Priateľ je len ako spolubývajúci

5. júl 2022

Ahojte, objasnim Vám celý môj vzťah aby ste lepšie pochopili. Som s priateľom už nejaký ten piatok na začiatku bol skvelý snažil sa bola som pri ňom šťastná ale potom sa zrazu veľmi zmenil. Nespávame spolu a ak aj áno tak mi len stiahne spodné prádlo odbaví sa a ide si po svojom. Už som to chcela zmeniť ale ním nič nepohne. Obliekla som si podvazky kúpila som si šaty a ním to ani nepohlo. Skúšala som mu už aj spraviť chuť ale odbil ma s tým že ,,nerob láska". Takže ja snahu mám ale jeho na mne nič nevzrusi. Cez deň ma neobjíme a pusu mi sám od seba nedá. Starám sa o neho varím mu,upratujem atď ale aj tak vždy keď môže vyhodí mi na oči všetko čo môže. A mňa veľa x bolí keď je taký. Mám dlhoročného kamaráta ktorý o všetkom vie a raz sme sa bohužiaľ bozkávali. Ale to len kvôli tomu že hľadám to čo mmi môj priateľ nedá a ani sa o tom nechce rozprávať. Neviem čo mám robiť. Keby to ukončím chýbal by mi spolu ale žijeme ako spolubývajúci. Veľmi ma to trápi

qwer2019
5. júl 2022

Na vzťahu treba pracovať, a neexistuje, žiadny ospravedlňujúci argument prečo podvedieš... Hovoríte spolu o tom, kde je problém? Musíte veľa komunikovať.. 🙂 každopádne pokiaľ máš chuť hľadať inde to čo ti chýba, bude fér to čo máš doma ukončiť...len ber do úvahy, že to čo ti chýba teraz môže byť len malá kvapka, toho čo ti môže chýbať tam, kde si našla ,,útechu" teraz

sense
5. júl 2022

A čo na ňom ľúbiš a je také úžasné

anjelicek26
5. júl 2022

Este raz si skus napisat na papier tie pozitivne veci, co na nom milujes... vela ich asi nebude, ze? Taketo vztahy "zo zvyku" su na dve veci...ste mlady, nemate zavazky, menit sa nechce, bavit o tom tiez nie, tak je proste cas na rozchod... neklape to v posteli, ani v beznom zivote, tak na co? Je XY chlapov, co ta bude na rukach nosit a budete mat uzasny sex...

micusa2222
5. júl 2022

v prípade, že si mladá, treba hľadať lásku, nehu a všetko , čo ti chýba inde...

elizabet173
5. júl 2022

aký máš dôvod s tým priateľom zostávať?

martul
5. júl 2022

Čo by ti chýbalo, keby sa rozidete...🤔?

spadnutaslivka
5. júl 2022

to takýto príbeh je tu už pravidelne... chlap v posteli oničom, vkuse mu niečo vadí, dlhoročný super kamoš všetko vie a pobozkali sme sa... ja chápem, že ľudstvo ako také opakuje tie isté chyby stále dokola, ale bolo by fajn byť ten múdrejší, ktorý sa poučí z chýb druhých. Kľudne si tu tie diskusie vyhľadaj, prečítaj a necmukaj sa s kamošom, kým nemáš poriešený aktuálny vzťah.

amiaja
5. júl 2022

Vykasli sa na neho. Co akoze by ti chybalo?
Este len ked sa s nim rozides uvidis ten pocit slobody a ako vsetko to trapenie z teba opadne. Mozno sa vtedy chlapec spamata ale nemyslim si. Mas na lepsieho. Ci chces byt uz navzdy v taktomto vztahu? Potrebujes spolubyvajuceho ci ako?

maranta_leuconeura
5. júl 2022

V skratke: robis mu sluzku a matrac.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankare
5. júl 2022

Tento vzťah Ti nič nedáva. Odíď, kým nemáte spoločne záväzky, deti.
Ja Ťa chápem,že si sa bozkávala s inym, pri ňom Ti takéto nežnosti chýbajú.
Držím palce!

sara07
5. júl 2022

skus sa porozprávat ak nebude ochotny nič , rozchod na tvrdo kym sa dá a môžeš
a potom si začni v pohode s čistym štitom novy vztah

karolinakr
5. júl 2022

Praveze ja ti radim bozkavaj sa s kamošom dalej a postupne si prestahuj k nemu veci všetky, ak o teba stoji.A kludne nech si kamos mysli, ze ta prebral frajerovi.Nemusiš cely život u jedneho chlapa ostavať. kde je take pravidlo.Alebo ak by ti chybal, ostaň, trap sa dalej a nesťažuj sa.. AKO chces niekoho prinutiť aby o teba stal? Ja neviem, ja sa tiez neviem vnucovat, kto ma na to recept, nech povie .

autor
5. júl 2022

@elizabet173 ja vlastne ani neviem. Len mám v sebe pocit že sa ho nedokážem vzdať a stále chcem dať tomu druhú šancu a čakám už niekoľko mesiacov na zmenu ale práveže to ide len dole vodou

autor
5. júl 2022

@zoro9836 ďakujem za super radu určite ju využijem 😀

autor
5. júl 2022

@sara07 ja to vidím tak že keby máme ten rozhovor tak by súhlasil s rozchodom. A aj keď viem aké to je viem že by som sa dostávala z toho niekoľko mesiacov a stále by som plakala. V skratke v detstve som síce otca pri sebe mala ale vôbec sa mi nevenoval bol stále zavretý v izbe alebo popíjal s kamarátmi. A teraz sa ľahko naviazem na nejakého chlapa. Neskutočne ma to brzdí v živote.

autor
5. júl 2022

@maranta_leuconeura s týmto bohužiaľ súhlasím. Raz sme sa tak rozprávali resp podotkla som pred ním že sa cítim že som len na upratovanie a varenie a on že čo iné by som chcela.

lilly16
5. júl 2022

Tak keď tak vnima že si len na upratovanie a varenie nerob mu slúžku a kašli na neho..prídu iní chlapi..nie je jediný na svete..nenechaj sa vyuzivat
.

elizabet173
5. júl 2022

prečo nechceš dať šancu sebe? Veď sama vidíš, že ťa má za handru - čo iné by si chcela, ako variť a upratovať. 😨 Skutočne si tak málo vážiš sama seba, že by si sa dlho dostávala zo vzťahu s takýmto mužom? Veď rovnakých nájdeš do hodiny desiatich, takých, čo si ženu nevážia, majú ju len na to, aby im robila full servis a poskytla sex je na mraky. Mala som takmer 40, bola som rozvedená, s dieťaťom, ale na muža som mala nepomerne vyššie nároky. Ešte s ním nezabudni "náhodou" otehotnieť a budeš mu robiť handru navždy

sara07
5. júl 2022

chyba je v tebe, ty sa musíš dat do kopy, nakopnut sa , zmenit život on to nebude jemu to vyhovuje , ty musíš sama sa rozhodnut či budeš dalej služka a madrac alebo nie

autor
5. júl 2022

V piatok sa s ním o Tom porozprávam. Len dúfam že bude úprimný a neodbije ma ako vždy so slovami ,,stále riešiš len blbosti"

amiaja
5. júl 2022

To vazne si s chlapom co ti povie ze si na upratovanie a varenie??? A za tymto by si plakala mesiace? Uz som asi citala fakt vsetko🙄

karolinakr
5. júl 2022

Preco sa nedaš dokopy s kamaratom? Nestoji za nič?

simonahra
5. júl 2022

akurat som sa na to chcela opytat. s tvojim frajerom, to daleko nepovedie. proste ako si pislaa, je to len spolubyvajuci a ty hladas rozhodne nieco viacej

autor
5. júl 2022

@karolinakr práveže on je úplne super človek so srdcom na pravom mieste ostatní muži by ho mohli mať ako príklad ale stále to beriem tak že je to kamarát a aj keby sme spolu a jedného dňa sa rozídeme už by som po svojom boku nemala tak dobrého človeka a naozaj ho nechcem stratiť. Keby sa s aktuálnym priateľom rozídeme tak by som vzťah tak či tak hneď nechcela. Ale ako som spomínala kamarát je veľmi pozorný a vie akú nehu má dať žene.

autor
5. júl 2022

@amiaja musím uznať že toto znie komicky aj mne 🤣

karolinakr
5. júl 2022

Ja som tiez mala par dobrych takych kamaratov džentlmenov, ktori boli lepsi a pozornejši ako frajer, ale po rokoch som sa dozvedela, že boli do mňa zamilovaní.Tak aj u vas je to takto asi podobne, keby si sa mu nepáčila, nenúka ti bozkávanie.

autor
5. júl 2022

@karolinakr on bol do mňa zaľúbený približne pred 1,5 rokom potom sme mali nejakú pauzu kedy sme neboli v žiadnom kontakte tak neviem či tie city zas naňho prišli alebo čo. Ale on sa všeobecne vždy ku mne chcel túliť tak neviem teda

autor
5. júl 2022

@karolinakr je to podľa mňa ozaj skôr tým že sme ako najlepší kamaráti a vieme o sebe toho až moc veľa.

dilino
5. júl 2022

po tejto vete už by som mala veci zbalene alebo ON čie je bývanie a už by som ho nechcela ani vydieť odstrihla by som ho na tvojom mieste.Ale to som ja.Slúžku nech si nájde na inzerát a zaplati jej za služby. TY to ukonči a nájdi si vzťah v ktorom budeš spokojna ktorý ťa bude náplňať a v ktorom budeš nielen davať ale aj brať.Lebo TY do toho vzťahu len daváš a nič nedostavaš .A nenamysľaj si že za nim budeš plakať aký máš na to dôvod ved sa k tebe správa ako k handre prepáč ale súhlasim z prispievateľkami tu vo fore.Neni o čo bojovať.Ked riešiš blbosti ako TI povedal ked s achceš vážne porozpravať len ťa odbije.Načo TI je taký.Zbytočne stracaš čas.