Partner mi prestal voňať

19. nov 2021

Ahojte ženy.
Je to dosť citlivá téma ale predsa verím že sa nájde niekto kto ma podobný problém a poradí mi 🙈
Kedysi mi partner voňal tak nejak prirodzene , sám sebou.
Ale zrazu ako keby to vyprchalo 🙈
Vyjde zo sprchy , čistý a teda mal by aj voňavý? Ale ja ako keby stále cítim takú potuchlinu 🤢 Neskutočne ma začalo odpudzovat keď sa ku mne snaží pritúliť, keď sa s ním mam milovať alebo mu dat pusu... V noci radšej odchádzam spať vedľa do izby s vyhovorkou že chrápe , ako ležať vedľa neho .
Veci mu vždy vyperiem, všetko má voňavé.
Kúpila som mu niekoľko drahých parfumov ktoré mi krásne voňajú, kozmetiku na telo mu tiež kupujem kvalitnú ale aj tak necítim vôňu týchto vecí ale ten odpudzujuci pach. Neviete čím to môže byť? 🙈 stalo sa vám to niekedy že vám partner začal doslova smrdiet? Podarilo sa vám znova v ňom tú vôňu objaviť?
Vopred ďakujem za každúodpoveď/radu.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
som_ponorka
19. nov 2021

Nezmenil stravovacie návyky? Pripadne nezačal užívať nejaké lieky? Výživové doplnky?

miadi
19. nov 2021

Tato ista tema tu bola tak mesiac dozadu. Nepribral? Tam ten pan smradlavy pribral tusim 10kg .,

autor
19. nov 2021

@som_ponorka
@lauristrk
Nie nezmenil 🙈 ani nezačal užívať žiadne doplnky , nejedáva nič iné oproti tomu čo jedáva celu dobu čo sme spolu 🤔
A ani bejby v tom nieje 😅
@miadi nepribral (neviem ako to ten chlap robí ale proste nepriberie , ja sa pozriem na koláč a mam o kilo naviac 🤷‍♀️)
A aby som to upresnila, nesmrdi potom , nesmrdí kyslo . Sprchuje sa pravidelne, pokiaľ sa spotí ide do sprchy aj 3x za deň. Ani neviem ako by som to definovala, najviac sa mi k tomu naozaj hodí len ta potuchlina. Proste taký neurčitý zápach 🙈

jaja20
19. nov 2021

Neprekonala si covid? Tomu teraz dávajú za vinu takmer všetko...

autor
19. nov 2021

@jaja20 pred takmer rokom , absolútne bezpríznaková 😅

miadi
19. nov 2021

Zdravotne je ok? Nejde to zo zubou?ine ti nic viac nesmrdi len on? ( ci ty nemas hormonalne zvyseny cuch) tiez ma napadlo ci nemal Covid.. alebo neberie nejake lieky?

katkati
19. nov 2021

Je to psychika. Vyprchala z tvojej strany chémia, nepritahuje ťa a tvoj mozog to takto spracoval. Možno sa to v budúcnosti zmení, ale to by sa muselo niečo stať, kvôli čomu by bol pre teba opäť vzácny a príťažlivý.

dadis
19. nov 2021

Neprestala/nezacala si brat hormonalnu antikoncepciu? Vtedy sa meni vnimanie vone muza.

autor
19. nov 2021

@miadi je dlhoročným darcom krvi tak dúfam že zdravotne je v poriadku . Viac menej mi smrdi jeho pokožka .

natalia1619
19. nov 2021

Ked hovoris o zatuchline, nemoze to byt uterakom? Ja to okamzite citim ked sa manzel utrie do zatuchnuteho uteraka. Niekedy sa stane ze aj ked je na radiatore tak to proste zle vyschne a ja to neznasam, on to neciti 🤷‍♀️

lily14
19. nov 2021

Bývate spolu? Ste spolu dlho asi sa ti už hnusi

tenerifka
19. nov 2021

Zazila som to pri prvom manzelovi, po cca 6 rokoch,rozviedla som sa po 7-mich. Nebola to ale jedina pricina rozvodu, len edna z mnohych

mrkvicka060
19. nov 2021

@natalia1619 tiez ma napadol uterak. To smrdi na kozi ze az, parkrat sa stalo ze sa moj do takeho utrel a teda...smrdel :D

natassa2
19. nov 2021

Po pravde neviem ako sa to da zvratit, pri byvalom som si toto zazila a celkovo som mala zrazu taky odpor. No bolo to cele zle a nevedela som to prekonat, nejako sa cez to preniest, proste to neslo, takze to medzi nami skoncilo.

falbala132
19. nov 2021

zazila som to raz aj ja, v stave zamilovanosti som to asi iba nevnimala, no potom uz ano, a rozisla som sa s nim hlavne kvoli tomu, bolo to pre mna nieco neprekonatelne...
asi sme citlivejsie na pachy. mama mi to dodnes vycita, ze to bol najlepsi chlap akeho som mala, ale ja by som tak nevedela zit.

autor
19. nov 2021

Žienky uteráky mám tak voňavé že ich môžem miesto deky používať 😅 potrpim si na to aby bolo všetko čisté, voňavé 🙈 len čím vydrhnut jeho aby znova vonal ? 🙈 konečne sme dokončili dom spolu , to ho mam poslať kade ľahšie? 🙈

lily14
19. nov 2021

Tak to bolo asi tým domom spotil sa pri ňom😅🤣

hanelka1
19. nov 2021

@natalia1619 tiež má to napadlo, mokrý zlé uschnuty uterák smrdí ako ,,štiny,, ja to tak volám, zcasu na čas sa to stane a stuchne, neda sa to vyprať, hneď vyhadzujem, rovnako aj s oblečením sa to môže stať keď je vyprate vonia, keď čo len trochu zvlhne a predtým bolo potuchnute smrdí ako ,,štiny,, letí to hneď do smetiaka. Takže ak sa napríklad utrie takým uterákom, môže to cítiť na ňom tu potuchlinu. Môj muž tak občas smrdí, keď sa spoti na pyžame okolo krku, buď to skúsim vyprať a keď to nepomôže, letí to do smetiaka. Ja to tiež neznášam.

hanelka1
19. nov 2021

A si mu voňala niekedy kožu hneď keď vyšiel z vane?

falbala132
19. nov 2021

zeny to nie je tym ze smrdi okolie, to je tym, ze jej nevonia jeho ph! a zo zaciatku to ozaj nemusela vnimat.

elenita
19. nov 2021

A ako dlho ste spolu?

banderaska29
19. nov 2021

môže byť, že sa unho regulerne objavilo nejake ochorenie. hovorím "môže byť".. čo poznám ľudí, ktorým sa zmenil pach tela, tak za tým bola zdravotná príčina. áno aj zmena stravy, napr. po cesnaku človek inak "vonia", a to nemyslím z úst ale telesnú vôňu... nemusí tam byť ani vyprchaná láska, ani nič chybové z tvojej strany.

bodkolienka81
19. nov 2021

Skus si dat skontrolovat stitnu zlazu.
Mne moj muz "vonia", aj ked sa spoti, nevedela by som fungovat s niekym, kdo mi "nevonia" a teda sice hygiena je zaklad, ale toto je fakt ta chemia medzi ludmi..
Ale napr v tehotenstve som citila presne to iste ako Ty, chudak muz, nemohol okolo mna ani dychat, ani sa sprejovat, vsetko islo do kosa.
Ale teda to mi vadilo uplne vsetko, vona zubnej pasty, prasku na pranie, jar, parfem...

maminkadeticiek
19. nov 2021

Boze moj aku odpoved cakas???Ty sama velmi dobre vies co sa deje.Prestala si ho lubit.

euka210
19. nov 2021

Hormonalna antikoncepcia? Ked zena prestane brat , zacnu uz fungovat hormony a uz nemusi muz vonat.
Muz a zena sa najdu aj tym, ze im vone su prijemne, proste k sebe pasuju...feromony. Brat ti bude smrdiet ale milovany aj spoteny je vonavy.
Co viem, tak take zmeny su prave pri hormonalnej antike, lebo ona zastavuje uplne cyklus a hormonalne fungovanie zeny, krvacanie je navodene umelo tusim znizenim davky hormonu v tabletke par dni.

elenita
19. nov 2021

@maminkadeticiek tiez si myslim...ale tak ktovie 🤔

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubo2
19. nov 2021

Keď píšeš že sa sprchuje aj 3x denne tak to nie je moc zdravé.. a okrem toho ten uterák.. aj mne sa to stáva, že keď si nedám pozor a uterák používam dlhšie ako by sa patrilo, tak potom začne smrdieť.. (inak uteráky treba prať na 60).. ale keď píšeš že nie..

makova333
19. nov 2021

Prestala si ho lubit. Nic viac, nic menej.