Partner ignoruje moje tehotenstvo

14. mar 2024

Boli ste niektorá v situácii že vás partner ignoruje že ste tehotná? Som už 30tt, nevie pohlavie ani že kedy sa má narodiť. Viem že sa nezmení ale rada by som sa porozprávala s niekým kto už bol v takejto situácii.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
colsami
14. mar 2024

A Ty si mu doteraz nepovedala kedy sa ma narodit dieta a co cakas? Sa po kontrolach u Dr. nerozpravate? 😃 Respektive teda o com sa rozpravate? Ked nie o rodinnych beciach. O pocasi?

svetlonos
14. mar 2024

Chcel dieta, ako dlho ste spolu, aky ma dovod na ignoraciu, miluje ta ??
Ja poznam jeden z dovodou ignoracie a je to fobia z tehotenstva. Ale to by ti mal povedat. Inak je normaly??

stanulienkat
14. mar 2024

Planovali ste spolu, ci iba ty? Horšie bude, keď bude ignorovať aj po pôrode. Niektorí ignorujú aj 20 rokov-manželku, aj dieťa.

autor
14. mar 2024

Dieťa nechcel, u nás zlyhalo teliesko tak sa stalo no. A že o čom sa rozprávame?on robí od rána do neskorého večera tak od únavy hneď aj zaspi. On sa nikdy nespýtal čo bolo u dr, kedy som tam bola atď. Keď som mu povedala že bude bábo velmi sme sa pohádali a 3 dní som bola u rodičov. Povedal že aby som si nemyslela že za nami bude utekať. Atď.

kat_
14. mar 2024

a preco si sa k takemu kretenovi vratila? kam si dala rozum?

jazula
14. mar 2024

A reraz ste spolu? Čo konkrétne od neho očakávaš, keď dieťa vyslovene nechcel? Lebo starajúci sa otecko ani dobrý partner pre teba z neho asi bude už len ťažko…. Možno by bolo lepšie pre všetkých sa zmieriť s tým, že tento vzťah jednoducho nevyšiel..

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavixy
14. mar 2024

Partner ci spolubyvajuci?

autor
14. mar 2024

Ja viem, som hlúpa, čakala som že si povie že ok, stalo sa tak sa postarám. Lebo on deti má rád, v predošlom vzťahu výchovaval partnerkyns deti z predošlého vzťahu. My sme spolu 5 rokov, byvame spolu. Ale ten spoločný čas chýba😐viem že tomuto vzťahu je koniec len som nikdy nemyslela že takto dopadnem☹️

cimage
14. mar 2024

On nechcel dieta, ale ty si ho tiez nechcela, kedze si mala teliesko. Teraz sa k tomu ma postavit ako chlap a nie vinit a trestat teba/vas za to. Jasne, ze to je sok pre neho, ale tak isto to bol sok aj pre teba, ale treba sa k tomu postavit ako dospely clovek. Je mozne, ze po porode sa to v nom zlomi a bude super otec, ale tiez je tu moznost, ze aj nadalej nebude javit zaujem. Potom ti zostane uz len poziadat o vyzivne a zit si svoj zivot bez neho.

domkakvet
14. mar 2024

Tak cudzie deti nema problem vychovavat a svoje uz ano.

simca06022011
14. mar 2024

Aj si sa s ním rozprávala ci by nebol schopný to priste prijať? Myslím na začiatku. Ci vôbec chce s tebou žiť, plánuje budúcnosť... pretože mne to vyzerá tak, že nie... proste boli ste na kope, deti s tebou nechcel, radšej, v podstate podľa mňa ani viazať sa nechcel. Rozhodla si sa a on tvoje rozhodnutie sa snaží len nejak pretrpiet
Toto si treba dobre vydiskutivst. Ukončiť to čím skôr a netrápia sa. Keď príde domov zaspí:D a ty si to necháš a pozeráš sa. Spoločný život nula bodov.
Tam.kde chyba láska, úcta = nedá sa len tak " pricarovat".

tana85
14. mar 2024

ja taku skusenost nemam, ale byt na tvojom mieste, tak od neho odidem, ziadne otcovstvo nepriznam, a ak sa da zijem a dieta vychovam sama u rodicov. lebo pochopim keby ste sa ledva poznali, ale 5 rokov spolu a on toto? dietatko za nic nemozu, nepytalo sa na svet, pochybujem, ze by sa odrazu spamatal a bol za vzorneho otca. je mi luto tvojej situacie, dieta ma byt v rodine kde je naozaj lubene.

autor
14. mar 2024

Počkám asi do pôrodu , čo ak dostane rozum😕to už budem vedieť na čom sme kým budeme v pôrodnici. Ale máte pravdu, z mojej strany to už nie je láska. Dám mu šancu kvôli bábätku😐

unicornlady
14. mar 2024

Neplánovala si to ani ty, tak nech sa nespráva, akoby to bola tvoja vina.
Navyše, ste spolu 5 rokov, hádam tam je nejaká láska a rešpekt.
Toto ako dobrý partner nevyzerá, keď ťa nechal v štichu.
Keď sexuje, musel vedieť, že 100% antikoncepcia je len abstinencia.
Či mu ide len o vlastné pohodlie, o ktoré príde?

doriiis
14. mar 2024

Darmo,kolobeh žien,ktoré nechcú mať deti ale zaroven chcú hoc aj za cenu ,že partner dieťa nechce a žien,ktoré si myslia,že dieťa niečo zmení nikdy neskončí.A čakajú,raz na jeho rozum,raz na pôrod,potom ďalej ešte bohvie naco.
Ja toto síce nikdy nepochopím,načo je toto všetko dobré....ale nesudim.Len mi je tak trošku ľúto toho dieťaťa.

autor
14. mar 2024

@doriiis to dieťa bude mať všetko čo bude potrebovať. Materiálne veci sú už zabezpečené, lásku bude mať a mozno raz stretnem niekoho kto nás prijme so všetkým. Na zahodenie za toto určite nie som 👍

tana85
14. mar 2024

detom je vzor normalnosti to, v com vyrastaju. minimum ludi prekroci tento model, napr.rodina alkoholikov, domace nasilie. ak mu davas este sancu, tak by som si vsimala ako fungujeme ako rodina/partneri lebo to si dieta vezme so sebou - ci sa o seba zaujimaju, su k sebe laskavi, vsimavi, starostlivi, atd. a nie ze otec si mamu a mna ani nevsima :(

doriiis
14. mar 2024

To ani netvrdím autorka.Len mi príde absolútne šialené,že rozmýšľaš nad budúcim partnerom,keď ešte stále čakáš,či ten aktuálny do pôrodu zmení názor.Dieta nie je auto.Ze teraz áno,teraz nie.
Dala si sa na dieťa,ktoré si chcela ( aj keď asi nie,keď si mala teliesko) iba ty.Cakat od niekoho niečo,čo jasne dal najavo,čo chce a čo nie je naivita.

alickapusinka
14. mar 2024

presne tak stretneš srať na debila.

ninka99865
14. mar 2024

Autorka prepáč trošku mimo tému ale aké teliesko zlyhalo?

kitycat
14. mar 2024

Ake sance? Uz davno si mala ostat u rodicov a nie meditovat nad tym preco ta ignoruje aj tvoje brucho. Nejaka ucta k sebe aj k dietatu? Milujuci ocko co 9 mesiacov nemohol prekusnut tehotenstvo

Predpokladam, ze sex stale mate

jaskolka
15. mar 2024

Nuž nastaviť sa na to, ze budeš slobodná matka. On dieťa nechcel, naštval sa, keď si mu povedala, ze si tehotná, teraz spolu už vlastne ani nemáte vzťah (to ze príde a ide spať, sa vzťahom nazvať nedá) odmieta teba aj dieťa naďalej...
Možno sa spamätá po pôrode, ale možno aj nie. Dokedy chceš čakať, ako sa milostpan rozhodne?

minenkak
15. mar 2024

Ach jaj ,zas tieto očakávania .Trápite zbytočne jeden druhého

kulumulu123
15. mar 2024

On dieta nechcel zlyhala antikoncepcia ok beriem stane sa... Ked si povedala ze ti tehotna pivedal ti ze nemas cakat ze sa bude za vami hrnut co u mna znamena asi tolko seriem na teba aj na dieta ja som si uzil ty si nasledky ries sama odomn anecakaj ze niekedy tomu decku podam pohar vody... Preco ste spolu?? Zena tento... (nechcem byt vulgarna) sa nezmeni alebo cakas ze po porode ked sa cele noci mevyspi lebo dieta vrieska sa smahom ruky zmeni a bude z neho vzorny otecko?? Teba ignoruje vase dieta nechce co vlastne chces ty??

saxana000
15. mar 2024

Preco si kazda.mysli.ze.sa.stane zazrak a chlapa.osvieti ked uvidi male 3.kilove dieta v perinke... na 99%nepociti nic akurat v lepsom pripade trochu zodpovednosti a vtedy je lahsia.cesta k vyzivnemu.on dieta nechcel asi.z.istych dovodov ktore.su.zname jemu a ty.si.to vedela to ze zlyhalo teliesko ti verit moze.a nemusi.. co.ak.sa citi.oklamany a podvedeny ty si mu jednoducho znamila ze bude babo.prakticky si rozhodla aj za neho a teraz.sa ozaj cudujes ze nema zaujem o tvoje tehotenstvo o termin porodu.ved ty si sa rozhodla stat sa matkou.dobre je to tvoje telo je to v poriadku na potrat ta donutit nemoze ale on moznost volby nemal.ziadnu spolahol sa na to ze.o ochranu je postarame.postavila si ho pred hotovu vec a teraz.cakas ze.bude.vyskakovat z koze od radosti..nie prijal.to iba ako nutne zlo.nechapem vobec naco.si tam stale.s nim.vas vztah sa nenapravi o.par mesiacov po narodeni sa budes stahovat k rodicom.

stanulienkat
15. mar 2024

Mne je podozrive, ze 35% zenam na MK zlyha antikoncepcia......
Jemu sa necudujem, ked dieta nechcel a zrazu ho ma. To nie je psik, ze sa odlozi. To je na cely zivot.

thoughtfulweirdo
15. mar 2024

Ja sa čudujem tomu množstvu ľudí na MK, čo zaryto nechce deti ako tuto sploditeľ, ale spolieha sa na jeden druh ochrany. Keď chcem sexovať bez následkov, musím podniknúť dostatočné kroky.
No teraz už nič autorka, už si len naplánuj život s dieťatkom bez partnera. Neboj, žiaden chlap nie je podmienka šťastného života 😉

januska12323
15. mar 2024

Nerozumiem prečo ho nazývaš priateľom. Keď sa zbalíš a odídeš k rodičom ani si to nevšimne. A radšej teraz ako ešte aj novorodenca sťahovať.