Poznáte pár, v ktorom jeden druhému odpustili neveru?

20. apr 2023

Nejdem sa tu pytat konkretne na Vas a Vase pribehy, ale poznate pár kde jeden druhemu odpustili neveru ? Ak ano, aky bol ich vztah potom?

dilino
20. apr 2023

U mňa žiadný vzťah človek ktorý si odbehol si odbehne aj 5 krát.Bol raz neverný bude vždy.Neverila by som takemu človeku.A rozišla by som sa s ním.

dzulli1980
20. apr 2023

Poznám ... už sú aj rozvedení ... vzťah, kde nie je dôvera, je o ničom ... ten, kto podvedie raz, podvedie aj druhý, desiaty-krát.

ckocka
20. apr 2023

Nemyslím si že každý kto je raz neverný sa automaticky stáva chronickým neverníkom. A ak pretrváva po nevere vo vzťahu nedovera, tak odpustené nie je, takže je pochopitelné že to potom nefunguje. Odpustiť znamená začať s čistým listom.

jamimo
20. apr 2023

poznám, taký extrém susedských prípadov. Suseda odišla od manžela a dvoch malých synov. Bývala u frajera, milenca, žiadny záujem o malé deti. Možno po 5 rokoch sa vrátila a manžel ju prijal, miloval až do smrti, proste najlepšia žena. Fakt otec roka 💪 2. prípad: on vedúce postavenie v práci, celý život milenky, doma manželka +3 deti. U poslednej milenky prebýval striedmo- oblačno, k manželke chodil domov ako keby nič. S milenkou splodil dieťa. Milenka zomrela, keď dieťa malo 4 roky. On sa pobral naspäť k manželke, 60 ročný aj s dieťaťom, sirotu vychovávajú spolu, 3 staršie deti to dieťa milujú ako vlastného súrodenca. On: naháňa ženy opäť kade tade (taký starý sukničkár) býva stále u manželky, manželka sa viac-menej stará o sirotu sama. Keby si ich videla na ulici, v shopping centre, na kúpalisku, povieš si aká slušná, pekná harmonická rodinka. Nikdy sa nerozviedli. Ja tú manželku obdivujem.

pralinka25
20. apr 2023

mna by zaujimalo ci existuje niekto kto dokaze naozaj realne zo srdca odpustit a naozaj milovat uprimne aj dalej. ja by som to nedokazala. alebo ci je to len pre nejake ine dovody ze zostava - ako si nekomplikovat zivot, nedostatok financii, strach osamostatnit sa, nemat kam ist ....

reanda
20. apr 2023

a naco ti je to dobre vediet? aj tak sa neda nikto s nikym porovnavat.. a pochybujem, ze niekto bude tak poznat ten 'nejaky par', ze by skutocne vedel, co citia a co kto komu a ci odpustil.. a aky je vlastne ich vztah dalej.. tak skutocne.. nie iba z pohladu zvonka

roja01
20. apr 2023

Podla mna kazdy si zasluhuje 2.sancu. Ano, ak by sa nevera stala chronickou, rozisla by som sa. Ale to je len teoria, neviem aka by bola realita. City a emocie v laske su nepredvidatelne.

ivangeline
21. apr 2023

Nevidim do vztahov a do ich hlbky ako pisu ale poznam take pary. Nerozisli sa. Popracovali na vztahu. Niektore viac a ine menej. Ci su stastni a spokojni a nakolko ich vztah naplna a aky je vnutri,to vedia posudiy tak oni navzajom a Boh. :D

mariska1989
21. apr 2023

Áno poznám, ona sa mu priznala nepovedala mu narovinu že s ním mala sex ale že sa zaľúbila a bla bla kolo toho .je tomu už 4 roky stále sú spolu čo mi pár x povedala že jej to pri každej možnej príležitosti pripomenul takže vzťah bol tým dosť oslabený ale ako to majú naporiadok teraz netuším niesme aktuálne v kontakte

huxy
21. apr 2023

@jamimo ja by som tu manželku skôr ľutovala, ako obdivovala. Robiť mužovi slúžku, starať sa o jeho dieťa, on si naďalej behá za milenkami a podľa mňa ona musí vo vnútri neskutočne trpieť.

kassandra25
21. apr 2023

Ak som take poznala, vsetky po nevere v kratkom case skoncili. Chceli sa hrat este na nieco, co neboli, ale dobehli sa. Aj ty patris k tym, co sa chces hrat na nieco, co nechces byt alebo nie si?

sajmonka_1216
21. apr 2023

Áno poznam a to manželstvo sa stalo silnejšie

beataxxx
21. apr 2023

My sme veľmi veľká partia manželských párov a už sme vo veku, kedy sme spolu 30-40 rokov, môžem skonštatovať, že skoro každá dvojica mala za tie roky nejaké aferky a vždy sa to dalo dohromady, nerozviedol sa snáď nikto…každý vzťah ma určite pády a vzostupy, občas krízy, občas eufóriu, dôvera je veľmi dôležitá, ale ta nie je len o vernosti, ale aj o tom, či Ta partner podrží, ked ho potrebuješ, sú tam deti, ktorým nechceš pokaziť ten ich svet, taktiež sú spoločne majetky, ono sa tie zemetrasenia vždy časom utriasli a šlo sa ďalej, proste taký je život…..viem, že so mnou nikto nebude súhlasiť, ale nemôžeme mať všetci rovnaký názor🙂🙂🙂

marianarem
21. apr 2023

Poznam pary, co to ustali. Dva uplne bezne pary, kde sa udiala jedna nevera zo strany chlapa a potom uz viac nie. Jeden par, kde bolo aj nemanzelske dieta a napriek tomu zostali az do smrti spolu. A dokonca jeden par, kde zena zacala milenku tolerovat a v podstate sa s nou kamaratit, boli s manzelom vsetci traja spolu aj na ceste v Indii. To je pre mna uz ozaj nepochopitelne, ale vselico sa stava na svete.

1342
21. apr 2023

U nás prišlo dvakrát k nevere z mojej strany nakoniec sme sa k sebe vrátili a urobili hrubú čiaru a povedali sme si že buď to skončí svadbou alebo definitívnym rozchodom...po 12.rokoch spolužitia, dvoch deťoch a dvoch neverach sme sa zobrali a máme ďalšie dieťa.....mám úžasného manžela neveru mi odpustil ani jeden jedinýkrat mi nevykrical čo som urobila .....a nie nie som chronická nevernicka proste viem že to už neurobím pretože manželstvo je pre mňa niečo čo nemôže pokaziť tretia osoba ,nedopustim to

h2
21. apr 2023

Mám taký tajný tip na autorku tejto diskusie, ale radšej nenapíšem. Lebo ako sa hovorí, "spomeň čerta a zjaví sa ti". 😈

pribinak
21. apr 2023

Poznám pár ktorý zostal spolu. Ona tvrdí že mu odpustila ale myslím že nie. Je to ZRADA a to sa odpustiť nedá
Zostali spolu lebo deti lebo majetok lebo firma lebo spoločensky status
Ale pri každej hádke samozrejme príde na rad aj nevera.

V tom vzťahu už nie je žiadna dôvera ani láska a ani nič pekne. Sú tam ale deti peniaze majetok a status

Evidentne to ale k šťastnému životu nestačí. Nešťastní sú obaja

katica06
21. apr 2023

Poznám, ale skončilo sa to rozvodom. Ona otehotnela s iným, prevalilo sa to až po narodení dieťaťa. Dal jej druhú šancu, ale on jej neveru stále pripomýnal. Napokon podviedol aj on ju. Tentokrát dala ona jemu šancu, do troch rokov bol rozvod.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katulkagajdos
21. apr 2023

Poznam jeden par, ktorý to potom skúsil, ale neustali to. Ak by sa to stalo raz ja by som odpustila- väčšinou totiž v takom prípade chyba nie je len na jednej strane. Ale pevne dúfam, že reálne to nikdy nezažijem.

deti95060810
21. apr 2023

poznám... odpustila jednu neveru a manžel na oplátku jej bol neverný ešte x krát ďalších 30 rokov...

gladys_07
21. apr 2023

@h2 zeby ocelova? 😅

osky
21. apr 2023

@1342 mna by zaujimal dovod tej necery.
Co ta k tomu viele?
Alebo...akoto,ze si to bobec pripustila.
Ja Sa to snazim pochopit preto Sa pytam.
Lebo vsak ked si predstavim doma muz,deti...
Tak to nemozem dopustit ..
Co teda vedie ludi k nevere?

Poznam viac ludi vo si odpustili.a obdivujem ich,ze dokazu spolu byt-teda,tych Co odpustili.
Moja priatelka ma takeho muza.
Dost ze je od nej riadne starsi,zahol raz,dva...vzdy prehltla...
Uz aj rozvod podala,a znova su spolu ..vzdy mu to znova prepaci.
A on iny nebude...ale ju obdivujem.
Sväta zena.

jaskolka
21. apr 2023

Áno, poznám, dokonca v rodine sa to stalo. Praskla prvá nevera, druhá nevera, ona odpustala, lebo kvôli deťom to nechcela hneď vzdať.Skúsili to, myslím ze aj v poradni boli. Potom po roku ho pristihla sama, keď za ním prišla nečakane do roboty.
No a bol koniec, momentálne sú už rozvedení, on čaká s tou druhou dieťa.

kvetinka75
21. apr 2023

@1342 a môžem vedieť z akého dôvodu si bola neverná? Myslela si vtedy na to, že ti to môže zničiť vzťah a dôveru?

nikoleta1234
21. apr 2023

Áno poznám, su síce už okolo 50tky. Ale odpustil žene neveru. Su spolu dodnes 🙂 2 deti dospelé, odstahovane. Takže nezostali spolu kvôli deťom.

martul
21. apr 2023

Švagor odpustil švagrinej, podvadza ho naďalej, ale on o tom nevie a my sa nestarame do nich. Je na smiech aj do plaču.

daniela2202
21. apr 2023

Poznám, rozviedli sa a sú opäť spolu, naoko fungujú normálne, ale do hlavy im nevidíš 👉👉👉

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mooonika1975
21. apr 2023

Poznám neverníka, ktorý jedno skonči, keď sa mu na to pride a za chviľu je na inom kvietku. Ale už opatrnejši, aby mu na to neprišli 😉