Plynatosť pred mužmi

9. sep 2023

Baby dám sem trošku srandovnu temu a hlavne reálnu kto z vás pozná 😄 Našla som si priateľa sme spolu asi dva mesiace, chodím k nemu na víkendy nakoľko pracuje v zahraničí. A ešte to je také no to spoznávanie sa a všetko je ešte také ružové veď to poznáte🙈 aaaa ja mám strašný delikátny problém, ja z duše nenavidim ked musím ísť k nemu lebo viem že zase si nechám vyvalit bok a nepôjdem ani na wc 😂 ja vždy odchádzam od neho s takými bolesťami brucha že to neni možne. Ja už nevladzem, chcem si prdnut aspoň ked ide niekam preč ale bojím sa že ked príde bude to zase smrdieť a uciti to, mala som dlhoročný vzťah z ktorého mame aj dcérku ale nepametam si kedy sme začali pred sebou prdiet a chodiť na wc 😄
Poznáte to baby ? Ako ste to riešili vy ? 😄 kedy ste začali vy robiť tieto veci vy pred vašimi chlapmi

bororka
9. sep 2023

S MM asi po mesiaci.
Dovtedy som odchádzala na balkón 🤭 Raz večer sa mi už nechcelo a povedala mu, že prišiel ten moment a tadaaaaa 😉
Z historiek poznám jednu ženu čo pred svojim mužom neprdí a tvári sa, že ani nechodí na veľkú 🤷

breznica
9. sep 2023

Ja som s mojím priateľom ôsmy rok a "zadarilo" sa mi prednedávnom prvý raz😆 inak ja som človek, ktorý toto neurobí nikdy pred nikým, je to neslušné

tosomja
9. sep 2023

Sme spolu 7 rokov a práve nedávno sa smiali s deťmi, že mamka neprdí ani nekaká 🤣 a pritom si nenechám uvaliť bok a normálne si uľavím, keď potrebujem, ale nie ako hovädo, že to bude počuť aj sused. Keď idem na wc, tak aj kefu aj sprej použijem, keď mi treba prdnúť, tiež idem na wc. Ja to považujem za slušnosť. Muži sú v tomto prasatá, nevravím, že mi to vadi, doma nech si série, aj sa preteká, kto dá hlasnejšie, mokrejšie, neviem aké...ale na verejnosti nie. 😃

luccija
9. sep 2023

Tak radšej si prdnúť na wc ako pri sexe🤪, alebo dostať koliku.Neviem kedy to bolo prvý x, ale prdnúť si sa dá aj decentne

mikelitoris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela789
9. sep 2023

Neprdíme pred sebou doteraz, považujeme to za neslušné. Aj deti učíme odísť opodiaľ, keď treba a byť diskrétny ak sa dá. A na wecko sme normálne chodili ako nám bolo treba. Samozrejme nie s fanfarou že "pozor, idem s*ať" 🙈 proste sme šli a neriešili sme to.

vanilkovazmrzka
9. sep 2023

Tiez som s tym mala mentalny problem 😃 kakanie som zvladla asi po 2 rokoch 😅 a prdenie asi vobec, to vzdy len tak nenapadne alebo na wc

martul
9. sep 2023

Sme spolu 25 rokov a neprdíme doteraz pred sebou. Idem na wc, vybavím čo treba a hotovo. Pre mňa je to neslušné. Samozrejme, môže sa stať nechtiac ale len tak proste nie.

aknamorka22
9. sep 2023

Ja keď som bola tehotná. Mala som vtedy hrozné problémy s tymto a proste to išlo hocikedy. A nejako som si na to zvykla a už to neriesim. 🤷

rebrambora
9. sep 2023

Nuz 😀 rovnaky problem som mala aj ja.
Ale prezradim ti tajimstvo. Ked to zadrziavas, vyjde to von ked zaspis a je to 100x horsie. Partner ale urobil prvy krok asi po dvoch tyzdnoch. Mne to trvalo tak mesiace kym som sa citila komfortne. A presne ako mas hore napisane radsej takto, ako pri sexe alebo mat bolesti brucha.
Neviem si predstavit behat za kazdym na wecko alebo byt s niekym roky rokuce bez tohto? Nie 😀 a to, ze prdime pred sebou neznamena, ze prdime pred ostatnymi.
Jasne, ze su ale ludia a ludia.

ankare
9. sep 2023

Júj, ja som často prdiaci typ. 😬 akoze snažím sa nenapadne, ale často ma práve smrad prezradí. 🫣 kedy sme začali pred sebou prdieť, nepamätám si, sme spolu skoro 20 rokov, ale isto po pár mesiacoch spoluzitia. Keď začnete pred sebou prdieť, je to vyšší level vztahu. 😀

kornelies
9. sep 2023

Ked idem na navstevu, davam si pozor, co konzumujem. Neda sa tomu zabranit, tak treba ist na wc. Oddalovat to a vecer pocas spanku spustit fanfaru a partner nespi 😂.

maranta_leuconeura
9. sep 2023

Prdim, grgam, kycham. Je to predsa sucastou zdraveho odchodu plynov. Nie je to nic, za co by som sa mala hanbit, rovnako ako vylucovanie, potenie ci menstruacia. Niektore veci z toho sa daju skulturnit napriklad hygienou alebo vzdialenim sa od ludi, niektore nie 🤷

Ked som bola mala, susedovi praskol bubienok, ked zadrziaval kychanie. Odvtedy ma instruovali, ze nemam nic zadrziavat, aby som si neublizila. Ved vykonam co musim a poviem pardon. My si kvoli tomu hovorime na zdravie aj pri prde ci grgu 😀 a myslela som si ze je to normalne vsade, takze muz sa to asi velmi rychlo naucil, nic som neskryvala

nikaeli
9. sep 2023

Nebudem sa hrať na chrumkavú, je to telu prirodzené a zadržiavanie mi spôsobuje neskutočnú koliku. Po skúsenosti, keď som si nechcela prdnúť v divadle, som na druhý deň skončila v sanitke (a to som pôvodne nevedela prečo, myslela som, že ma seklo). Nenormálne ma bolel celý bok, nemohla som od bolesti ani dýchať, nie to sa ešte obliecť. V nemocnici mali podozrenie na slepák, obličky, platničky.. lietala som so sanitárom na vozíčku po vyšetreniach, až sa zistilo, že mám zastavené vetry a hneď sa ma dr. pýtal, či som zadržiavala. Cítila som sa hrozne 😔 celý čas mi bežalo hlavou, že som si volala sanitku kvôli prdom 🤦🏻‍♀️ Odvtedy to nerobím. Neprdím ako buran s efektami špeciálnymi 😵‍💫 dá sa to urobiť aj slušne. Rovnako ako si môžem slušne grgnúť a povedať pardon.

ivangeline
9. sep 2023

Neviem. :D Ked sa da idem inde..

tramtada31
9. sep 2023

My spolu bývame 18 rokov a ani raz som pri ňom neprdela. Je to podľa mna neslušne. Ak vieme nepridete v obchode, v praci, nemali by sme to ani pred partnerom. Ale je pravda, že mne nejak nenafukuje brucho. Ked ideš k partnerovi, tak nejedz nafukujuce potraviny typu kukurica, cibuľa a pod

januska12323
9. sep 2023

Normálna vec, to ani na záchod nejdeš keď je doma?

janinah
9. sep 2023

Po 30 r manželstva si ulavujem len na WC,zatiaľ som tam vždy došla,dá sa to naučiť.Je to o slušnosti,nie o tom,že sme si s mužom cudzí.

moonlight1210
9. sep 2023

Uz si nepamatam kedy, ale viem, ze som toto nejak neriesila. Nejak casom to prislo. Tusim mm ako typicky chlap bol z nas prvy. Viem, ze sme sa na tom vzdy pobavili, ziadne pocity trapnosti a hanby z toho neboli.

Dnes, ked sa niekomu z rodiny zadari viac nahlas, tak sa akurat zasmejeme. Vieme, ze na verejnosti treba byt slusni, ale v sukromi doma je z toho skor humor.
Obcas to prekladame citaciami z filmov: “Tato, ty ses zul.” “Ale jenom trosicku.” “Boze, to je smrad, zeby jeden pad.”

gab
9. sep 2023

to si uz nepamätam, prislo to akosi samozrejme.
Ale po cisarskom, este v nemocnici na 3. den, som dostala priserne bolesti by sa dali porovnat k pôrodnym. Behalo okolo mna 5 sestriciek, 2 doktori, pristroje, kyslik a nakoniec sa zistilo, ze mam zastate vetry. Dostala som klystir, zaucinkoval a bolo po bolesti.
Neskôr prisla za mnou sestricka, chytila ma za ruku a povedala: " Dobrý prd je lepší než deset doktorů." 😅

diewcatqoo
9. sep 2023

Sme spolu uz takmer dve desatrocia, videli sme sa v roznych zivotnych situaciach, ale neprdime pred sebou. Jasne, stalo sa, ze niekomu uslo, tak sme sa zasmiali, ale ak nam treba a je to mozne, vzdialime sa niekde, kde je sukromie. Podla mna je neslusne ulavit si niekomu pod nos, aj syna ucime, ze pred ludmi sa neprdi, ale treba ist na wc. Ale zatial bez uspechu, ten ma aktualne taku zabavu, ze prdi kade chodi a cim hlasnejsie a smradlavejsie, tym vacsia sranda 🙂

danielittar
9. sep 2023

Môj drahý sa hecol po pár týždňoch vzťahu, ja o niečo neskôr... Povedal niečo vtipné, rozosmial ma a nejak ušlo :D Odvtedy to berieme ako prirodzenú vec, keď treba.

domkakvet
9. sep 2023

Tolko nazorov ako neprdite, zaujimalo by ma ako to potom funguje, ked spolu spite, to potom vstanete a idete si na zachod prdnut ci ako.

zuzanka.zuzu
9. sep 2023

tak s veľkou potrebou som nemala nikdy problém pred nikým ani u nikoho, proste som sa vykadila a spláchla - čo je na tom? 😀
prdenie si nespomínam kedy bolo "prvý krát" ale určite to začal manžel a určite to nejako vtipne okomentoval, že mi to prišlo vtipné 😀

mircalla
9. sep 2023

Ja som sla na wecko
Prdla som si pocas splachovania, aby to nebolo pocut. Samozrejme na wecko som ani nesla, splachovania bol zastieraci manever

guliver19
9. sep 2023

@ankare to urcite vyssi😃bleeeee. Ty radsej nerad nikomu nic.

maranta_leuconeura
9. sep 2023

Mna by aj zaujimalo, neprdiace princezne, ked vam ujde prd pri sexe? Ja si teraz neviem predstavit nebyt uplne uvolnena, takze stane sa 😱😀 Akoze vasi partneri znechutene ujdu? 🤔 Ci prerusite kvoli tomu sex? Alebo zadrziavate len aby ste neboli trapne ci co? Nerozumiem

joannita
9. sep 2023

My s muzom sutazime, kto da vacsi prd. A smejeme sa na tom.
Neviem, ja som sokovana 😄 ze po vela rokoch partneri neprdia pred sebou, ved ku vztahu patri vsetko, aj pekne ale aj prdiace 😂

sense
9. sep 2023

Neviem kedy ale raz v spánku sa mi podarilo,
.. Rano sme sa tu zasmiali, ale to už sme spolu žili. Bežné neprdom ani pred chlapom ani v spoločnosti odídem na wc... Kedysi som mala problém ísť ale na veľkú mimo domu až kým som neskončila s klystirom lebo ma tak zapieklo keďže som týždeň nebola na veľkej, nevraviac o bolesti ze mi skoro bok vyvalilo. Záchod je jednoducho na to určený. A ani partnerove vykašli nevonaju po magnólia a vanilka, nato si predsa na wc ventilátori, pohlcovace pachu a v neposlednom rade na pohltenie pachu pomôže aj za pálená zapálka.

zuzanaam
9. sep 2023

@maranta_leuconeura treba si poriešiť trávenie. Nie je normálne, aby človek prdel kade chodí, ak áno, je nejaký problém s mikroflórou. Pri intímnostiach sa mi preto niečo také nikdy nestalo. A raz za čas sa decentne vzdialiť na WC, alebo niekam von, nie je problém.