Podviedla som manžela

23. sep 2024

Stalo sa čo som nikdy nechcela.. podviedla som manžela. Bozkavali sme sa, obchytkavali sa, neprislo k sexu. Boli sme obaja dost opity, je to muzov kamarat. Oboch nas to teraz velmi mrzi, mame vycitky, nechceme uz nikdy nic take spravit. Je mi zle zo seba, posledny rok to v nasom manzelstve nie je ruzove, ale to nie je vyhovorka viem. Ja nestastna, zazila som ze tuzi po mne niekto, neovladla som sa. Neviem co robit dalej…

minenkak
23. sep 2024

A čo chceš ďalej robiť,ži ďalej a nevymýšľaj,že čo robiť

autor
23. sep 2024

@minenkak mam sa tvarit, ze sa nic nestalo?

dennissa16
23. sep 2024

Ešte aj s kamarátom🤦🏼‍♀️…to bude kruté, keď na to pride.

zuzanita1609
23. sep 2024

Niekto ti povie,buď úprimná a priznaj sa,iný ti povie, zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať... Ja si myslím,urob ako cítiš,ak ti záleží na vašom vzťahu,priznala by som sa,aj keď 90percent by to bol začiatok konca. Ak ti na ňom ,na vašom vzťahu záleží, urobíš tak,ako bude pre neho najlepšie,nie pre seba! Senecká si už bola.

autor
23. sep 2024

@dennissa16 ved toto, nemoze na to prist nikdy.

crazy_cat_lady
23. sep 2024

tazko sa radi - za mna - neviem, ci by som vedela zist s vedomim/svedomim, ze som take nieco spravila, ked by som sa priznala, vedela by som, ze by to s vacsou pravdepodobnostou bol koniec vztahu a ak aj nie, tak by ta dovera bola narusena a myslim si, ze by to velmi ovplyvnilo vztah.., tak ak s tym dokazes ty zit, nehovor nic, kedze pises, ze partner sa to nemoze dozvediet..

januska12323
23. sep 2024

Stačí keď sa s kamarátom opije aj on a všetko mu vyzvoní. Máš len dve možnosti, priznať sa alebo dúfať, že na to nikdy nepríde.

minenkak
23. sep 2024

A stalo sa niečo?

birika
23. sep 2024

ak vas nikto nevidel, tak to mozno uhras na vernu manzelku 🙂 ak sa ale kamarat v opitosti nepochvali 🙂 ja by som nedokazala zit ako keby sa nic nestalo

autor
23. sep 2024

@zuzanita1609 ja viem, ze najrozumnejsie by bolo vsetko priznat, ale nemoze vediet skym sa to stalo. To by nerozdychal.

falbala132
23. sep 2024

na tvojom mieste by som zatlkala, najma ak vies, ze sa to uz nestane a poucila si sa.
resp. ani nie ze zatlkala, ale normalne si v hlave uprav realitu, tak ze sa to ani nestalo.

autor
23. sep 2024

@minenkak co ako?

birika
23. sep 2024

zacni sa potichu modlit a vyhybaj sa ty aj kamarat alkoholu

autor
23. sep 2024

@januska12323 nie on mu to urcite nepovie. On ma z toho vycitky, kvoli muzovi. Povedali sme si, ze sa to nikto nemoze dozvediet. Ale, ja neviem nemam z toho dobry pocit

komplikovana
23. sep 2024

Poznas muzov nazor na neveru? Ak sa priznas, tebe sa mozno ulavi, jemu pritazi a mozno to bude pre vas koniec. Ujasni si vlastne co chces, preco si zlyhala. A zapracuj na vasom vztahu ak o neho stojis.

autor
23. sep 2024

@birika nikto nas nevidel

beata_k
23. sep 2024

Nic mu nehovor, ak to skutocne lutujes. Zi si so svojim bremenom sama a neprehadzuj ho na muza. On nic neurobil aby sa trapil. Ty si vinovata.

paulina291
23. sep 2024

Očividne mám iný názor ako zvyšok, ale podľa mňa nijak nezatĺkaj a povedz mu to. Ako všetky by tu isto chceli aby ich manžel podvádzal a ony to nevedeli.
Už si urobila riadnu sprostosť, ak ťa to tak veľmi mrzí tak mu to povedz. Možno ti odpustí, možno nie. No čo ak sa to dozvie po x rokoch bude to iba horšie pre teba.
A len taká otázka, kde nastala taká situácia že sa stretli v jednej miestnosti osamote ty, jeho kamarát a alkohol? Lebo teda ja sa ako vydatá žena takýmto situáciam vyhýbam.

annm81
23. sep 2024

Ja by som neveru svojmu partnerovi neodpustila. Bez ohľadu na to, či sa prizná sám, kedy sa prizná, alebo na to prídem inak. Povedala by som, že mlč, s tým druhým sa dohodni, že ak komukoľvek čokoľvek vyzvoní, poprieš to a ešte z neho urobíš odmietnutého klamára (vychádzam z faktu, že obaja to považujete za veľký omyl). Modli sa, aby na to muž neprišiel a najmä sa už ani nedotkni alkoholu, ak sa nevieš ovládať.

robertoo1
23. sep 2024

Skôr či neskôr sa to aj tak dozvie Radšej mu to povedz na rovinu

user62056819
23. sep 2024

Keď žena podvedie muža tak je to OK len aby o tom nikto nevedel. Keď muž podvedie ženu, tak žena má poslať muža niekam do čerta kade ľahšie do minulosti a iné. Toť rady modrý koník 😂

https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/prisla-som-na-partnerovu-neveru/

autor
23. sep 2024

@paulina291 bola to oslava, a potom sme sa stretli vonku kde nikto okrem nas nebol..

moonlight1210
23. sep 2024

@user62056819 Ale on jej na to este neprisiel. Tot maly rozdiel.

alenka58
23. sep 2024

záleží od toho či s ním chceš byť, lebo muži sa k takýmto aktivitám stavajú negatívne a hlavne s kamarátom bude koniec a zrejme aj s Tebou, minimálne to naruší spolužitie a nebude dôvera, ja by som to neriešila keďže nedošlo k sexu a vyhýbala by som sa tomu priateľovi, nechala to "zaniknúť"

luccija
23. sep 2024

Nič nehovor nikdy!!a ty sa s tým vysporiadaj

paulina291
23. sep 2024

Tak sa nezlievaj na oslave ako taká oná keď sa nevieš ovládať. Nemáš 16.

autor
23. sep 2024

@alenka58 toto bude velky problem sa vyhybat. A toho sa najviac bojim. Dost casto sa stretavame, stretavame sa na akciach, aj u nas. Budem sa vyhovarat, ze nemozem ist nikde?

autor
23. sep 2024

@paulina291 uz je po, stalo sa co spravim

autor
23. sep 2024

@alenka58 ved to ja viem. A hlavne, ten kamarat preto nechce aby som mu to povedala. On sa toho boji. Takze z jeho strany to nikomu nepovie.

dkethe
23. sep 2024

Nic nehovor. Ak sa to nejakym omylom dozvie, snad to bude v dalekej buducnosti, a zaujmes postoj ze to bola jednorazova somarina ktorej ti bolo luto
. V dospelom zivote vie byt tolko problemov, ze olutovany davny opilecky bozk sa naozaj stane somarinou.