Priateľka nevie dosiahnuť orgazmus

3. apr 2022

Ahojte chcel by som sa vás spýtať jednu vec... S mojou priateľkou sme už dlhšie vo vzťahu a mali sme aj veľakrát sex len problém je že sa nevie spraviť proste nevie mať orgazmus ani počas sexu ani rukou či nejakou pomôckou... Pýtal som sa jej či sa niekedy v živote spravila a ona že nie nikdy lebo jej to nejde... Viem o tom že niektoré ženy sa naozaj nevedia spraviť (mať orgazmus) ale toto je niečo iné... Všimol som si párkrát jednu vec... Naposledy keď prebiehala medzi nami vzájomná masturbácia tak to bolo v pohode vzrušená bola poriadne aj vlhká ako vždy a zameriaval som sa iba na klitoris aj mala taký tyk a úplne vyzeralo to ako keby sa konečne spravila... Pýtal som sa jej či mala orgazmus a ona že nie že ona sa nespraví... Ale nechápem prečo bola akoby v takých kŕčoch, jak keď má žena orgazmus... Mam také tušenie že by sa aj vedela spraviť len či nemôže mať strach z toho alebo ja neviem... Neviem čo mám pre to urobiť aby sa spravila aj ona lebo mi je blbé že sa spravím iba ja a ona nič... Sme spolu už rok aj pol a za celý náš vzťah už keď to malo v nej vyvrcholiť ma odsunula nabok alebo dala preč ruku... Od kedy sme spolu tak ona sama sa jej nedotýka lebo ju to nebaví ani sa nevie spraviť a vraj ja to viem úžasne tak radšej to necháva na mňa... Skúšal som aj bod G ale nejako to nepomohlo... Mam pocit akoby mala strach alebo bola v nej nejaká "blokáda" že že sa hanbí alebo niečo a pred orgazmom to stopne.

dadis
3. apr 2022

Skus jej kupit napr. Lelo Sona 2

akbara77
3. apr 2022

Niekedy pomôže zmena partnera

autor
3. apr 2022

@akbara77 mala aj pred tým vzťah a ani v tom vzťahu sa nevedela spraviť... A nezávisí to od partnera keď jej to nejde ani samej

autor
3. apr 2022

@dadis pomôcky jej tiež nepomáhajú a ona ani nechce žiadne vibrátory ani nič podobné

sissy27
3. apr 2022

No musí chcieť hlavne ona… ak nevie dosiahnuť orgazmus ani sama so sebou, odmieta akékoľvek pomôcky / hračky a odstrčí ťa, keď už by to mohlo byť, tak bohužiaľ problém je v nej. Možno má nejaký blok a mohla by pomôcť návšteva sexuológa alebo psychológa, ale pochybujem, že bude chcieť.

diamond007
3. apr 2022

Myslím že si si odpovedal v poslednej vete. Nerieš to ty ak jej to tak vyhovuje. Raz príde do bodu kedy začne robiť so sebou niečo ona. Najskôr to musí chcieť ona, potom ty.

54tinka54
3. apr 2022

Tak to sa musíš narovinu spýtať jej… hlavne je divné to, že už aj keď sa ti zdá že to na ňu ide, tak sa odtiahne a preruší to.. ako keby ona sama nechcela, aby ten orgazmus dosiahla.. mňa napadlo, nemá strach že sa pri dosiahnutí orgazmu pociká? 🧐 niektoré ženy môžu mať take pocity, ako keby im bolo treba na malú.. ale ozaj to musíš riešiť s ňou

autor
3. apr 2022

@54tinka54 no povedala mi raz že ma taky pocit akoby sa pocikala... Ale strach mať z toho celý život tak to mi nejako nejde do hlavy.... Ale je to vidieť na nej že by sa vedela len vždy sa odtiahne alebo dá preč ruku a ona sa sama nechce lebo ju to nebaví a radšej nech jej to ja robím lebo to je lepšie pre ňu

mamamasama
3. apr 2022

Skúšal som aj bod G 🤣🤣🤣

54tinka54
3. apr 2022

No tak možno by sa hanbila pred tebou keby sa jej to stalo.. keď je taký hanblivejší typ tak to kľudne môže byť.. alebo skúste si otvoriť vínko nech sa trochu viac uvoľní a možno odhodí zábrany 😉

54tinka54
3. apr 2022

A keď mala taký pocit akoby sa pocikala tak to možno aj bol orgazmus, len ona si ho možno predstavuje nejak inak a netuší že ho vlastne dosiahla 😅

domculik
3. apr 2022

Autor - nech sa ide chytro priatelka vycikat ked ma takyto pocit, potom to mozno uz prejde do tych inych pocitov, ked bude mat istotu ze ma prazdny mechur.

akbara77
3. apr 2022

@akbara77 nemyslím 2 za zivot

autor
3. apr 2022

@54tinka54 tak to by sa aj sama seba keď sa nevie spraviť doma v súkromí... Jej to je príjemné aj všetko len nevie dosiahnuť orgazmus

autor
3. apr 2022

@54tinka54 nemyslím si keď ma hneď odstrčí alebo dá ruku preč

autor
3. apr 2022

@domculik aj to sme už skúšali a stále nič

54tinka54
3. apr 2022

Tak potom nečudo že ho nedosiahne.. veď nech ťa neodstrkuje ty pokračuj v tom čo robíš a hotovo 😀

lavinis
3. apr 2022

Sa asi hanbi no😃

kataka10
3. apr 2022

Uz velmi davno na inom fore som citala nieco podobne, ale zo strany zeny, ktora sa takto spravala. Problem bol v tom, ze patrila medzi zeny, ktorym orgazmus sposobuje, ze sekrety z nej doslova vystreknu (podoba sa to na az na muzsku ejakulaciu) a ona sa za to tak strasne hanbila, ze vzdy ked mala dostat orgazmus, vyhla sa mu. Takze je tu aj tato sanca. Kazdopadne by blok z akehokolvek dovodu bolo potrebne prebrat so sexuologom.

monka105
3. apr 2022

Prepáč, ale asi ani ty nie si v posteli trikrát zdatný. ,,Skúšal” si bod G? 🙈😂 asi si trafil potom iné písmenko, keď nepomohlo. Priateľka to má v hlave, musí sa dostatočne uvoľniť a byť poriadne vzrušená. Spravte si pekný večer, narovinu ti poviem, trochu ju pripi a ty si predtým naštuduj poriadne, kde je bod G a čo s ním máš robiť, v akých polohách ho penisom najskôr trafíš a potom choďte na to. 🙂 Inak musí chcieť priateľka hlavne sama skúmať svoje telo, mne pomohli veľmi aj venušine guľočky.

annamarin
3. apr 2022

Som sa az zlakla, že o sebe citam. Mam ten istý problém.😂

kataka10
3. apr 2022

@monka105 sa uvedom, co pises. Tak chlap chce aby partnerka bola spokojna. Trapi ho to a chce to riesit na rozdiel od mnohych inych chlapov, ktori maju svoje partnerky naozaj iba ako matrac. A ty ho este zdrbes, ze je zly milenec. Pri niektorych kometaroch na MK, zacinam chapat, preco tolke zeny koncia s hajzlami. Lebo slusnych chlapov vedia akurat tak vozit.

ankare
3. apr 2022

@annamarin nepíše to Tvoj frajer? 😁

annamarin
3. apr 2022

@ankare Fuuh, no akurát časové udaje nesedia. Ze rok a pol. A na wcko som si neodbehla. Inak to sedí. 😂

mareri
3. apr 2022

kup jej zahnuty vubrujuci vibrator a trochu pritvrď do vášne a uvidiš, že sa spravi. Musiš najst bod G a potom sa to podari. Držím palce

monka105
3. apr 2022

@kataka10 ďakujem, že sa tak staráš, môj priateľ je skvelý človek. 👍🏻 A uvedomená som tiež, asi viac ako ty, keď dokážem čítať s porozumením.

sissy27
3. apr 2022

@mareri uff neviem či vieš, ale ženy vedia dosiahnuť orgazmus aj inak ako cez povestný bod G. A jednoduchšie…

autor
3. apr 2022

@mareri nechce vibrátor ani žiadne pomôcky stačím jej vraj ja a moja ruka

autor
3. apr 2022

@monka105 aké písmenko? Si ty vôbec žena keď už chlap vie čo je to bod G a kde sa nachádza...? A to veľa chlapov nevie ani kde je príklad klitoris... To je pravda že to je v hlave ale keby pozorne čítaš o čom píšem čo má trápi a čo mám pre to urobiť tak by si nepísala takéto kktiny ahh... Radšej nepíš nič prosím ťa

dadis
3. apr 2022

A tak potom co ti mame poradit? Orgazmus zeny je najma v hlave a nie v ziadnej technike. Zena vie mat orgazmus aj trenim o tvoje stehno. Ak sa neuvolni, tak ho mat nebude. Preco sa sama neukaja? Nepoznam zenu, co si to nerobila.. podla mna ti klame. A co oralny sex? Ani vtedy orgazmus nikdy nezazila?