Nemám súkromie

9. sep 2024

Baby toto fakt není výmysel, ale už neviem ako. Máme s priateľom 1 izbový byt takže súkromie skoro žiadne. Ľúbime sa ale po sex.stranke je to bieda. Priateľ ma rád sex tak raz za nejaký čas a keď aj tak no nič moc. Ja som potom strašne nadržaná a potrebujem to zo seba dostať. Väčšinou to dopadne tak, že si to spravím radšej sama lenže doma nemáme súkromie. Niekedy to potrebujem aj 3x po sebe aby som zo seba dostala to napätie, lenže keď je on doma nemám to moc kde si spraviť. Ja som z toho na nervy. Mám pred ms a vtedy idem vybuchnúť. Čo mám robiť? Pred ním sa hanbím si to robiť. Neznášam keď sa niekto na mňa diva

petamich
9. sep 2024

Predpokladam, ze do sprchy alebo vane ti nelezie 🤷‍♀️ tak sa vela sprchuj alebo kup 🙃

walentina7
9. sep 2024

Chod do pivnice. Cestou možno stretneš suseda. 😜

katkabg
9. sep 2024

Sak a jemu to nevadi,ze neuspokojuje svoju zenu dostatocne,ze to musi sama??? 🙈🙈🙈

katkabg
9. sep 2024

Boa to my niekedy zmakneme a 2-3x na den take je to paradne snim 🤣🙃😊

autor
9. sep 2024

Už sme to toľko krát riešili chvíľu ok a potom zas rovnako. Pivnicu nemáme a v sprche nemám dosť priestoru

januska12323
9. sep 2024

Vybav si to s ním alebo na ňom ako ti vyhovuje.

katkabg
9. sep 2024

A to aky priestor treba? 🤣 Niaku specialnu pozu potrebujes?

minenkak
9. sep 2024

Však si nájdi milenca s veľkým 🏠 a aj 🐦

stellarstar
9. sep 2024

Zájsť za dr

ninusa221
9. sep 2024

Mám skoro to iste aj ten byt aj takého chlapa a vždy nemám problém si to urobiť sama!😂

autor
9. sep 2024

@stellarstar načo za dr

gribka1
9. sep 2024

Pozri, keď to budeš robiť pred ním, možno sa pridá. Ináč nič moc taký samček, sa zblazniš po rokoch.

viestta
9. sep 2024

Nepotesim ta, ale ludia s tak rozdielnym sexualnym apetitom dlhodobo fungovat nebudu. Takze skor ci neskor ty budes byvat niekde, kde budes mat sukromia viac ako dost. Dovtedy musis vydrzat

stellarstar
9. sep 2024

Aby ti niečo dal aby si nebola taká nadržaná 🤷‍♀️

stellarstar
9. sep 2024

@katkabg niaku?

gribka1
9. sep 2024

@stellarstar To je naozaj rada?

stellarstar
9. sep 2024

@gribka1 nie, len srandujem 🤦‍♀️

janai1
9. sep 2024

@stellarstar a čo sa na to dáva? 😂

stellarstar
9. sep 2024

@janai1 🤷‍♀️ hormóny na skludnenie?

janai1
9. sep 2024

@stellarstar no ty vole 🤣 lobotomiu nech jej rovno spraví nie 🤦🏽‍♀️

wishes
9. sep 2024

akoze nerozumien… kto s vami byva v tom 1izbovom byte?

janai1
9. sep 2024

@wishes ona býva s priateľom a nechce masturbovať pred ním

stellarstar
9. sep 2024

@janai1 tak keď chce 🤣🙈

petracandle
9. sep 2024

Na čo je preboha sexuálne zdravá žena s týpkom, ktorému to stačí raz za čas? 🤦‍♀️ to nebude nikdy fungovať! A druha vec, nechápem prečo sa hanbíš si to pred ním urobiť..ved je to tvoj chlap a je to vzrušujúce a možno sa aj ten tvoj zaspatý princ pri pohľade na teba preberie

doriiis
9. sep 2024

Nebola by som s typkom,ktorý ma nedokáže uspokojiť.Je to strata casu

pralinka25
9. sep 2024

jeho apetit bude len klesat. vies kolko chlapov by sa islo potrhat aby mali zenu ktora to chce? toto fungovat nebude.

katkabg
9. sep 2024

@pralinka25 veru veru niet nad to zena aby mala muza s ktorym su rovnako sexualne naladeny 🙃🙃🙃🙃😊😊😊

wishes
9. sep 2024

@janai1 dakujem za vysvetlenie, mne asi nejako usla pointa 😂

lalenka33
9. sep 2024

A vy nemáte doma ani kúpelnu, ani wc? To kde bývate? V pivnici?

hellionka
10. sep 2024

… a ďalšia otazka, vy ste k sebe nejako pripútaní? Myslim fyzicky. Veď nieje hádam stále doma. Pošlinho večer na nákup a vybavené.