Príliš častý sex

17. jan 2023

Ako často máte sex so svojim partnerom? My mame každý deň, niekedy keď nemáme jeden deň tak na ďalší deň aj 2-3x. Nie že by mi to vadilo, vyhovuje nám to obom len neviem či je to ok a ani zdravé 😂 a takisto že sa jeden druhého “nabažíme” .. je pravda že mame celkom čerstvý vzťah, sme spolu 3 mesiace, ale je to moj prvý oficiálny vzťah predtým som mala len také týždňové záležitosti a neviem ako to funguje u iných, tak budem rada ak sa podelíte

melanta
17. jan 2023

Či je to zdravé? A čo by sa ti z toho akože malo stať? Narastie ti tretí prsník? To asi nie. Len sexujte, koľko chcete, ako to majú iní ťa nemusí trápiť.

stastnamamulka
17. jan 2023

Ok je presne to,čo vyhovuje vám obidvom 🤷

kiwi3
17. jan 2023

tak po troch mesiacoch neviem, co by si ine chcela. vidno, ze je to tvoj prvy vztah.

aylinn
17. jan 2023

Užívaj si to 😄 keď náhodou prídu deti a budeš mať popôrodnu depresiu môže sa stať že budeš rada keď sa nato zmôžeš aspoň raz za 3 mesiace 🙈

ckocka
17. jan 2023

Taká anarchia, každý si sexuje ako chce, už by bolo na čase urobiť v tom zas poriadky.
Zo zdravotného hľadiska - pokiaľ sa ti z nej nedymí je to OK.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka1402
17. jan 2023

Veď práve tieto začiatky sú najlepšie čo môže byť.😁Neokukane, nové, zaujímavé.. Hormóny pracujú samé. Užívaj 😁

angel993
17. jan 2023

@ckocka 🤣🤣🤣🤣🤣

sova851
17. jan 2023

Moj nazor:zena nie je nastavená na taku frekvenciu..Len aby to z muzovej strany nebola závislosť..a ked pridu casy ked sa nebude dat vyhoviet tak co potom?ale to je len taka moja uvaha,kazdy nech si robi a mysli co chce.Pytas sa na nazor,ja som vyjadrila svoj.

babulkomale
17. jan 2023

A zakazdym se vsim vsudy kvalitka, alebo len take 15 minutovky?

mimka1402
17. jan 2023

@sova851 žena nie je nastavená? Skôr muži nie sú.. Ja som sama mala takú trošku vyššiu frekvenciu a boli sme obaja spokojní s tým. 🙂 A skôr muž mal problém fyzicky než ja ako žena. Závislosť to byť ozaj nemusí. A o vyhoveti, no to už musí autorka poznať priateľa ako reaguje ak mu na niečo povie nie, alebo blízke okolie, v posteli muži nereagujú inak ako v bežných situáciach, to je o povahe... A úprimne si myslím, že veľa žien nenapíse a nevraví ako často lebo by pre ostatných boli "chvalenkarky" takže takto dokážu fungovať aj páry po rokoch a dokonca s deťmi...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petronellla87
17. jan 2023

My sme minule kukali telku a ma tak napadlo sa mojho opytat ze pamatas ako sme kedysi na zaciatku mali sex kazdy den? A on ze uz ani velmi nie😀Na zaciatku je to uplne normalne😉

masinka
17. jan 2023

Milacik, dnes nic nebude, mudre tety na koniku napisali ze kazdy den je privela, trikrat do tyzdna staci, takze sa ozvi opat v piatok.

raffaella
17. jan 2023

@ckocka 🤣🤣🤣

viestta
17. jan 2023

Nastastie na sex nie je norma. Ani na spravne prevedenie ani na frekvenciu. Ak vam to vyhovuje, uzivajte si kym sa da

katuskamala1
17. jan 2023

Na začiatok vztahu uplne nornalne a bezne... Myslim, ze tak funguje vacsina. Pridi sa pochvalit o 10rokov a troma detmi na krku 🤣

brembo
17. jan 2023

@ckocka hasí vodou,tak nedymí🤣

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mable123
17. jan 2023

po troch mesiacoch veľa šťastia :D snáď Vás to rýchlo neomrzí...

h2
17. jan 2023

Na to, že máte 3 mesačný vzťah, máte úplne bežnú frekvenciu sexu. Časom sa to prirodzene zmierni. Ak vám to obom vyhovuje, užívajte si to. Je to úplne v poriadku a nič sa ti zo zdravotného hľadiska nestane.

bilancia
17. jan 2023

na 3 mesacny vztah uplne v pohode a norme, napis po 3 rokoch ,ci to tak ostalo :D

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brembo
17. jan 2023

@h2 keď mu niečo neujde😂

rurutiax
17. jan 2023

Len sexujte pokiaľ sa dá, ono vás to po čase aj tak prejde.😂

h2
17. jan 2023

@brembo 😂 No áno, túto možnosť som nejak nebrala do úvahy. Ale tak to sa môže pritrafiť aj takým, čo sexujú len raz za mesiac, keď to dobre trafia.

marca12
17. jan 2023

Neriesila by som,co je u inych a zila by som podla seba. Na zaciatku je to asi vsade tak,ze sa neviete jeden druheho nabazit,no casom sa moze intenzita znizovat. Ked zacnete spolu zit a riesit problemy zivota,nie vzdy bude chut na dve,tri kola 🤣 ale aj to je v poriadku.

brembo
17. jan 2023

@h2 😂👍👍👍

foterlotor
17. jan 2023

Ja mam tiez 2 az 3 krat.. do roka 😄