyznavame denne.aj povadit sa vieme,ale som šťastná a mam naj muza na svete

mondolina
20. aug 2020

Áno som šťastná 😍

lotka12345
autor
20. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl nooo, doteraz to bolo v pohode, len už vidí vo všetkom problém, chce aby som ostala doma, bola po ruke deťom, jemu... Dokáže Nás zabezpečiť... Vždy všetko čo on robí je najdôležitejšie, najlepšie... Ja som "hovno" veď sa starám "len" o dom o deti.

lotka12345
autor
20. aug 2020

@lenuliatko84 gratulujem, všetko dobré prajem