Priateľ potrebuje veľa sexu

21. sep 2021

Ahojte. Mám priateľa ktorý je odomňa o dosť starší a je rozvedený . Sme spolu dva roky z toho pol roka bývame spolu. V poslednej dobe(cca 3 mesiace) potrebuje extrémne veľa sexu akože aj predtým sme sex mali celkom často keďže sa navzájom dosť priťahujeme ale teraz je to naozaj veľa 😄 veľa krát prídem z práce a on chce ísť na vec aj keď som unavená stále hovorí že má na mňa chuť a že ho vzrušujem lenže ja niekedy naozaj nevládzem ale nechcem ho nechať len tak "o suchu" 😂 je to preto lebo som dosť zmenila výzor schudla som plus zmena farby vlasov ešte k tomu som začala nosiť okuliare a odvtedy neviem čo s ním 😄 chcem mu to nejako jemne vysvetliť že nemôžeme mať sex niekoľko krát za deň ale nechcem aby to vyznelo tak že nemám na neho chuť lebo mám iba to niekedy nejde 😄 trochu vtipná téma ale tak hádam mi niečo pomôžete vymyslieť 😄 prípadne máte niektorá podobnú skúsenosť a ako dlho to bude trvať? 😂😂

marseillefan
21. sep 2021

u nás to trvá cca 20 rokov...

autor
21. sep 2021

@marseillefan no super a to som si len myslela že má iba druhú pubertu 😂😂

kinats
21. sep 2021

hm, kto sulozi za mna?! Co by som dal za to mat to viac, ako raz tyzdenne...

autor
21. sep 2021

@kinats raz týždenne u nás neexistuje 😄 to je naozaj málo aj pre mňa osobne😄

nikpa
21. sep 2021

Treba sa dohodnúť na kompromise ktorý bude prijateľný pre oboch. Tu na koňovi to neporiesis, mala by si sa s ním o tom otvorene porozprávať. Normálna vec, že keď prídeš z práce, nemáš už toľko energie aby si ešte do večera niekoľkokrát sexovala. Dospelý, inteligentný človek toto musí chápať, keď nemá mozog v trenírkach, čo zase podaktorí chlapi majú 🤷😅 neviem čo máš doma 😀

autor
21. sep 2021

@nikpa mozog má na správnom mieste toho sa nebojím ale neviem čo sa s ním v poslednej dobe deje veď ja som mu už hovorila že nemôžeme hocikedy ale on stále že za to nemôže že má na mňa chuť atď 😄 tak chcem nejaké rady ako ho trochu schladiť občas 😄 možno je to len chvíľkový stav ale už mám obavy ísť domov z práce 😂😂

bluka2
21. sep 2021

Daj si nejake antisexy pradlo 😄

0silvia0
21. sep 2021

nechápem čo chceš počuť... tak zmeň výzor do pôvodného stavu a máš po probléme...

bluka2
21. sep 2021

...Nejake nalepovacie chlpy...

autor
21. sep 2021

@0silvia0 to určite nechcem takto sa cítim lepšie

krystofkal
21. sep 2021

no nič otvorene by som mu povedala, že to tak často nepotrebujem a proste dohodnúť sa na nejakom normálnom kompromise, to je jediná schodná cesta 😉

autor
21. sep 2021

@bluka2 😂😂 kde to zoženiem? 😂

martina1201
21. sep 2021

Píšeš že si schudla, zmenila farbu vlasov a začala nosiť okuliare. Možno sa bojí toho aby si nemala chuť na iných chlapov keďže je od teba starší a ty si príťažlivejšie po zmene, ktorú si urobila. A preto ťa podvedome chce furt, aby si na to nemala chuť niekde inde a s niekým iným..... Čo s tým urobiť netuším. Možno len skúsat čo zaberie.... Doma nenosit okuliare, prípadne si zadovážiť šošovky. Ak nezaberie treba skúsiť niečo iné.....

dema4016
21. sep 2021

@marseillefan v tichosti závidím

autor
21. sep 2021

@martina1201 to si nemyslím mňa na ňom vzrušuje práve to že je starší aj keď tak nevyzerá a vie veľmi dobre že sa mi páči a priťahuje ma...neviem nejako mi to musím povedať

bluka2
21. sep 2021

Ja si to bezne nekupujem, ale je toho plny internet 😂

autor
21. sep 2021

@bluka2 😂😂 tak toto teda vidím prvý krát ...ako žart celkom dobré 😂 len aby mi neutiekol potom 😄😄

bluka2
21. sep 2021

Vsak potom zalozis dalsiu temu a poradime znovu 😂

tomikejt
21. sep 2021

A ako často teda chce sex? 2 krát denne? U nás je 2 krát denne tiež normálne 😄 ale teda keď som unavená, lebo ja v noci vstávam aj 10 krát k bábätku, poviem mužovi že dame len rychlovku, to je za 5 min vybavené 😅

kinats
21. sep 2021

ani tak dobre, ani tak dobre , len ako najst ten kompromis vzajomne a neranit pri tom city toho druheho. Muzi si zial na tom " egu" zakladaju viac.

autor
21. sep 2021

@bluka2 áno potom ako privolať muža späť a vysvetliť mu že tie chlpy boli fake😂😂😂

autor
21. sep 2021

@kinats no veď presne toho sa bojím že ho nejako raním tým... akože ja som za to rada ale občas je to dosť 😄

autor
21. sep 2021

@tomikejt no keď som v práci tak po práci večer stihneme aj dva krát 😄 a keď sme obaja doma to stále provokuje 😄

dema4016
21. sep 2021

@martina1201 u nás to vyvolalo opak, ja som schudla, cvičím, starám sa o seba, lebo mi je tak lepšie, muža mám staršieho odo mňa, a odvtedy cítim, že už nemá taký záujem, tak neviem, vrátiť sa späť do pôvodnej formy nechcem, takto mi je lepšie, tak budem musieť vydržať aj s tým málom čo mám

kinats
21. sep 2021

Prepac viem ze je to dost osobna a intimna otazka: ale aku dlhu mavate predohru pred samotnym ehm aktom a asi ako dlho trva nez sa on ... ? (nie som uchyl, len cista zvedavost)

eva112014
21. sep 2021

Pošli ho na stavbu robiť! Je príliš oddýchnutý. Treba ho zamestnať. Alebo nech ide si činky dvíhať. To mu nevieš roboty vymyslieť?

autor
21. sep 2021

@eva112014 pracuje dosť podľa mňa 🙂 na stavbu nepotrebuje ísť a činky už dvíha 😄

goodidea
21. sep 2021

@eva112014 presne tak :D mojej to stačí raz za mesiac tak radšej cvičím a makám okolo domu ..potom som večer rád že mám kľud :D

miadi
21. sep 2021

Ked nemate deti 2x za den nie je vela Aj ked kazdemu nieco ine vyhovuje no skor by som riesila to ze si taka unavena ked dojdes z prace robis dlhe hodiny ci nieco vystavujuce? Tak nech Ta caka doma s dobrou vecerou urobi masaz chrbta a potom .. nie ze na teba skoci hnet vo dverach s kolikom v ruke akoby si bola nosferatu ktoreho treba hnet zapichnut este nez sa vyzujes..

number19
21. sep 2021

To tvoj partnej neciti ze si unavena, alebo citi a neberie ohlad a je mu to jedno a jede?
Velmi empaticky.