Nepáčia sa mi muži nad 30 rokov

jsbb
4. jan 2023

Nepáčia sa mi muzi nad 30 rokov. Ja mam 37 a majú o mna zaujem iba "starí" muzi. Nepáčia sa mi preto, lebo muzi 30+ mi pripadajú vychcanejsi, vypocitavejsi a ze by mali väčšie IQ ako mladí, sa tiež nedá povedať. Ako a kde ste vy našli niekoho schopného a mladého? Už mi to ide na nervy s tými mužmi ani mladý ani starý.

viestta
4. jan 2023

Však aj ty znies dosť vychcano

chcemradu
4. jan 2023

@viestta 🤣

bajka16
4. jan 2023

Kašli nato kúp si psa

koniarova
4. jan 2023

Dvadsiatnici sa zrejme nepotrhaju o 37ku.😁

jsbb
autor
4. jan 2023

@bajka16 no ja už sa riadim tvojou radou, kašlem na to a mam psa

jsbb
autor
4. jan 2023

@koniarova 20 ročného nechcem tiež, však to ešte študujú. Ideál tak 26-30 rokov

vamajka
4. jan 2023

@jsbb Zajacika sa ti zachcelo?🙂 Nuz moja ale to potrebujes aj plne bankove konto ako p. Gregorova

viestta
4. jan 2023

@koniarova ale čoby. Na starej 3.14-či sa dobre cvičí.

bessie12
4. jan 2023

@viestta ja mam dost 😂😂

jsbb
autor
4. jan 2023

@vamajka Tak keď je žena o 7r staršia, to zase nie je taký rozdiel, aby sa dalo hovoriť o zajačikoch.

loliki
4. jan 2023

@jsbb Určite nie na MK. 🙂 A myslíš si, že mladým mužom sa páčia práve o 10 rokov staršie ženy?

h2
4. jan 2023

Jáj, ty "mladica". Tebe v tvojom veku je chlap nad 30 starý? A keď si nájdeš 29 ročného, tak ho o rok-dva odkopneš, lebo ti zostarol?

jsbb
autor
4. jan 2023

@loliki to neviem aké sa páčia mladým, ale viem, že starým sa páčia mladé, hlavne aby ich mohli na sex využívať. Proste starého nechcem

johana90
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
4. jan 2023

No chcem vidiet takého 26 ročného ako sa zlakomi na babu o 10 rokov staršiu vypocitavu, keď sa mu pod nohy vrhajú o 10 mladšie naivne, pre ktoré je king. Jedine, ze by si chcel zlepšiť techniku.

jsbb
autor
4. jan 2023

@h2 hej odkopnem, keď sa z neho stane starý a vychcany. V opačnom prípade si ho necham

loliki
4. jan 2023

@jsbb Ale 26 roční chodia so 16-18 ročnými. Tak neviem, či u nich uspeješ. Treba mať reálne sny a očakávania.

jsbb
autor
4. jan 2023

@viestta no pre mňa nie je king ziadny chlap. Možno v tom je problém.

h2
4. jan 2023

@jsbb Nuž, veľa zadaru pri love zajačikov.

jsbb
autor
4. jan 2023

@loliki Tak pre mňa je uchylcina, aby 26 muz pracujuci po VS, chodil so 16 ročnou stredoškoláckou. To robia uchylaci podľa mňa co nemajú na seberovnu.

vamajka
4. jan 2023

@jsbb Ty trubka mas 37 a chces 26 r. spamataj sa. Ty si myslis, ze sa niaky na teba ulakomi? Citala som to 24r. synovi a ten si tuka po cele a rehoce sa, ze co by s takou starou rarohou robil

liljana
4. jan 2023

Pacit sa ti mladsi mozu, ale ked nemaju zaujem, tak s tym nic neurobis. Ale vzdy sa najde taky, co dlho nemal sex a lepsia starsia ako ziadna ...

h2
4. jan 2023

Jeden môj známy hovorí, že aj stará zástrčka môže ešte dobre potriasť. 😁

rony2255
4. jan 2023

@viestta 3.14-ča 🤣 ty vieš vždy tak trefne komentovať 😄😄

bessie12
4. jan 2023

@rony2255 nasa @viestta nikdy nesklame 👍😀

sunshine_18
4. jan 2023

Tak si najdi ženu 🤷‍♀️

rony2255
4. jan 2023
vamajka
4. jan 2023

@h2 😂😂😂

aliziana
4. jan 2023

@jsbb ale aj ten pod30-nik bude mať o pár rokov nad 30. Potom ho odkopneš a hľadáš ďalšieho?

svetlonos
4. jan 2023

@jsbb ahoj,
skor sa mi vidi, ze problem bude v tebe. Ty nie si schopna respektovat muza ako rovnocenneho partnera a ten 37 rocny by ta velmi rychlo prekukol. Pokial by si bola v pohode sama so sebou, aj 40 rocneho muza by si povazovala za atraktivneho a pritazliveho- po vsetkych strankach. Nie vsetci po 30tke su delbilni a ked to ty tak ponimas, tak bude veru chyba niekde uplne inde. Aj to moze byt dovod, preco chces tak 29 rocneho. Toho si este mozes teoreticky ``vychovat``.
Poznam dva pary, v jednom je ta zena fakt o 7 rokov starsia. On mal 20 ked spolu zacali chodit, uz maju deti su manzelia a rozumeju si super. Ale zamilovali sa do seba a nespekulovali s vekom. Druhy par- a to sa podrz, je muz o 11 rokov mladsi! Kamosku skoro slak trafil, ked to zistila a uvazovala vazne nad ukoncenim vztahu. Su spolu cez 7 rokov uz.
Uvazovala si nad tym, co vlastne mozes partnerovi ponuknut?
Mne to pripada akoby si muzmi skoro az pohrdala, no mozno sa mylim. Nie vsetci su super ale ani idioti a sorry, ale v tvojom veku necakaj zazraky. Muzi maju medzi 30-40 casto uz minimalne priatelky, rodiny s detmi, su po rozvode alebo velmi pracovne vytazeni. Teda stretnut niekoho pasujuceho aj v tom tvojom veku je uz narocne.