Partner na úrovni

27. dec 2022

Táto téma tu už v minulosti bola, no je už staršieho dáta, vaše skúsenosti by teda boli prínosom a možno nie len pre mňa, cena už tiež nie je taká ako v minulosti (teraz nejakých 35/3 mes.) a tak trochu ma to láka, samota dlhodobo nie je dobrým spoločníkom, no chcem najskôr vedieť reálne skúsenosti, postrehy,. Je reálne sa počas tých 3 mesiacov s niekým zoznámiť ? Vraj je tam veľa fake profilov a nikto nikomu neodpovedá, tak neviem, vďaka už vopred.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nnnuuunnn
27. dec 2022

Podľa mňa neoplatí. Veď Badoo a tinder máš zadarmo a je tam drvivá väčšina tých istých ľudí, plus na partnernaurovni sú ešte väčší zúfalci, lebo si myslia, že keď budú na každej platenej aj neplatenej zoznamke, tak budú mať väčšiu šancu.

katarinka1211
27. dec 2022

Za mňa sa to tiež neoplatí, bola som tam prihlásená 2 týždne dozadu a je to dosť bieda a bez úrovne, stihla som odstúpiť od zmluvy do 14 dní a vrátili mi aj peniaze akurát. Neodporúčam

liusa82
27. dec 2022

Podla mňa aj dá ale možno až po čase.To máš ako všade.Niekto má štastie hned a niekto hladá dlhšie.No ale všetko lepšie ako sexuálny a bohom zabudnutý pokec

nnnuuunnn
27. dec 2022

Áno tiež som tam bola len v skúšobnú dobu našťastie. Tam je aj problém, že denne Ti ukáže myslím že len 10 mužov... Takže na Badoo ich vidíš hneď všetkých.

svetlonos
27. dec 2022

Vyskusaj krestansku zoznamku 🙂 kamoska si tak nasla priatela. Obaja veriavv Boha aj ked lavice v kostole nederu. Tam su vacsinou serioznejsi ludia a ziadne falosne profily.

macekovam
27. dec 2022

Minule som čítala že sú tam aj ľudia platení za to ze ti odpisujú...

toskanka
27. dec 2022

Ja sa môžem podeliť o skúsenosť so zoznamkou Elite. Písali mi muži straší o 10 rokov, sem tam mladší muži. Veľmi málo rovesníkov. Nebavilo ma to tam.

kaktusik007
27. dec 2022

kamoska ma odtial vztah - uz cez tri roky. Ale teda ze by to bolo nejake terno a na urovni 🤔

foterlotor
27. dec 2022

@svetlonos zas ta krestanska zoznamka 😄 preco vsade tlacite nabozenstvo ludia? akoze medzi ludmi co chodia do kostola najdes normalnejsich ludi hej? 😁

1sally12
27. dec 2022

@foterlotor presne, pritom aj na tej kresťanskej sa nájdu hocakí podivní...

breznica
27. dec 2022

@foterlotor ja osobne poznám dvoch, čo sa na nej spoznali, sú manželia, majú tri deti a krásny vzťah.a že by nejak chodili do kostola alebo sa doma modlili,to ani nie 🙈

toskanka
27. dec 2022

@breznica Asi je to potom pravda, že na vsetkych zoznamkach je v podstate ten istý typ ľudí.

kiirkee
27. dec 2022

Síce je to už naozaj viac rokov, ale kamarát sa tam zoznámil s partnerkou. Majú už 2 krásne detičky a sú šťastní.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucylaw
28. dec 2022

Ja som si vzdy hovorila, ze mi ani nenapadne platit za zoznamku a podla mna sa to ani neoplati, moja teta si platila na tejto zoznamke (Partner na urovni) a povedala mi, ze je to tam uplne to iste ako na Badoo alebo na Tinderi, ze aj chlapi su tam vacsinou ti isti..Takze je to ako hladat ihlu v kope sena, rovnako ako na Badoo alebo Tinderi..Ja som chodievala tam cca. rok a pol, za ten cas som sa stretla s roznymi chlapmi, jeden horsi ako druhy, ked uz som to chcela uplne vzdat a dala som tomu poslednu sancu, tak som nasla tu svoju ihlu v kope sena, ale cely ten proces bol dost narocny a zdlhavy..

kaktusik007
28. dec 2022

@lucylaw a presne preto som bez chlapa - nemam nervy a silu nieco na zoznamkach riesit

toskanka
28. dec 2022

@athom Toto vypisovanie na FB je inak strašne úbohé a pekne mi to lezie na nervy.

masinka
28. dec 2022

Namiesto platenia pofidernych zoznamiek by som si radsej zaplatila nejaky kurz, clovek sa tam nazivo zoznami s kadekym a ak aj nenajde partnera, aspon sa nieco nove nauci.

lucylaw
28. dec 2022

@kaktusik007 Uplne chapem, ja som tiez uz do toho nakoniec isla tak, ze posledny pokus a kaslem na to, radsej si vezmem z utulku psa a kaslem na chlapov, ale tak nakoniec sa to podarilo, ked uz som naozaj ani nedufala 🙂 Ja by som mohla kludne aj knihu napisat o tom, co za individua som na tych zoznamkach postretavala..Ale zase bol to pre mna najlahsi sposob, ako sa s niekym zoznamit, kedze som sama so 7-rocnym synom, ex ho mava minimalne, takze sanca niekoho stretnut v realnom zivote bola uplne miziva..

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toskanka
28. dec 2022

@athom Nemám v profile uvedené, že som nezadaná. Človek nemá nonstop chuť sa s niekým zoznamovat a okamžite niekomu odpisovat. Vnímam to ako narúšanie súkromia.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toskanka
28. dec 2022

@athom Veľa mužov je dotieravých a nedajú sa slušne odbit, idú si stále svoje a ja nie som ten typ, kto len tak dokáže niekoho zablokovať. To som spravila len párkrát, keď mi niekto ublížil. Preto ma to otravuje.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toskanka
28. dec 2022

@athom O.K. 🙂

liusa82
28. dec 2022

a nebojíte sa,tí čo ste sa takto zoznámili že ak ste sa tam našli vy dvaja a omrzíte sa alebo proste vzťah by bol už o ničom že znovu sa tam dotyčný prihlási a bude skúšať dalej hladať? v duchu hesla ked motyka vystrelila raz,vystrelí aj druhý krát? mne sa toto na zoznamkách nepáči.Tá dostupnosť..že našiel som raz,už sa vo vzťahu nudím tak skúšam znovu a nájdem tam aj další krát.Mňa by toto prenasledovalo asi nonstop či tam dotyčný alebo dotyčná nechodí stále snoriť aj ked je somnou

toskanka
28. dec 2022

@liusa82 Sú aj takí, nie moja, sprostredkovana skúsenosť. Pri prvej hádke, kríze idú opäť na zoznamku.

svetlonos
28. dec 2022

@foterlotor
🙂 tak takto. Pravdepodobnost, ze ti v krestanskej zoznamke vyskoci od niekoho v sprave penis na celu obratovku, je ovela mensia ako na bado. Ani by ma nenapadlo tvrdit, ze vsetci (pseudo)veriaci su skvely ludia. No predsa maju na tej kr zoznamke viac slusnosti a nehladaju partnerov vyslovene ta ucelom sexu.
Ja preferujembuz roky pravudlo: ziva nechaj zit 🙂 hlavne co sa viery tyka. Ja verim v Boha ale do kostola uz davno nechodim. Neznazam fanatizmus a ked niekto mysli, ze len jeho pravda je ta jedina. Zrovna tu je oar adeptiek fanaticiek, co by Krista z kriza strhli ake zaroven im laska k bliznemu, respekt a tolerancia nic nehovori. Nemaju problem nevydatym zenam nadat tu do pobehlic a kuriev ( i jed maju dobry vztah s nemanzelom 😏)
Tak ma orisim ta nerad ku nim zrovna 🙂.
Ta moja kamaratka s priatelom tiez do kostola nechodia, na cirkev nemaju dobry nazor a nikoho nepresviedcaju, aby v Boha veril ci neveril. Ale ona tam mala s kr zoznamkou len dobre skusenosti v porovnani s ostatnymi nekrestanskymi. Takze ich netreba zatracovat koli fanatikom 🙂.

svetlonos
28. dec 2022

@liusa82
to iste sa ti moze stat aj bez zoznamky. Nieco vo vztahu neklape, tsk muz/ zena pozera inde ( v praci, vonku, cez kamosov) Prilezitosti je vzdy dost. To je otazka charakteru.