Priateľ sa pozerá na iné ženy

lajlaa555
15. feb 2022

Dobrý deň , mám 18 môj priatel bude mať 23. Pozerá sa na iné ale to mi nevadí to každý chlap. Ale, keď ho nejaká pozdraví alebo sa na neho usmeje tak hneď jej začne písať a volať ju von. Obidvaja sme z dedín takže tu a tam sa pozná každý. Keď som mu povedala že to nemá robit lebo mi to ubližuje tak sa mi vysmial že nemám byť trápna. Že ženy skorej vytrčia riť z prepáčením že sa nemám báť o neho. Že by ho nikdy nenapadlo ma podviesť. No lenže skoro každý deň píše svojej sesternici srdiečka a pusinky, chváli ju že je prekrásna, nádherná posiela jej tento emoji 😍 zakaždým keď niečo pridá. Mne to ani raz nepovedal, keď som povedala že som škaredá povedal mi že pre neho som pekná. Podľa mňa je to choré písať svojej sesternici a jeho sesternica je dokonca zadaná

pribinak
15. feb 2022

@lajlaa555 posli ho do čerta. Ušetríš si kopec času energie a hlavne dôvery v normálnych mužov

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@lajlaa555 nedalo sa mi tam všetko ešte spomínal že by sňou šiel aj na 5rokov na dovolenku. Že by sňou chodil stále von.

abbey1
15. feb 2022

@lajlaa555 Dievča zlaté! Ani v 18 nemôžeš byť takto blbá! K čomu takýto priateľ?

cyberk
15. feb 2022

este nejaku fake story nemas prosim? rada si ju precitam pred spanim.

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@cyberk je to pravda chceš dôkaz?

petricka22
15. feb 2022

@lajlaa555 naco sa zahadzovat s takymto pakom. Toto urcite v poriadku nie je. Mne by to teda sakra vadilo a uz by bol ex 😀

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@petricka22 už mi to lezie na nervy aj k sesternici ide a jeho sesternica na to nič

petricka22
15. feb 2022

@lajlaa555 mozno to sesternici tiez lichoti, aj ked by s nim realne nic nemala… ale opytaj sa seba, ci ti to za to stoji… v tvojom veku mas co skusat a spoznavat, netreba sa hadzovat s niekym, kto za to nestoji… budu dalsi 😉

katkami123
15. feb 2022

To čo za drbka, aby utekal hneď za každou, ktorá sa na neho usmeje? To ako alkoholik si neprizná že je alkoholik, on je sukničkár a neprizná si to, že mu očividne nestačí jedna žena. Načo si potrebuje písať s inými, keď ma teba? Potom načo chcel vzťah? Nech si teda hľadá niečo nezáväzne, keď nedokáže byt pevný vo svojich rozhodnutiach. Iná by take chovanie netolerovala už dávno.

katkami123
15. feb 2022

Začni zrkadliť jeho spravanie. Naschval sa pred ním otoč za pekným chlapom, usmej sa, tiež dávaj komentáre s 😍. A povedz mu, ze však podľa neho to je normálne a nikdy by si ho nepodviedla. Ale ja osobne by som na takého nervy nemala. Veď ťa takým chovanim iba ponižuje. To ty máš byt jeho kráľovná a top žena a nie, ze ide s tebou a ide si hlavu vykrutit za inou. Pozrieť sa dá aj slusne. Take spravanie primitivneho geňa z lesa.

mamina1419
15. feb 2022

@lajlaa555 priateľ asi nie úplne v pohode. Uháňať vlastnú sesternicu nie je v poriadku.

katkami123
15. feb 2022

@mamina1419
On ma celé akési primitívne chovanie. Asi bude taký jednoduchší. A nerozpráva často o sexe alebo nemá nevhodne sexuálne narážky aj tam, kde sa to na verejnosti nehodí, pred známymi?

mamina1419
15. feb 2022

@katkami123 a čo sa pýtaš mňa ? Je to snáď môj príspevok ?

katkami123
15. feb 2022

@mamina1419
Sorry, nechtiac mi teba označilo asi, nevšimla som si

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@katkami123 oredomnou nie ale keď pozerá iné baby na Instagrame tak áno má narážky

jaskolka
15. feb 2022

Dieta zlaté, si ozaj ešte veľmi mladunka, ak toto ešte riešiš premyslanim a davanim šancí..
Chlap, ktorý má priateľku, nemá čo vypisovať iným a volať ich von. Dupľom sesternicu a snívať, že s ňou pôjde na 5 rokov na dovolenku 😆😆😆.
Takže otvor oči a kopni ho pekne preč.,nech so ide za tou sesternicou, alebo aj na 100 rokov na dovolenku, ale bez teba. A ty hľadaj normálneho a verného muža.
Toto nemá s láskou a vzťahom nič spoločné.

katkami123
15. feb 2022

@lajlaa555
Tak začni mat aj ty. Alebo sa ho otvorene opýtaj, ze načo pred tebou potrebuje komentovať 20x filtrom prejdené fotky žien? Že on tiež nie je žiaden Bratt Pitt a nedavas mu to najavo komentovaním iných chlapov. A tiež sa ho opýtaj, či mu príde normálne sa takto vyjadrovať o sesternici, vlastnej rodine, že tak fungujú v slumoch v osadách. Trochu ho schlaď. A keď bude až moc hlavu vykrúcať za druhými, tak mu povedz, že na jeho vek by sa už nemusel správať tak primitívne.

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@jaskolka
@katkami123 ďakujem a áno urobím to tak ako ste mi to tu napísala

rembura
15. feb 2022

toto by som netolerovala za ziadnych okolnosti, preco aj? si je isty tebou mam taky pocit, toto mi pride proste cez, za to ze sa na neho niekto usmeje hned pisat? to kde sme?

katkami123
15. feb 2022

Ale otvorene, ja akonáhle by som zbadala konverzáciu, ze vola von iné zeny, tak to ukončím. Nie každý chlap je rodinný typ, verný typ a vhodný na vzťah. Ale na to všetko prídeš časom. Niekedy lepšie to utnúť hneď z kratšieho konca ako sa roky iba zbytocne trápiť. Ty nie si odkázaná na blbečka, ktorý si neváži, ze chceš byt s ním, iba s ním a niečo s ním budovať, keď on nemá záujem. Vždy si stanov jasne hranice a nikdy nedovoľ žiadnemu chlapovi cez ne zájsť.

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@katkami123 veru áno skúsi písať ešte tej svojej sesternici alebo nejakú volať von ukončím to.

katkami123
15. feb 2022

Však už len to, že vola iné zeny von, pritom je zadaný musí byt pre teba ponižujúce. Načo si potom vybral teba na vzťah, keď potrebuje inde skúšať aj iné? To keby si ty von volala pekných chlapov, tiež by s tým bol Ok?

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@katkami123 veru že nebol raz som mu to oplatila a veľmi mi nadaval že prečo som za takým jedným šla a tak a pritom bol vonku s jednou a ohováral má že mu nerozumiem a že ho neviem v ničom chápať.

katkami123
15. feb 2022

@lajlaa555
Tak si mu mala povedať tiež, že ti nerozumie a nevie ta v ničom chápať, keď si s druhym bola vonku. Tu vidíš s akým úmyslom naháňa druhé zeny. Poobzeraj sa po niekom inom, aby si si život zbytocne neznicila.

lajlaa555
autor
15. feb 2022

@katkami123 dobre ďakujem za radu

katkami123
15. feb 2022

Zbytočne ideš pod svoju cenu a necháš sa takým blbcom zhadzovať. Načo potrebuje pred tebou pozerať fotky iných žien a potom to komentovať? Veď to môže pozerať aj doma v súkromí. Mne to príde take, že ťa chce cielene ponížiť. Navyše, veď ty sa ho ani na žiaden názor na ne nepytas, tak načo ti to hovorí? Dávaj pozor, aby ta neponižoval časom aj inak, lebo pri takom blbečkovi budeš za chvíľu bez sebavedomia. Namiesto toho, čo ma vyzdvihovať teba, tam pred tebou ešte vzdychá nad inými. Fakt by ma zaujimalo o čo mu tými rečami ide, keď každá podľa neho lepšia asi ako ty, ešte aj z vlastnejsesternice je paf. Pošli ho teda za tými druhými, z ktorých je tak hotový. Aby si najkrajšie roky života nepremárnili na debilka, ktorý si nič neváži.

mandarinka555
15. feb 2022

@mamina1419 Nie je to incest, keď sú rodina ?

mamina1419
15. feb 2022

@mandarinka555 no zrejme áno ale to už je problém autorky a jej priateľa a nie môj.

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilancia
16. feb 2022

nevyzretý debil