Priateľa baví holiť moje nohy

22. okt 2022

Ahojte,

nebola som zvyknuta na to, aby mi partner holil nohy. Aktualny priatel v tom ma velku oblubu. Zacalo to tym, ze sa ma spytal, ci mi moze oholit nohy. Ja som s tym suhlasila. Ked sa spolu kupeme, skoro stale ma o to zaujem. Ako ja som rada, lebo mam o starost menej. :D Akurat mi to pride zvlastne. Najvacsiu radost ma asi z toho, ked mi holi oblast bikin. 🙂

Aj vasi partneri maju zalubu odstanovat vam ochlpenie?

Dakujem za odpoved.

kitycat
22. okt 2022

To sa tu odbavuje daky uchylak, nie?

Aj vzory by si chcel vediet?

aurora33
22. okt 2022

No fuj

viestta
22. okt 2022

Kým ti nevytahuje pickove chlpy pinzetou, je to úplne v pohode

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
22. okt 2022

@viestta 😂😂😂😂😂

solange7
22. okt 2022

@viestta ja som na moment rozmyslala ze ake pickove. A potom mi doslo, ze pises bez diakritiky. 😀

0silvia0
22. okt 2022

Pre mna su taketo simpanzie prejavy vo vztahu cez ciaru (natieranie, pedikura, vytlacanie vyrazok, iskanie vlasov, holenie). Ale ked vas to bavi, tak sa opecovavajte (nevie mi napadnut slovensky vyraz) , co koho do toho🤷‍♀️

sudocek
22. okt 2022

@viestta 😂😂😂

sszuzu8
22. okt 2022

Maximálne úchylne

brembo
22. okt 2022

@viestta to ale bolí😂

autor
22. okt 2022

To máte fajn, že nemáte divných chalanov. Aj som si myslela, že je to čudné.

januska12323
22. okt 2022

Jemu sa to páči, tebe to nevadí tak kde je problém?

nevenka
22. okt 2022

@viestta muhehe 🤣🤣🤣

viestta
22. okt 2022

Nič nie je divne, pokiaľ to vyhovuje všetkým zúčastneným. Co na tom zmení, že nám chlapi neodstraňujú chlpy z medzinozia, keď vy obaja mate z toho benefity?

viestta
22. okt 2022

@brembo to si mi novinku oznamil🙄

minenkas
22. okt 2022

Čo je na tom divné, nič nevie divné,fuj a uchylne pokiaľ to vyhovuje všetkým zúčastneným

mondolina
22. okt 2022

čo je na tom úchylné?
kto ma asi holil keď som bola tehotná? áno áno aj tam🤔
no moja mama to teda nebola 🙈

diewcatqoo
22. okt 2022

@mondolina neviem no, ja som sa zvladala obriadit aj v tehotenstve sama.. aj pred odchodom do porodnice, ked som mala kontrakcie, tak som sa este holila doma.

mooonika1975
22. okt 2022

@diewcatqoo presne, kks, veĎ som bola len tehotná, nemala som obrnu😨

mondolina
22. okt 2022

@diewcatqoo
veď môže byť. ja sa nehádam, že sa to nedá 😉

ankare
22. okt 2022

Keď len to... O starosť menej. 🤭

liloastitch
22. okt 2022

@mondolina tak minimálne rozdiel bude v tom, že tento to robí aj keď nemusí ☝️😅. Môj mi tiež s holením pomáhal, keď to nejde tak to nejde. Ale záľubu v tom nenašiel. ..Ale keď im to obom vyhovuje, tak prečo nie 💆 ja poznám aj pár kde sa muž stará žene o vlasy. Češe, umýva, zapletá...

mondolina
22. okt 2022

@liloastitch
tak nejak....ja v tom hľadám tú vyššie spomínanú uchylnosť a nejak ju nevidím.

sardinka32
22. okt 2022

Má to sexuálnu úchylku...za mňa bléé...ale Teba "trápi" len to či je to akože "normálne", nepíšeš, že Ti to vadí...takže čo tu chceš zistiť? Ak Ti to nie je proti srsti, tak nech má chlapec radosť.

lulaby1982
22. okt 2022

Zjavne má fetis ,záľubu,že sa mu páči.Zenske telo je naozaj krásne a oveľa krajšie ako mužské ,je fascinovaný ženským telom,konkrétne chlpami .Nevidím na Tom nič zle ,nepacha žiadnu trestnú činnosť ,ani nikomu neublizuje. Možno má nejaký syndróm starostlivosti ,alebo je dominantnejsi a potrebuje nad Vami získať kontrolu, lebo je to získanie kontroly nad druhým človekom ,ako to máte vo vzťahu?Ste si rovnocenní,alebo jeden z Vas je domina a druhý sub . Je to aj otázka dôvery, lebo môže Vás aj pozerať,Vás partner týmto vyjadruje ,že chce,aby ste sa mu oddala a dôverovala mu, asi ste príliš nezávislá .

Ja by som si určite na seba sahat nedala, čo sa týka holenia, max.proficke, ktorá to vie, lebo môže prísť k poraneniu .

Ak je Vám to nepríjemné,máte plné právo povedať dosť. Je to Vaše telo a ak Vás to vyrušuje a potrebujete väčšiu intimitu a predsa hygiena je jedna z časti,kedy chlap nemusí všetko vidieť ( že máme chlpy aj na zadku) , tak povedzte je . Ja by som si sahat nedala týmto spôsobom.

autor
22. okt 2022

Myslím, že čo sa týka dominancie je to vyrovnané. Ale na začiatku vzťahu sa snažil byť dominantný. Snažil sa ma najprv manipulovať, tak som si o tom veľa načítala a pekne som to odrazila a ukázala mu, že kde je sever.

Ktovie čo za tým je. :D Vlasy by mi tiež mohol česať ak sa mu chce. Mne to prišlo také milé, že sa o mňa stará ale keď čítam odpovede začínam pochybovať o jeho duševnom zdraví.

mikadooo
22. okt 2022

Nie, môjho toto nikdy nelákalo. Ale keby ho to bavilo a chce mi holiť nohy, tak nech sa páči 😁. Nevidím na tom nič zlé, kým ti nechce holiť nohy 3x denne, že ťa to vyslovene obťažuje. Tak si len stanov vhodný interval, nech sa má na čo cez deň tešiť 😄.

lulaby1982
22. okt 2022

On ma silnú potrebu Vás ovládať si myslím a že to je tá starostlivosť . Prosto chce byť vo vzťahu ako rodič , poúčať Vás , usmernovat,diktovať a nebrať Vás ako rovnocennú partnerku?Ci ako to je? Že máte každý rovnocenné práva? Tím,že sa o Vás stará vlastne zmenil taktiku dominancie a už to nerobí priamo ,lebo by ste mu klepli po prstoch, on stratil moc a teraz potrebuje nad Vami panovať a vládnuť , velmi sofistikovaný spôsob ,ako Vás ovládať. Aj vlasy , to je tiež jednak súvisí so sexualitou ,symbol u žien jednak je to také citlivé ,česanie,ak sa poťah za vlasy môže to byť nepríjemné. On si chce vytvoriť ,aby ste bola na ňom závislá ,chce závislú ženu . Buďte v strehu a že naozaj nechcem byť nedôverčiví,ale majte kamarátky,choďte sa von bez neho zabaviť,majte vlastne úspory , rovnako rozhodujete o domácnosti ako on.

To čo robí, nejaký prejav síce starostlivosti ,ale takto sa stará matka o svojej dieťa, možno jeho mama bola taká starostlivá,že bol jej miláčik ja rozmaznanala.

autor
22. okt 2022

Každý druhý deň si holím nohy. :D Čiže na druhý deň aj keby chcel tak má smolu. Keď mi oholil nohy tak raz som mu z tej srandy povedala, že môže aj ruky. Ale ruky mi holil iba raz. To musím teda holiť sama. Čiže ešte som sa mu ponúkla a to fakt asi robím chybu.

Ale ako s tou dominanciou to fakt môže byť pravda. Hodne sa o to snažil. Mňa to hnevalo, tak som po večeroch o tom čítala aby som neskončila pod papučou. Keby nebolo internetu a odbornej literatúry tak by to zjavne nebol vyrovnaný vzťah ale dokonale by ma ovládol.

petamich
22. okt 2022

vdaka bohu nie 😀 ja som rada, ze niektore veci robi manzel v kupelni sam a ja rovnako

kazdopadne divne je tazko definovat, ak to tebe nevadi a si s tym v pohode, ja si mozem mysliet co chcem