Podvádza ma?

6. máj 2023

Caute baby,

Mali sme tazsie obdobie, lebo toho mal muz vela v praci, stahovali sme sa, mame aj dve male deti, proste toho bolo vela a myslela som si ze je muz len unaveny. No dnes mi ukazoval fotografiu z posedenia s kolegami a naschval mi ukazal len polovicu, ked som na to omylom tukla, objavila sa aj druha polovica a tam pekna kolegyna, vedla ktorej blizko sedel a mala som pocit ze do seba vsetko zrazu zapada.

Nerozpravali sme sa spolu moc v poslednej dobe, ak sa vratil z prace neskor tak spal na gauci (aby nas vraj nezobudil) a teraz sa dvakrat vratil domov z firemnej akcie az okolo 3 rano....

Co by ste robili na mojom mieste? Myslite ze si len domyslam? Ale nechapem preco by mi ukazoval iba polovicu tej fotky.....ze by sa bal aby som neziarlila? Chcem tomu verit ze sa len bal reakcie, ale dako mi to nesedi...

Akurat prednedavnom sa dusoval ze by ma nepodviedol a ze sa menej bavime len kvoli stresu a nie kvoli nejakej inej osobe a teraz toto...

deti95060810
6. máj 2023

zatiaľ nič... pozorovala by som situáciu

dzulli1980
6. máj 2023

Však sa ho na rovinu opýtaj, uvidíš podľa reakcie ... máte spolu dve deti, hádam ho poznáš, vieš kedy klame a kedy nie ... ja by som to na tom mojom videla hneď, ani ústa by nemusel otvoriť.

matullienka
6. máj 2023

Skús mu navrhnúť, že po tých všetkých stresoch supnete deti k babke a dedkovi a idete spolu na predĺžený víkend niekde s wellnessom.

domkakvet
6. máj 2023

Urcite by som bola v pozore.

autor
6. máj 2023

@dzulli1980 tiez mi to napadlo ale tvarila som sa ako keby som si to ani nevsimla.bojim sa ze ak je to pravda tak by si zacal davat ovela vacsi pozor a bolo by to kontraproduktivne 😅 a ci by som z reakcie vedela bohvie,niektori muzi sa vedia pretvarovat

autor
6. máj 2023

@matullienka on sam navrhol dovolenku ale teraz uz ani neviem ci sa mi chce ist...

matullienka
6. máj 2023

Veď dobre dovolenka je trochu iná keď sú tam pri vás deti, ale taký predĺžený víkend keď sa môžete aj intímne viac venovať jeden druhému je zase niečo iné

viera
6. máj 2023

“”Akurat prednedavnom sa dusoval ze by ma nepodviedol a ze sa menej bavime len kvoli stresu a nie kvoli nejakej inej osobe a teraz toto”””..Toto on sam od seba zacal s tym dusovanim?Alebo ste sa nahodnou komunikaciou k tomu dostali?On navrhol dovolenku pre vas dvoch alebo aj s detmi?…Vidim tam viac varovnych signalov…to ze neukazal druhu polovicu fotky,spanie na gauci,to ze vas nechcel budit(moze byt aj vyhovorka),o 3h z firemnej akcie?(2x)..Dusovanie o nepodvedeni ta…A pozvanie na dovolenku(mozu byt vycitky)…Osobne by som BOLA RIADNE V POZORE..

ankare
6. máj 2023

Júj, no toto zaváňa problémom. 😔

zobaka
6. máj 2023

preco si zeny myslia, ze prave ich chlapov, chcu vsetky pekne kolegyne? 🙂mozno sa mu paci a mozno uz v minulosti zazil, ze si trebars urobila nejaku ziarlivostnu scenu, tak sa chcel tomu vyhnut, ked vedla neho sedela a mozno to nic neznamena, radsej ako sa trapit opytaj sa ho na rovinu a sleduj reakciu

autor
6. máj 2023

@matullienka jasne skor som to myslela tak ze neviem ci by som sa vedela uvolnit a hrat sa na romantiku ked sa taketo nieco vyskytlo

reanda
6. máj 2023

smutne.. dovera vo vztahu nula bodov.. ty mas podozrenie, ale tvaris sa, akoby nic, aby si si zabezpecila lepsie podmienky na hladanie dokazov nevery.. a od neho ako cakas uprimnost??
dusovanie sa, ze by ta nepodviedol.. hm.. naco? ved to mas byt predsa samozrejme, nie? a ze sa menej bavite kvoli stresu - ak mam s niekym doverny vztah, tak sa pocas stresu prave bavime viac, lebo nam pomaha zdielanie a vzajomna podpora..
myslis, ze by nevera bola jedinym problemom vo vasom vztahu?

autor
6. máj 2023

@viera to sme pozerali serial a ja nanho ze dufam ze keby ma raz podvedie to nebude vediet az tak ututlat ako ta postava - to bolo vyslovene zo srandy, a on zacal s tym ze to on by nikdy aj prihodil ze si kludne mozem pozriet aj jeho mobil ak chcem. Nepozrela som, nemala som dovod, verila som mu aj napriek tomu gaucu a vracaniu sa o 3.00, az ta fotka ma dako zneistila, na co ako ukazovat iba polovicu fotky? A potom mi ho tak rychlo zobral, cele to bolo cudne....no celkovo aby sa otec dvoch deti vracal z firemnej vecere takto neskoro ..

autor
6. máj 2023

@viera a dovolenka mala byt rodinna s tym ze by sme mali aj den dva program iba vo dvojici (deti by ostali so starkymi)

nataly420
7. máj 2023

Neukázal ti zo pretože je jasne že niečo s nou má… ktorý človek skrýva niečo keď má čisté svedomie ?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka9
7. máj 2023

Ved sa ho opytaj na tu kolegynu,ze sisi vsimla na fotke,ze o nej nikdy nehovori.kto to je a pod..ty ani nevies s kym pracuje,ked si nevedela,ze tu kolegynu ma? Tak to sa uz dost dlho asi nerozpravate..a problem bude asi vacsi,ale nie,ze sedi pri kolegyni,ale vo vasom vztahu.
Osobne si myslim,ze s podozrievanim prehanas.muz mozno vie,ze z komara robis somara a zbytocne sa sama vies startovat,ze je nejaky problem..mozno aj preto ti foto neukazal celu.

autor
7. máj 2023

@zobaka praveze ani ked sa o tej tretej rano vratil domov tak som nanho nevybehla a nevypytovala sa ze kde bol s kym atd.a to bolo za tento mesiac uz dvakrat, tretikrat prisiel o polnoci.preto som bola prekvapena celkovo ze by sa ma "bal", ale jasne spytat sa ho by bolo najlahsie, len som nechcela nic uponahlat

toskanka
7. máj 2023

Nepáči sa mi to spanie na gauči, keď prišiel z akcie neskoro v noci. Robievam to aj predtým? Ak je do nej trocha zaláskovaný, tak sa odťahuje, možno si ešte píšu.

pukina
7. máj 2023

boha, vy ste tu ina CIA ze z tohoto usudite ze ju zrejme podvadza :D mne to napriklad nepride vobec zvlastne, ocividne mas ty problem so svojim sebavedomim a zbytocne taketo veci nafukujes. Pride mi dost zufale prist sa radit o niecom takomto s cudzimi zenami, ktore nevidia do vasho vztahu, ze tu v par riadkoch napises ze ste nemali na seba tolko casu a ze par krat spal na gauci co realne mohol byt naozaj jeho ustretovy krok aby vas nezobudil a ty z toho hned ides robit aferku? 🤦🏻‍♀️ pre tieto zeny idealne aby chlap iba posluchal rozkazy a stepoval po boku ziarlivej zenusky kazdu minutu volneho casu, nedajboze aby nesiel na firemnu akciu alebo s kamosmi na pivo ci koncert.Lebo hned vsetky pekne baby idu praaave po ich muzovi, dzizs to musia byt ini playboyi.

svokrinjazykmonika
7. máj 2023

Keď máš taký pocit, tak to tak bude. Ver intuícii

svokrinjazykmonika
7. máj 2023

a prelustrovala by som mu mobil.

liv1
7. máj 2023

Ake su firemne akcie ze sa niekto vrati o 3 rano? Myslim take ze za poslednu dobu az tri aj ked treti krat prisiel o 12. A inak mne sa tieto firemne akcie nezdaju v poriadku, max tak 1-2 krat za rok.

autor
7. máj 2023

@liv1 to som mu uz parkrat vytkla ale tvaril sa ze som prilis prisna.chodi v priemere 2x do tyzdna, raz s kamaratmi, raz s kolegami.ale to ze sa az takto neskoro vratil ma sklamalo, bohvie ako by on reagoval keby ja sa vratim zo stretka s kamaratkami nadranom.

matullienka
7. máj 2023

A prečo to nespravis? Tebe tiež raz začas dobre padne vyvetrať hlavu

nikpa
7. máj 2023

Nič by som nerobila len mala oči na stopkach. Ak sa aj niečo deje a nechce aby si o tom vedela, ty ho konfrontujes teraz bez dôkazov a on z teba spraví hysterku čo si domýšľa.

marca12
7. máj 2023

Z tohto sa neda usudit,ci ta podvadza. Nerobila by som paniku. Snazte sa napravit vztah,vratit mu iskru,statajte sa o vztah a ustojite to. Tie nocne prichody by ma sklamali,nepaci sa mi,ak sa casto zena alebo muz zdrziava do noci mimo domu. Robil to aj predtym,ze mal taketo nocne vyjazdy? Ludia,ked podvadzaju sa vedia dost dobre pretvarovat. Vela zien si mysli,ze by si vsimli na chlapovi,no nevsimli by si. Vsimnes si to az po mesiacoch,ale hned to nezistis a potom ti uz zacne vsetko do seba zapadat. A reci,ze by nikdy nepodviedol,to ma kazdy. Hadam ti len nepovie,ze ktovie,co sa stane,mozno raz podvediem...no ktory odvazlivec by toto povedal?

autor
7. máj 2023

@nikpa ano nieco take som chcela odpisat aj
@reanda , ze som nechcela hystercit ked vlastne este neviem ako sa veci maju 😅 ale @reanda dakujem za novy uhol pohladu 🙏 takto som sa na to nepozerala, myslela som ze mozno muz je typ ako ja - ja ked mam pracovny stres chcem svaty pokoj a az potom ked uz je to poriesene sa vyrozpravam, ale kazdy sme iny mozno on to vobec tak nema...

barborachors
7. máj 2023

pekných žien bude okolo tvojho muža este do bludu. to budes stale sliedit a domyslat si? okrem toho vacsina peknych zien ma doma svojho chlapa alebo sa okolo nej kruti minimalne desat inych supov a nepredpokladam ze v hladaciku tejto pani bude nejaky tatko s dvomi deckami na krku.... trocha kritickeho myslenia by to chcelo

reanda
7. máj 2023

preco hystercit? normalne sa na nieco spytat, alebo chciet vediet, ako to muz ma, ci povedat, ako to mam ja, predsa nie je hystercenie.. to je normalna komunikacia vo vztahu.. je prinajmensom divne, ze nepoznas 'ako to ma' muz, s ktorym zijes a mas s nim deti.. co tu tak sledujem niektore diskusie, mam pocit, ze zeny sa normalne boja s muzom otvorene a uprimne rozpravat a autenticky sa pred nim prejavovat, lebo hned nastupia obavy, ze budu posudzovane ako 'stihacky', ziarlive hysterky a podobne..
vo vztahu, najlepsie este v zaciatkoch, by to malo funkcne prebiehat tak, ze uprimne poviem, co si mylim, co citim, partner takisto a vidime, ci nam to spolu ladi, alebo nie.. na zaklade toho vidime, ci nam vztah funguje a bude fungovat, alebo nie.. nema velky zmysel sa partnerovi neustale prisposobovat a kontrolovat svoje emocie a nazory, ktore on povazuje za 'nevhodne', aby 'bol pokoj'.. takto funkcne partnerstvo nevypada.. je lepsie byt s partnerom, ktory moje nazory a emocie za nevhodne nepovazuje.. ked muz pride domv z akcie o tretej rano a tebe to vadi, tak je fakt, ze ti to vadi.. ak mu to povies a on zareaguje, ze si prilis prisna, tak z toho treba vyvodit, ze tvoja prirodzena reakcia je pre neho 'prilis', ze ju neberie a ze teda to bude asi vo vztahu problem.. a nie zacat rozmyslat, ci teda ozaj nie som prilis prisna a nemala by som sa zacat citi inak, ako sa citim.. to uz je zaklad cesty 'do prdele' .. ale sledujem, ze vacsina ludi to takto robi a potom sa cuduju, ze im to vo vztahoch nefunguje, ze si nerozumeju, ze sa necitia dobre a vsade su dake problemy, pochybnosti, nevery..