Muž odmieta sex

14. apr 2023

Ahojte,
neviem ako danú situáciu riešiť…
S mužom sme 5 rokov. Ja mám 25, muž o 10 rokov viac. Všetko bolo super kým som neotehotnela… Odvtedy odmieta sex… Cez tehotenstvo na mňa pozeral ako na blázna, že mám na niečo chuť. Po pôrode ma odmietal pol roka, až jeden večer ma “odbavil” a odvtedy znova 5 mesiacov nič… Ani sa ma nedotkne. Keď ho konfrontujem - prečo nemá o mňa záujem, či sa mu už nepáčim, čo robím zle… Vysmeje ma. Že znova začínam, že som v prvom rade matka a mám sa tak správať. A že on má veľa práce a je unavený, že sa o nás stará a nič mi nie je dobré…Ja som na dieťa a domácnosť sama, nesťažujem si, ale samozrejme nemám čas na seba ako predtým…
Ajtak sa snažím o seba starať, aj navodiť atmosféru, večera, film, vínko… Nezaberá nič… Už si prídem ako naozajstná chudera 😣

domkakvet
14. apr 2023

Treba zistit ci v tom nie je ina zena.

loliki
14. apr 2023

Alebo naozaj tá únava, alebo iné zdravotné problémy.

viestta
14. apr 2023

@domkakvet nemusi za tym byt hned milenka, mozu to byt zdravotne problemy, mozno ma nejaky blok

janagem
14. apr 2023

Je dosť sexistické vyťahovať hneď inú zenu

autor
14. apr 2023

@viestta tiez sa priklanam skor k nejakym problemom

autor
14. apr 2023

Napriklad aj dnes vecer, vratil sa pred hodinou po celom dni. Bol sluzobne prec, a ja som ho cakala s vecerou, mame dieta v postielke, tak ci spolu nestravime vecer… On ma poslal spat, ze si da sprchu a pozrie zapas… ze potrebuje mentalne vypnut
Na druhej strane, vzdy mi cez den vola ci sme v poriadku a ako sa mame…
Som len ja narocna? Ze chcem mat doma znova toho vasniveho muza ktoreho som si brala?

loliki
14. apr 2023

S nami ženami je ozaj ťažko. Mnohé tu nariekajú, že popri dieťati už nestíhajú manžela, a ten sa dožaduje. Ty zase naopak sa sťažuješ, že on nechce. 🙂 No, to otcovstvo ho vyčerpáva. 🙂 Rozprávaj sa s ním, zaujímaj sa o neho, vyjadri aj svoje pocity, netlač na pílu. Riešiť to treba spoločne. Do sprchy sa zmestia aj dvaja.

loliki
14. apr 2023

Ak by som sa ja vrátila zo služ. cesty o 22.00 tak tiež by som len padla do postele a dajte mi všetci svatý pokoj. Ale keďže tvoj muž je chlap, tak potom keď zaspí, skontrolovala by som jeho veci.

syslik81
14. apr 2023

vela muzov po porode zenu vidi uz len ako matku .. je to blok v ich hlave -zial jedine sexialna poradna .. nezmenis sa lusknutim prsta .. mozno este ak by zistil ze ta s tym straca-ale ani to nieje iste .. ale zit takto nemozes.. takze bud budes mat vztah bez sexu-co neznamnea ze ta nemiluje .. alebo mu das vybrat -poradna alebo odchod .. sex k zivotu a k vztahu patri .. bez neho to nejde ..

autor
14. apr 2023

@loliki Viackrát sme sa o tom rozprávali… A vždy to skončí tým, že mi povie aby som sa správala ako matka. A že čo som si myslela, že to tak majú všetci.
Minule som sa už rozplakala, tak zo mňa urobil hysterku… Keď sme s jeho kamarátmi a rodinou stále naráža na druhé dieťa, a mne tak ide hlavou, že ako by aj mohlo byť keď spolu nič nemáme…
Prídeme domov, a existuje iba práca a že je unavený. Vonku hraje formu 😖

autor
14. apr 2023

@syslik81 chcela som to riešiť poradňou odmietol… Ja ho milujem a nechcem oňho prísť, no nechcem mať vzťah bez sexu. Príde mi to ako patová situácia…
Možno mi len hrabe na materskej a kebyže chodím do práce tak nemám čas na nič. Ale ja takto žiť nechcem :(
Chcela som sa vrátiť do práce, ale nezhodli sme sa v tom… Nepraje si aby sme dali dieťa do jasiel.. Že nie sme na to odkázaní… A že prečo sa ho chcem zbaviť, a nebudem doma nič stíhať.
Milujem ich oboch… ale aj ja mám svoje potreby a život

januska12323
14. apr 2023

Dieťa sa ako podarilo, chceli ste sa aj zobrať? Mne to pripadá, že doňho všetci hustili kedy bude mať dieťa až to vybavil a hotovo.

syslik81
14. apr 2023

pozri on neberie na vedomie tvoje potreby .. a ty si doma zavreta .. normalne sa tentokrat rozhodni za seba- a chod do prace .. staci na par hodin .. prides na ine myslineky ... mozno zaziarli a nieco sa v nom pohne a mozno ty zistis ze iny maju normalny zivot a ty stretnes niekoho s rovnakyym zmyslanim ... nikdy nevies .. ale byt matkou neznamnea sa nonstop prisposobovat .. ist si za tym co chces neznamnea ze si zla matka.. ja stale vravim rob tak ako by si chcela aby robilo tvoje dieta.. je toto zovot co by si mu dopriala? al nie chod mu prikladom a zmen to ..

autor
14. apr 2023

@januska12323 Sme zobratí, a kým som neotehotnela tak mal čas na všetko… Proste bol iný, spontánny, zábavný, milovali sme sa často a teraz je z neho uhundraný dedo, ktorý je stále unavený a vždy ma len poučuje aká som ja matka…

pralinka25
14. apr 2023

bol pri porode?
nie nie si len matka. v prvom rade si zena. to je tvoj prvorady status. a on je tvoj manzel. ja chapem unavu, aj chorobu ale nech hovori co je vo veci. lebo vysmiat ta a nazvat hysterkou je ubohe.
vies co kedze si to uz viac krat nacrtla tak by som ho postavila uplne priamo pred hotovu ve. ste manzelia. bud ti vysvetli preco ta nechce a s matkou nech na teba nechodi lebo to je debilovina, alebo potom manzelstvo ako take nenaplna svoju podstatu a je zbytocne. mozete byt priatelia, rodicia ale manzelstvo a parterstvo sa od vyssie spomenuteho lisi prave tym sexom. vztahov mame plnu prdel ale manzelstvo (partnerstvo) ma smecialny ucel jasne definovany preco do takeho vztahu lezieme.
tu nejde o to vynutit si sex. ale nech aspon povie aky ma problem. lebo problem ma. zdravy chlap neodmieta len tak svoju zenu a uz vobec nietolke mesiace. fyziologicky nezmysel ak bol predtym inak nadstaveny

drbig5
14. apr 2023

Na sluzobnej ceste si uz vyprazdnil mešec. Bohuzial ale na 99% to tak bude. Neexistuje aby normalny muz bol bez sexu pomaly pol roka. Aj keby si po porode ostala skareda ako srek, aj tak by to nevydrzal a vyprasil ta. Som muz, viem o com hovorim. A ako vyssie spominala osoba, jedna sa stazuje ze ma malo sexu dalsia ze muz sa stazuje...bohuzial...ja som tiez jeden s tych co im to doma chyba 😏 a zotreli ma tu kolegyne ze som pomaly sexualne hovado.

loliki
14. apr 2023

Zaujímavé. Tak choď naňho ako "matka", chceš mať ďalšie dieťa. On ak Ťa vidí ozaj len ako matku, tak mu poroď ako čerešňa každý rok a on nech sa snaží. Ty pred kamarátmi tiež zmeň rétoriku vo svoj prospech, aký je on otec a manžel.

autor
14. apr 2023

@pralinka25 nebol pri pôrode… Nechcel tam byť a ani som ho nenútila. Prišiel za nami až keď bolo po všetkom.
A ano suhlasim… Potom to manzelstvo nema zmysel. Sme ako spolubyvajuci-rodicia…

loliki
14. apr 2023

@drbig5 A takto sa ľudia nájdu na MK. 🙂 všetko sa tu vyrieši.

pralinka25
14. apr 2023

@drbig5 u zien je to trochu komplikovanejsie. akoze je mi vas chlapov v tomto luto. sama som si presla rizikovym tehotenstvom, prisernym porodom, sex ma dlho potom naozaj bolel. nebavil ma kvoli tomu bola som vycerpana na smrt lebo .... uplne som sa desila vecera a nebolo to preto ze by som muza nechcela. casom to preslo a ja strasne dakujem mojmu muzovi za jeho trpezlivost a snahu ist na to pomaly. v mojom chceni zohral dost velku ulohu prave jeho pristup. dnes to je take dobre ak za mlada.
bavis sa o tom so zenou. v com je problem?

autor
14. apr 2023

@loliki ja ďalšie dieťa nechcem, myslím že toto nie je správna cesta. Ale podpichnúť jeho chvastanie pred kamarátmi môžem aj rada urobím ;)

drbig5
14. apr 2023

@loliki sorry ale nepochopil som ta...

pralinka25
14. apr 2023

ved toto. povedz mu to takto. mozno si to ani neuvedomuje. fakt je to o komunikacii a nech sa nechova ako male decko a nevysmieva sa z problemu. to nie je cesta ani riesenie. je dospely chlap otec nech sa tak chova.

loliki
14. apr 2023

Ale mať jedináčika, tiež nie je výhra.

loliki
14. apr 2023

@drbig5 Našťastie. 🙂 Ale srandujem, ber to s rezervou. OK?

autor
14. apr 2023

@drbig5 hmmm uplne to chapem co prezivas doma… Aj kebyze to poviem napriklad kamaratke, nebude mi verit. Navonok je pan dokonaly…
A velmi sa neriesi v spolocnosti tento problem, skor opacny ako mas ty. Ze prave zena je ta co nechce…

drbig5
14. apr 2023

@pralinka25 viem ze ste komplikovanejsie tvory, to ano 😁 ale bohuzial, ked sa doma nepostarate o chlapa ako sa patri tak vacsinou ostavaju slzy...😏😞 Samozrejme nebavime sa o sexe ked su zdravotne problemy...bavime sa o zdravych ludoch...

drbig5
14. apr 2023

@loliki nemam ale co brat s rezervou kedze som ta vobec nepochopil😁🙈

ada510
14. apr 2023

Treba mu vysvetliť že áno Ty si Matka ale nie jeho Matka ! Lebo zjavne tá tak začal vnímať a nevie sa ťa dotknúť asi blok navštivila by som poradňu lebo ako dlho budete fungovať v manželstve bez sexu neviem ...

drbig5
14. apr 2023

@ada510 booze, jaky blok? Jaka poradna? Este si zabudla povedat novodobe slovo vyhoreny...🤦🤦 Jednoducho neexistuje ze normalny zdravy chlap nema 5mesiacov sex...ak si vy zeny myslite ze to sa da🤭 tak je to sebaklam🤷