Nechce ma pozvať k sebe

16. jún 2023

Čo si myslieť. Stretávam sa s fajn chlapom, mali sme tri rande, vždy vonku, pozval ma na kávu, potom sme boli na prechádzke. K intimitam ešte nedošlo, ale nie som pubertiak, aby som čakala neviem akú dlhú dobu..tak nejak som čakala, že ma pozve k sebe, ale nepozval. Ja bývam so spolubývajúcou.
Najviac ma zarazilo čo mi napísal dnes, pozval ma k nemu do práce. Do jeho kanclu, že by sme tam mali súkromie. Je mi to divné, že prečo ma nepozve k sebe. Býva cca 30 minút od mesta kde pracuje.

aliziana
16. jún 2023

asi sa mu to zdá skoro po 3 rande... mne by sa zdalo 🙂

dskjhfdlkdjhl
16. jún 2023

Mozno ma aj on spolubyvajucu😉

dzulli1980
16. jún 2023

Do kancelárie? ... že by ste tam mali súkromie? ... na čo? Na sex? ... nie je ženatý?

dilino
16. jún 2023

A do práce ťa pozval mňe by to prišlo dívne.V práci sa ma prácovať nie pozvať niekoho na rande.Za mňa dívne.Pozvať ťa k sebe mohol nemuseli ste si hned vymienať genetické informácie.Len aby si videla ako býva.A možno ani sám nebýva.Možno má aj ženu.

viestta
16. jún 2023

Po tretom rande uz sup sup do postele? Keby toto robil chlap, tak kazda pise, ze o nic ine mu nejde len ako ta rychlo pretiahnut.
No a intimity v kancli? Dost blbo sa mu bude mojkat s frajerkou, ked ma doma zenu, deti, mamicku...

autor
16. jún 2023

Mne povedal, že je sám, ale po tomto si tým nie som až taká istá.

babulkomale
16. jún 2023

Ma rohovu kancelariu na najvyssom poschodi so sprchou a pohodlnym malym bytom? Je generalny riaditel? Alebo strazi fabriku ako vratnik v zaprdenej unimobunke?
Toto treba zvazit 😃

autor
16. jún 2023

@babulkomale Je policajt.

deti95060810
16. jún 2023

už si čakala že po treťom rande ťa pozve k sebe domov? Byť chlapom tak to nespravím ani ja...

kika147
16. jún 2023

Asi ta nechce vziat domov lebo tam ma bordel 🤓 a horšia moznost ze tam ukrýva ženu a 5 deti🤭

autor
16. jún 2023

@deti95060810 To by som ešte brala, ale do kancelárie ma nemal problém pozvať.

osky
16. jún 2023

Po 3 stretnutiach by som sa niekomu do bytu bala a nie riesila somariny...
Do kanclu,ked tam nie asi celkom Sam...Co ja viem

kika147
16. jún 2023

@deti95060810 no ale ked jej napisal ze v kancli budu mat súkromie tak asi vie ze aj ona by chcela ťuťu muťu😂 to ju mohol aj do bytu pozvať si myslim

kika147
16. jún 2023

@osky ved je policajt oni maju pomahat a chrániť predsa😄

osky
16. jún 2023

@kika147 no...
Maju.ale aj tak...

viestta
16. jún 2023

Mila autorka, to musi byt naozaj obrovske sukromie v kancelarii na okresnom riaditelstve PZ, kde sa po chodbe poflakuje kopa jeho kolegov, cely objekt snimany kamerami so zaznamom, pri vstupe do objektu musis preukazat totoznost 😀 No nevybrala si si prave najostrejsiu ceruzku z peracnika, to naozaj nie. Ale aky isiel, taku nasiel...

alexas56
16. jún 2023

niečo podobné sa aj mne stalo, síce som po 3 rande k nemu nechcela ísť, ale nakoniec sa z toho vykľulo, že mal ,,spolubyvajúcu'':D ale samozrejme to tak nemusí byť a zdá sa mu to naozaj skoro🙂

aaadkaaa
16. jún 2023

Asi ma doma bordel😃

autor
16. jún 2023

@viestta Nemusíš ma urážať, ja som nikde nepísala, že by som do kancelárie išla.

sense
16. jún 2023

Neozval ta domov lebo tam niekoho ma

deti95060810
16. jún 2023

možno sa mu doma nechcel robiť poriadok.... autorka, ber to tak.

dzulli1980
16. jún 2023

Naozaj nemusíš autorku urážať ... tiež som chodila, teraz už s manželom, skoro mesiac po prechádzkach, reštauráciách, on sa furt k ničomu nemal ... tak som sa ho po mesiaci spýtala, kedy ma konečne chytí za koleno ... a ako k.u.r.v.a a radodajka sa necítim ... mňa skôr zarazilo to, že ju volá do kancelárie, kde budú mať súkromie ... osobne si myslím, že má manželku/partnerku.
@viestta

kika147
16. jún 2023

Takto budes len konspirovat, na rovinu sa ho opytaj ci doma niekoho ma ak ta radsej pozýva do kanclu kde su vsade jeho kolegovia

viestta
16. jún 2023

Autorka, @dzulli1980 no po troch rande napsat "ale nie som pubertiak, aby som čakala neviem akú dlhú dobu.." no neviem. Ale ta kancelaria na OR PZ je fakt bombovy napad...

nikolca
16. jún 2023

No ja som sa raz s jednym stretla prišiel pre mna na aute a on na mna že kam ideme ku mne?a to hneď v prvy den samozrejme som odmietla🤣🤣🤣

maminkadeticiek
16. jún 2023

Zenaty.

kika147
16. jún 2023

@viestta no su ovela horsie , ktore daju hned po pol hodine zoznámenia takze … za mna 3 rande je sice este skoro ale tak ak je medzi nimi iskra a túžia po sebe 😎

buberova
16. jún 2023

Buď je zadaný alebo býva s rodičmi a hanbí sa..

monikabull
16. jún 2023

Ako už bolo spomenuté- policajné stanice sú plné kamier a majú aj stálu službu- takže o súkromí sa tu hovoriť moc nedá 🙂....Zjavne sa chce s tebou pochváliť kolegom. Ak nie je vyššia hodnosť, tak môže mať kvôli tebe ešte aj dobrý prúser v práci....🤫

mikitilik29
16. jún 2023

Na tutovku je zadaný. Daj si s ním pokoj už teraz radšej kým sa nenamotas