Nevera

heisenberg
6. nov 2023

Ahojte.
Stalo sa to, čo sa stáva, keď ste pracovne na seminári v cudzom meste, zábava v plnom prúde, a tiež alkohol. Ja ženatý, ona vydatá. Preskočila iskra, skončili sme pri bare. Išli sme sa prejsť von, hovorí mi, vraj nikdy nepodviedla. Najprv som nechápal, ale potom mi to došlo, kam toto celé smeruje. Boli sme ako v tranze. Detaily preskočím až do doby, keď odchádzala z mojej izby. Budete ma tu kameňovať, aký som hajzel a podobne, ale pravda je, že to neľutujem. Znova som zažil ten pocit života, to čo som už dlho nezažil ako prvé neskúsené bozky vonku v parku, keď vám svet okolo pripadal tak krásny. Život väčšiny z nás, ktorí žijú roky v monotónom kolobehu práce, rodiny a dookola, kým vám váš život nezovšednie, tajne dúfajú v tú iskru, ktorá vo vás znova zapáli tie emócie, ktoré rokmy otupeli. Milujem svoju ženu a rodinu, takže nič sa voči nim u mňa nezmení. Možno ma pochopia tí, čo si tým podobne prešli. Čo si o tom celom myslíte?

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hsara99
6. nov 2023

Ak to je pravda, hlavne to žene nehovor a tráp sa pekne výčitkami sám (ver mi, prídu)

morusha
6. nov 2023

@heisenberg Skús sa pochváliť svojej žene a nezabudni dodať, že ju "miluješ"

chcemradu
6. nov 2023

@heisenberg a možno kým ty si bol v tranze v parku, tak ona v tranze vo vašej posteli. Tiež možno neľutuje 😋

heisenberg
autor
6. nov 2023

@nikaa951 ďakujem za odpoveď. Iba ženy vedia napísať zmysluplný text? Chrapúň niesom, keby si ma spoznala, zmeníš názor. 😉

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heisenberg
autor
6. nov 2023

@hsara99 určite nepoviem. Niesom idiot. Pokiaľ prídu, tak si tým prejdem pekne sám.

lupienokruze
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
6. nov 2023

Plno parov sa podvadza navzajom a tvaria sa stastne nikdo o nicom nevie, ze nic sa nedeje, mozno aj zena ma bokovku nielen ty

aandrea9
6. nov 2023

@heisenberg a teraz si ži pokojne ďalej aj do svojím svedomím...

bronkax
6. nov 2023

Nerozumiem čo ťa viedlo sem vypľuť takýto mrmel. Čo ti máme nato my vydate ženy matky napísať? Si spokojný so svojími činmi správaš dobre tak čo chceš počuť? Áno si chrapúň potvrdím ti to aj ja.

heisenberg
autor
6. nov 2023

@nikaa951 "chýbal mi pocit zamilovanosti" Nad tým sa zamyslím.

banana10
6. nov 2023

@heisenberg Nie si idiot? Si a poriadny a k tomu aj sebec. Keby si miloval svoju zenu, toto jej nespravis. Mozes sa hanbit, aj ked ty si myslis, ze nemas za co. Maj gule na to a priznaj sa zene, este len potom uvidis, ake su nasledky tvojho sebeckeho konania.

mareka49
6. nov 2023

Keby sme to robili všetci svet by bol v pekných srackach.
Gratulujem k priznaniu.
A čo.
Užil si si inde, len si to pekne napísal.
Nevera nemá ospravedlnenie.

heisenberg
autor
6. nov 2023

@lupienokruze ďakujem. To že som to sem zavesil nieje forma, ktorú bežne preferujem, skôr hľadám vyrovnanie sa s touto mojou situáciou. Iste čakal som že ma tu budú kameňovať, a možno si to zaslúžim. Ale momentálne to cítim inak. Pekný večer

heisenberg
autor
6. nov 2023

@zuzubb007 ženy tieto veci vraj vedia maskovať oveľa lepšie.

mareka49
6. nov 2023

@heisenberg chces aby sme ťa potlapkali po pleci?
Že si pašak?
Veď si to užívaj, keď si to užívaš.
Možno ťa to bude baviť tak, že budeš pokračovať.
Časom ale zamavas manželke.

lupienokruze
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galioska
6. nov 2023

@heisenberg ciste bravo

lily246
6. nov 2023

@heisenberg nerozumiem dôvodom, prečo to sem vlastne píšeš. Ty by si mal komunikovať s chlapmi, ktorí boli neverní a či sú teda s tým konaním v ďalšom živote spokojní, nie? Povedali by ti, či to neskôr ľutovali alebo boli radi, či to prasklo, viedlo k ďalším neverám, rozvodom, rozbitým rodinám....neviem, čo chceš tu od žien/matiek. 🤷‍♀️

alickapusinka
6. nov 2023

Nezabúdaj vždy s nájdu ľudia ktorý jej to povedia. Skôr či neskôr sa na to príde o to horšie pre teba budú následky. Milujem svoju ženu aspoň neklam a nerob si z huby hajzel. Nemiluješ ju ak by si ju miloval nikdy nepodvedieš nedáš sa zviesť. Klameš ju čo si myslíš klamstvo vždy vyjde na povrch a karma ťa dobehne. Radšej jej to povedz nevieš s kým spala ta dotyčná potom s tebou a aby niečo nechytila ani nevieš ako niečo chytí pôjde na vyšetrenie a tvoja nevera sa prevalí. Ja by som sa také niečo hanbila aj napísať ak by som to urobila a nie ešte s tým ideš do fora. Aby si nebol prekvapený a ta tvoja sa to dozvie a skonči to s tebou. Nie že si neverný TY si ešte aj klamár a pretvaruješ sa .

viestta
6. nov 2023

@heisenberg chybal ti pocit zamilovanosti? A ako pracujes na tom aby ste vy doma boli stale zalubeni? Ako pracujes na tom aby tvoja zena citila, ze ju lubis? Alebo len tliachas o tom, ze svoju rodinu milujes ale ta laska nie je az taka prudka, aby ti zabranila omocit vtaka do inej?
(Nie, nebudem ta lutovat si chrapun od hlavy az po patu a tak ti treba. Sam si si navaril sam si to vyzer)

heisenberg
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
6. nov 2023

@heisenberg este ta budeme teraz lutovat, lebo ty si sa obetovala aby si udrzal po nevere rodinu a teraz si si len "vyzvihol" bonus, ktory ti za to prinalezi 🙄 (alebo 😅 ?)

h2
6. nov 2023

@heisenberg No, tak ste si kvit, vrátil si jej to, môžeš byť spokojný. 🙄

lupienokruze
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika2012
6. nov 2023

@heisenberg Skúsil si to raz, páčilo sa Ti to iskrenie. Myslím, že keď si to zažil raz, budeš to vyhľadávať, znova a znova. A to nie je fér ani k Tvojej manželke, ani k Tvojim deťom.

viestta
6. nov 2023

@lupienokruze vitaj Maros, dlho si bezo mna nevydrzala 🙂

rebrambora
6. nov 2023

Ze vztah je taky, aky si ho urobis. Presne pretoto davame dva-krat do mesiaca deti na noc k opatrovatelke a ideme sa 'opit', zahrat minigolf, ideme na kolotoce atd. Na dovolenky chodime takisto AJ bez deti.
Vies sa zcasu nacas aj so svojim dlhorocnym partnerom citit ako pubertiak, treba len vytvorit prilezitost.
Je jeden z nas na sluzobke? Sex cez telefon. A mnoho inych prikladov by som vedela vymenovat. Cize aby vztah prosperoval, musis ho k tomu viest.

heisenberg
autor
6. nov 2023

@viestta o nevere mojej ženy som písať nechcel, len všetky ste tu s krvavými očami na mňa útočili. Tak vedz, že o ľutovanie na modrom koníku nestojím. Je to skôr môj testament, životná skúsenosť ktorú potrebujem spracovať a vás som pustil do môjho sveta.