Rozchod kvôli sexuálnym nezhodám

23. aug 2024

S priateľom sme rok a náš sexuálny život bol vždy taký nemastný neslaný 😅. Zo začiatku som to brala tak že ešte musíme zistiť čo sa jeden druhému páči ale ani po roku to není ono . Príde mi že on vôbec sex nevníma ako niečo dôležité vo vzťahu . Vždy keď chcem začať o tom diskutovať začne hovoriť že nejde iba o to a svet sa nezrúti keď ho nebudeme mať 😅 iba mne raz za mesiac príde fakt na moje potreby málo. A to sme obaja mladý ľudia . Čo by ste robili na mojom mieste?

jaskolka
23. aug 2024

Ísť od seba. Vadí ti to už teraz, co budeš hovoriť po roku, dvoch?

slavka1988
23. aug 2024

Buď si kúpiš hračku a budeš si pomahat sama alebo budeš tlačiť aby sa chlapec viac snažil alebo ho opustia alebo tie dobre vlastnosti u neho prevážia a ty s ním ostaneš

januska12323
23. aug 2024

Akože raz za mesiac a inak nič? Čo máte 70?

biba_18
23. aug 2024

@jaskolka a čo po 20? 😲

3princezne
23. aug 2024

Rozist sa, po detoch to bude este ovela horsie

walentina7
23. aug 2024

Rok ste spolu a ani po roku sex nie je super? To čo ste spolu spali hneď na začiatku vzťahu, keď už rok sexujete? Strašné.

biba_18
23. aug 2024

obávam sa že pokiaľ nechceš byť počas celého vášho vzťahu frustrovaná, nemá zmysel siliť to a ostávať vo vzťahu ... aj keby bol neviem aký dobrý život s ním, sexualita nie je niečo čo vie človek v sebe potlačiť bez následkov ... radiť aby si si našla milenca popri ňom ti nebudem. ale potom neskôr už asi nebude iné riešenie ... hračka je riešenie iba na chvíľu ...

biba_18
23. aug 2024

@walentina7 akože vážne?

h2
23. aug 2024

"Čo by ste robili na mojom mieste?" To, čo sa tu, na MK, radí najčastejšie: Rozchod!

ivangeline
23. aug 2024

Modliť sa. O pokoj v dusi.

rorino
23. aug 2024

@walentina7 pointa je niekde inde.A aj keby nie,čo je to zakázané ?

medda_beda
23. aug 2024

@walentina7 Nie, budú čakať 5 rokov aby potom zistili, že sa ajtak rozídu.Ty si čakaj koľko chceš, ale neviem čo tým získaš.
Jedine tak strátu času.

simona20201309
23. aug 2024

Po roku 1x za mesiac????? Tak s takým chlapom môžeš do budúcna rátať, že 1dieta=1xsex, 3deti=3x sex

muchotrafka298
23. aug 2024

Ked je to zle na zaciatku, tak casom to bude len horsie a skoncis ako uplakana frustrovana zena, ktora si bude mysliet, ze je otrasna, skareda, nepritazliva, lebo ju chlap nechce.
Za mna by nasledoval rozchod, lebo pre mna je toto dolezite vo vztahu. Neprisposobila by som sa ze 1 x mesacne a po par dalsich mesiacoch/rokoch by to dopadlo tak, ze by sme sex nemali vobec alebo 1 x rocne z mojej inciativy. A to v ziadnom pripade.

vevebono
23. aug 2024

@simona20201309 😂😂😂 jedna tetka tak vravela, že vždy keď sme mali sex som ostala tehotna. A ja rozmýšľam, ze vole máš dvojičky, chalana a dvojičky, to ste .... iba 3krat?😂😂

earlgrey
23. aug 2024

@walentina7 Aj keby spali, je to ich vec 😀 nebudem chodiť okolo chlapa niekoľko mesiacov, rokov a potom zistím, že je v tomto smere nefunkčný 🤣 vyskúšať treba hneď...aby zistili, či sa k sebe po tejto stránke hodia. A taktiež komunikovať je dôležité a áno aj o sexuálnej téme, žiadne také, že on sa o tom baviť nebude a že vzťah nie je len o sexe. To síce nie je, ale sex je vo vzťahu veeeeľmi dôležitý.

misiak7777
23. aug 2024

@ivangeline aaaaaleluja daaaaj mi chu... 😃😃😃😃 Tak? 😋

janickacrazy
23. aug 2024

@vevebono joj tetky toho nahovoria, tiež poznám jednu takú, ale samozrejme od pravdy to malo veľmi ďaleko 😼

nenne27
23. aug 2024

Neberie drogy?

br4n
23. aug 2024

Ak, si nie ste kompatibilný v kvalite, frekvencii, časom to povedie ešte k väčšej frustrácii a nezhodám, hádkam, možnej nevere.

iceberg
23. aug 2024

Uz to tu bolo spomenuté , pokiaľ obaja nieste typy čo chcú experimentovať a nemate radi sex , tak to padne alebo jeden z vás bude neverný

kiki68
23. aug 2024

Ist pekne von z toho vztahu. Tato stranka je dolezita a dvaja musia mat podobny nazor. Co to bude o 10 rokov, raz za rok? Ak vobec? Alebo uz davno rozvod, lebo to nevydrzis a raz sa objavi ten pravy? Proste toto by som netahala dalej na vazny vztah

stanulienkat
23. aug 2024

Autorka-do jedneho roka sa sexuje 3x denne,po roku uz iba raz denne. Zajtra sa s nim rozluc.

@walentina7 sexovala som s muzom skoro a teraz po 25 rokoch s nim sexujem stale a casto.

fido69
23. aug 2024

Poviem ti malé tajomstvo - Libido muža sa vekom znižuje. Libido ženy sa s vekom zvyšuje. Čo budeš o pár rokov robiť s chlapom, ktorý je impotent už teraz? 🤔

ptvw
23. aug 2024

@januska12323 predstav si celé roky nic ...akože a co kazdeho voľba len to musí vyhovovať obom, zas tieto predsudky v 21 storočí, nie nemusia mať 70

cukorfalat
23. aug 2024

@walentina7 mala som sex uz aj na prvom rande a nelutovala som to. Dokonca, ked v novom vztahu nemam sex max do dvoch tyzdnov, tak vztah pre mna skoncil

slovakboy
23. aug 2024

Má nízke libido. No a čo. Keď by nemyslel len na seba, tak sa bude vedieť milovať aj bez libida. On musí zmeniť pohľad na sex. To nie je niečo nepotrebné, nehanebné. Je to len intímne. A keď na to nemá chuť tak to môže urobiť ako službu. Ako keby mal k tomu odpor tak to nie. To sa nedá. Ani gay to nedokáže. Ale ak je hetero a ak sa aspoň občas obzrie za ženou, tak mu to pôjde. Ak nie hneď tak počas dlhšej predohry. Kľudne si to naplánovať na dnes večer či budú padať žaby alebo nie a basta. O deviatej sa ľahne pekne do postieľky, holé pupky na seba a budeme sa snažiť navnímať toho druhého. Keď mi nestojí nič sa nedeje. Mám ruky na hladkanie ústa na bozkanie jazyk na lízanie a prsty na dráždenie. Ešte sú tu ďalšie veci ako hudba, vínko, sviečky, vôňky, šepkanie, oblečeníčko, film šteklivý, vibrátor, lubrikant, nejaké fetiše ako sú punčochy, topánky, guma, niečo určite má. Netreba hneď všetko naraz lebo sa vyľaká. Ale budete sa aj dve tri hodiny venovať sebe. Mal by si uvedomiť že sex takto sa časom zlepší, bude vam chutiť, priviaže vás k sebe a nádherne zblíži. To libido sa mu totiž takto vráti. Ale potrebuje aj uvoľnenie menej stresu žiadna úzkosť a trocha času.

cukorfalat
24. aug 2024

@slovakboy celkom dobre, da sa to aj takto. Este dodam, nech je sranda, moja mama hovorievala takto: naco mi vadny v posteli, ked mozem skocit dole na ulicu, lusknut prstom a hned mam vedla seba troch bezvadnych

karolinakr
24. aug 2024
karolinakr
24. aug 2024

Radit hračku a pomahat si sama- na toto si najde človek chlapa, aby sa sebaukajal? povedz mu, že je useless a naserie sa, že ti dá sám kopačky