Som tehotná a manžel so mnou nechce spávať

22. nov 2022

Ahojte. Som na konci tretieho mesiaca a od kedy som manželovi povedala, že som tehotná zmenil sa náš sexuálny život... Dovtedy sme sa milovali ráno aj večer, kopu raz sa stalo, že aj cez deň odbehol domov a pomilovali sme sa... Odkedy vie že som tehotná utlo. Spavame spolu max dva krát do týždňa a aj to je také všelijaké iné...
Bruško ešte nemám skoro žiadne len prsia sa mi zmenili. Keď sa ho opýtam čo je za problém, resp či sa niečo deje odpovie "neviem" ďalej sa o tom baviť nechce. Nerozumiem...
Čakám ho doma v pradielku s večerou ako aj pred tým zrazu žiadna reakcia... Potom keď sa k sexu konečne dostaneme vydrží tri minúty lebo však po týždni ma asi plné gule 💁🏻‍♀️ takže nič z toho ....
Je mi z toho až doplacu keď neviem prečo taká zmena a nechce sa so mnou o tom rozprávať... Čo mam akože robiť?
Ako to môžem zmeniť alebo zlepšiť ja?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. nov 2022

@veronika4495 pýtala som sa povedal že nie... Pýtala som sa či sa mu niečo nepáči alebo či sa mu zdá že som sa v niečom zmenila... Vždy odpovie že všetko je v pohode alebo že nevie...
A keď sa dozadujem odpovede tvári sa že nepočuje

martinka13
22. nov 2022

U nás to bolo rovnaké.

viestta
22. nov 2022

Možno by nezaškodilo menej tlačiť na pílu. Chlapi niekedy tehotenstvo (nie svoje ale partneri e) znášajú veľmi divne. Daj tomu čas.

dzulli1980
22. nov 2022

Možno sa bojí, aby sa bábu čosi nestalo ... ja som bola v cca 3 mesiaci, troška sme s mužom boli vášnivejší, kúsok som začala krvácať ... môj muž sa tak zľakol, že do pôrodu sme sex vôbec nemali ... mám kolegyňu, keď jej začalo rásť bruško, muž sa s ňou nechcel milovať, lebo ho proste nepriťahovala ... ťažko povedať, aký má dôvod ten Tvoj ... kľudne, bez hystérie sa s ním porozprávaj, sú to normálne životné situácie, každý je nastavený inak.

janai1
22. nov 2022

No a to dieťa ste plánovali?

xsuzannex
22. nov 2022

@janai1 toto ma tiez prve napadlo..

autor
22. nov 2022

Ja sa s ním snažím rozprávať histeriu nerobím... Keby mi normálne povie v čom je problém ok, môžeme to nejako riešiť... Ale keď mi povie na všetko neviem ide ma poraziť... Keby mi povie že sa boji... Ok... Keby mi povie že ho nepriťahujem momentálne ok i keď si myslím že je to hlúposť lebo žiadna zmena na mne doposiaľ nie je vidieť... Okrem pŕs teda a tie sa len zväčšili.... Ale neviem? Čo neviem?
Proste čisté zúfalstvo vo mne 🙈 úplne ma to vyvádza z rovnováhy, pochopte sex dvakrát dodna, zrazu dva krát do týždňa a dokopy tak 10 minút...
Viem že to nie je najväčší problém ľudstva ale... Trápi ma to veľmi, obzvlášť keď vidím jeho nezáujem

autor
22. nov 2022

@janai1 samozrejme že sme ho plánovali...

viestta
22. nov 2022

A čo ak naozaj nevie a sam je z toho vyvedený z miery? To to nenapadlo? Čím viac sa vypytujes, tým horšie.

martinkatinka
22. nov 2022

Tak mozno uz je unaveny z toho, ze to bolo tak casto a uz si konecne aj oddychne 😉 aj u muzov sa to vekom meni ....

ukulela
22. nov 2022

No skratka je to tehotenstvom. Zapracovalo podvedomie, misia splnena a teraz oddych, resp nechce ti ublizit . A ty prilis tlacis a analyzujes.

autor
22. nov 2022

@ukulela príliš tlačím? Ja nechodím za ním a nepýtam sa ho dookola prečo nesexujeme... Snažím sa navodiť atmosféru potešiť ho, keď nereaguje opýtam sa... Nerobím to však každý deň...
Nie je to tak že teraz nerobím nič iné len dobiedzam kedy sa pomilujeme...
Analyzujem lebo nemám odpoveď...
💁🏻‍♀️💁🏻‍♀️ Dlhodobo... Nerobím z toho vedu po dvoch dňoch ale po dlhšom období

dzulli1980
22. nov 2022

Podľa Tvojich reakcií tu mi nepríde, že jednáš v pohode ... tak jednoducho nenavodzuj atmosféru, nedávaj na seba sexy prádielko ... ja som síce žena, no predstava tehotnej ženy v sexy prádielku mi rajcovná nepríde ... možno ani tomu Tvojmu ... a uvedom si, že už nikdy nebude nič také ako predtým ... lebo už budete traja.

bluka2
22. nov 2022

Čudné...možno sa mu nepáčia tie fyzické zmeny ako tmavšie bradavky a je z toho v šoku, lebo si to predstavoval nejak inak. Možno na neho doľahla realita, že fakt sa to stalo, aj napriek plánovaniu. Logicky dôvod to nebude, možno sa za neho aj hanbí.
Ale ja by som pritlačila na pílu, nie v zmysle, že teraz ideme na to, ale nech povie, o čo ide. To by bolo férové sa podeliť o svoje myšlienky k situáciii, čo nastala. Je to rešpekt k partnerovi
.

gabym
22. nov 2022

Ja som na konci 5 mesiaca a môj somnou od začiatku tehu nespal a neriešim to.. Proste sa na to necíti a rešpektujem to. Tiež povedal že nevie prečo ale mala som z neho pocit že sa bojí s nemýlila som sa. Časom priznal že nevie ako to tsm žena má všetko uložené a že sa bojí aby nám neublížil... Nerob paniku a nechaj to tak.. Veď sex nieje všetko. Nevieš čo on prežíva počas tvojho tehotenstva

leskovael
22. nov 2022

Pôsobíš aj v komentoch nástojčivo, tak moc neverím tomu že taká niesi aj v realite. Možno by stačilo povedať mu že nerozumieš jeho odpovedi "neviem" a aj ťa to trápi, ale rešpektuješ to a keď sa bude vedieť presnejšie vyjadriť nech príde s odpoveďou, lebo by ste mali o tom rozprávať..
Veď to má súvis s tehotenstvom to docvaklo aj tebe, tak možno mu je divne sexovať keď čakáš dieťa a je jedno že to na tebe zatiaľ nieje extra vidieť, možno sa bojí a je mu trápne hovoriť o tom..

nelusiatko
22. nov 2022

Mrzí ma, čo ti napíšem, ale mala by si si na to začať zvykať postupne, po pôrode to bude ešte horšie a prvé mesiace po narodení budú veľmi zaťažkávajúce pre Vás vzťah, to my sme nemali sex snáď aj pol roka po pôrode. 2x do týždňa je celkom fajn bilancia vzhľadom na tvoj stav, tak buď rada aspoň za to. Nie vždy dostaneme to, po čom túžime, keď proste chlap nemá chuť, tak ho nechaj tak, netlač na to, to chlapi neznášajú a môže sa zablokovať ešte viac.

vemi23
22. nov 2022

Nevie? On prave ze VIE ale nechce ti to povedať... Alebo sa vážne boji aby neublížil bábätku len to neprizna...

dadis
22. nov 2022

Inak zaujimave, ze na MK je kopec zien, co sa stazuje, ze muz nechce sex alebo naopak sa trapia, ze oni stratili chut sexovat. Rovnako aj muzi pisu, ked zena s nimi uz nechce spavat. Ale temu, kde by pisal muz, ze prestal mat chut na svoju zenu a ze by ho to trapilo, tak si nepamatam 🤔... fakt to ti muzi maju tak v pazi a myslia si, ze sex je len pre ich potesenie?

mamulik10
22. nov 2022

Je to normálne a treba to len prijať ze tvoj sexuálny život bude teraz na bode mrazu. Zažívam to iste. Pred tehotenstvom vsetko super a teraz jediná odpoveď bojim sa ze ublížim bábätku 🙆‍♀️🙏 lenze ja som uz vo vysokom štádiu tehotenstva takže som rada ze som a ani nato nemyslím.. takže vela trpezlivosti 🙆‍♀️😃

nika11103
22. nov 2022

Moj by zase stále a ja už naozaj nevladzem , o tri týždne mám termín . Ale ja som nevládala už pred dvomi tromi mesiacmi a mali sme sex prakticky každý deň . S tým , že ale muž robí prakticky všetko lebo ja nevladzem a sadnúť si naňho má už neprinúti s 20 kilami plus sa cítim strašne … a cítim sa zle aj pre to že to celé odraba . Takze ja ti zavidim . Máš pokoj 😃

vlado818
23. nov 2022

@dadis Odpoved: lebo muz to nebude riesit na M.K

riyadh
23. nov 2022

Jeezis 😂😊🤗mali sme to iste v tehu, a aj ked sa nepriznal hned neskor z neho vykiezlo ze uz ma pocas tehu vnimal viac matku nasho dietata ako manzelku... Nerob z toho dramu, nie kazdy muz to ma ale skratka moj Mal a vydrzali sme😊hdam vydzrzis neaky cas bez sexu.. Pre mna stacilo tulkanie objatieba spanie v naruci, a ked mi vysvetlil ako to citil.. Pocas tehu.. A neboj par mesiacov po porode zas ako drak🤗❤️

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
23. nov 2022

@vlado818 Ale ved ked ini muzi riesia nechut manzelky na MK

karolinakr
23. nov 2022

Akoze ziadneho muza nezabije, ked ma sex o 1x viacej za tyždeň..Tehotna žena može byt viac nadržana, brucho predsa nemôže byt problem, to je prirodzeny proces a ked sa nejakemu chlapovi hnusi tehotna žena, nech si da sprchu. Ja som tu čitala xy diskusií, ked žena nechcela sex, ze ma usta a ruky nech ich použije dokonca že chlap mapravo ist za inou....Ked muž nechce tak tie iste ženy radia - netlač naňho, muži su iny môže sa zablokovat a to aj v pripade, ze ta žena trpi a žije v abstinencii. Tato spoločnost ma chore 2 metre na spravanie žien a mužov - ženy sa maju aj ukrižovat pre blaho mužov a ist daleko za hranice svojich možnosti a komfortnu zonu, a muži pre blaho ženy nemusia vôbec nič - ako v tomto pripade (je velky problem sexovat 2x za tyžden) a su systematicky vedeni k egoizmu a bezohladnosti..Vitaz je vzdy muz a porazena vzdy žena..A ma to plnu podporu v novinach, mediach, forach až si žena začne fakt myslieť, že žit s egoistom je štandard.Tak to ma byt a takato je norma.Jeden robi vsetko a druhy sa len vezie..Pritom by malo platiť čo daš, to dostaneš..
A ešte zlaty klinec programu, ze muži ani nemusia povedat, že čo ich trapi - žena nech si domysli..Toto tu je na dennej baze

gabym
23. nov 2022

@karolinakr ty čo tu trepeš? Tebe nejaký muž musel veľmi ublížiť

dadis
23. nov 2022

@gabym Ale ma pravdu, nalada v spolocnosti je nastavena tak, ze zena ma bez sexu v partnerstve vydrzat, nepodsuvat sa, netlacit na muza...a opacne? Nemas chut, tak ho aspon vyfajci 😃😃..no kto dal v tejto diskusiu autorke radu, ze ked muz nechce sex, nech ju aspon 2x tyzdne dovedie k orgazmu jazykom, prstami, pomockami 😀😀

karolinakr
23. nov 2022

@gabym už podla toho slovička " trepeš" vidim, že som ti stupila na otlak.Ked chces byt podriadena, možeš, ja sa ako menejcenna necitim.