Muž ma podviedol

8. nov 2022

Nie je mi dobre. Mam chuť sa zbaliť a už sa navrátiť. Môj manžel moj vysnívaný muž ma podviedol a nie bez následkov. Zistila som to náhodou. My mame dve malé deti. Keď som sa dozvedela chcela som ho zabiť..potom tu kur...vu, plakala som. Rozbila som mu počítač dostala som strašný amok. Muž je teraz na služobke, deti mi zobrala švagriná vyhovorila som sa, že mi je zle. Nemôžem to nikomu povedať. My sme celkom normálna rodina. Žili sme šťastne ja som bola hlupa puča a žila v tom, že ma miluje aj naše deti. Čo mám robiť?

pribinak
8. nov 2022

Vybrakovať účet kým na nom niečo je.

anickabasnicka
8. nov 2022

co myslis tim,ze to neni bez nasledku? a jak se k tomu stavi tvuj manzel a ta zenstina.

autor
8. nov 2022

@anickabasnicka Je tehotná. Muž ešte nevie, že ja to viem.

autor
8. nov 2022

@pribinak máme vlastné účty máme spoločný dom. Nechcem aby mal decko s inou zničil našu rodinu najradšej by som ho neviem nenávidím ho

andrea_prestastna
8. nov 2022

Uz tu vasu rodinu davno znicil jak zacat trtkat inu

andrea_prestastna
8. nov 2022

Setri energii ma seba na deti, mas dokazi nech sk zaplati rozvod ja by som mu vsetko zbalila a okamzite mech sa vrati domov a zobere to

lenadka
8. nov 2022

Chceš aby zostal s tebou a deťmi, alebo odišiel za ňou?

midori123
8. nov 2022

To si si precitala niekde v jeho pc?
Konverzacie s tou druhou?

autor
8. nov 2022

@lenadka Chcem aby trpel aby cítil to čo ja teraz. Najradšej by som ho zničila ale čo poviem deťom že tatko ľúbi inu tetu a bude mať druhu rodinu. Hlava mi nemyslí. Muž sa ma zajtra vrátiť bojím sa, že spravím niečo čo olutujem lenze neviem rozmýšľať

lenkakravcova
8. nov 2022

Máš jasný dôkaz o tom, že to dieťa je jeho? (má tá žena pomer iba s nim?)

modrykonik33
8. nov 2022

Potrebuješ viac času na premyslenie ďalších krokov, na tvojom mieste by som išla niekde sama na pár dní a s chladnou hlavou sa vrátila a doriešila

martinkatinka
8. nov 2022

A on vie, ze milenka je tehotna?

weronika171717
8. nov 2022

Ako si na to prišla?

Úplne ta chápem. Ja neviem ako by som reagovala. Teraz nepomôže žiadny ukludnovaci prostriedok. Treba to dostať zo seba von. Fuha, ale teda budeš to musieť nejako vyriešiť. Je mi ťa veľmi ľúto. Neskutočne. 😢

autor
8. nov 2022

Volal mi nedvihla som tak napísal, že sa teší keď príde domov hovädo jedno bola som v jeho compe ma tam aj WhatsApp a tam mal tir spravy ako jubpretiahne ona mu písala intímne detajly fotky mu posielala a aj fotku z ultrazvuku a že to je naše milované kúr....va jedna len som roztrepala počítač

andrea_prestastna
8. nov 2022

Tak ked chces aby sa ciril ako ty :
Zajtra si doved nejakeho trtka a ked bude odomyjat dobre vzdychaj a uzite si to ,, co ti poradit
Mna by to bolelo kvoli detom neviem ako by som to riesila on mozno navrhne nieco .pockaj na debatu ak si si teda 100% ista ze milenku nabuchal tak by som mu rozbila vsetko be len komp, vsetky veci by som vyhodila

marrynka112
8. nov 2022

Ukľudni sa ja viem že je to ťažké ale myslí na seba a deti a buď rada že si to zistila teraz to môžeš použiť proti nemu...nie je prvý ani posledný muž na tomto svete a typujem že si narazil nejakú mladú ktorá ho o chvíľku omrzí a bude sa chcieť vrátiť ale ty budeš vtedy už žena na ktorú on nemá a bude to do konca života ľutovať...nerob nič čo by si oľutovala máš deti a tie sú prvoradé buď silná keď mu ukážeš že si bude ho to mrzieť oveľa viac

janinque
8. nov 2022

To je kus chuja...
Daj si tri dni na rozmyslenie, co dalej... Musis byt pred nim o krok vpred, on nevie, ze vies.
Drzim ti palce!

marrynka112
8. nov 2022

A uvidíš čo ti na to povie typujem že to chcel utajiť a žiť s vami ďalej...ako reagoval na fotky ultrazvuku? Neboli tam správy o tehotenstve? Teší sa z toho alebo reagoval neutrálne?

lily246
8. nov 2022

To je hrozné 😔 prajem veľa síl a pevné nervy. Škoda, že si si neporobila screenshoty tých správ, zišli by sa ti na súde.

zuzanka.zuzu
8. nov 2022

ako reagoval na správy o tehtenstve? podľa toho by som sa zariadila...

huginko
8. nov 2022

@lily246 na súde? A to načo by bolo dobre?

zuzanka.zuzu
8. nov 2022

@lily246 načo screenshoty? však keď už budem na súde tak to už som vo fáze, že sa chem rozviesť.... rozvedú ich. ja by som hlavne robila kópie (brala originály) výpisov z účtu, firemné výpisy a pod. kvôli výživnému. a nie to čo si písali s milenkou 🙄

lily246
8. nov 2022

@huginko veď ako súčasť dokumentácie pri rozvode, vždy sa preukazuje dôvod rozpadu manželstva, bola by v lepšej pozícii, jasné že sa budú rozvádzať, ktorá by toto odpustila?

lily246
8. nov 2022

@zuzanka.zuzu viď odpoveď vyššie

zuzanka.zuzu
8. nov 2022

@lily246 😀 to nie je trestné konanie, nemusíš nič preukazovať... PS: ten bod o tehotnej milenke si si všimla? no čo ti ja viem, dieťa je asi viac než screenshoty 😉

lily246
8. nov 2022

@zuzanka.zuzu jemine už ma neotravuj 😀 fakt ma nebaví si písať s niekým komu nedopína viacero alternatív vývoja, prečo si myslíš že to dieťa bude chcieť, bude sa chcieť rozviesť, čo ak ho zaprie a bude chcieť zostať v manželstve, čo ak ho milenka bude musieť dat na súd o otcovstvo, rozvod sa bude naťahovať, atď atď, veď toto sa môže ešte poriadne zamotať a skomplikovať, mať poondiate jednoducho získané screenshoty je hádam najmenšia námaha, a mohlo by to urýchliť proces. Bože fakt som nemyslela že ešte aj takú kravinu tu bude niekto spochybňovať.

lienka.7
8. nov 2022

Aká bola reakcia tvojho muza na to jej tehotenstvo? A inak, viem ze budem za hnusnu, ale kým hocičo mu povieš alebo urobíš, poradila by som sa s právnikom co a ako ohľadom spolocneho majetku. Lebo je ti jasne, ze ak spolu ostanete, je tu dalsi potencialny dedič, ano? Cely život budeš splácať dom/byť na hypo a nakoniec ešte budeš vyplácať nejakého panharta.

veronika66
8. nov 2022

Počkaj hlavne kľud a rozvahu. Poznáš tú ženu ? Ako reagoval na tehotenstvo? Takú chybu spravil ide si milenkou a pozor si nedá🤦. Ako chces reagovať? Čo povieš na ten rozbitý PC?

Keby som také niečo zistila tak by som mu to dala riadne vyzrat. Isto by som ho vyhodila nech si ide preč za inou keď tam čaká dieťa. A nechnon sám vysvetľuje deťom čo spravil.

zuzanka.zuzu
8. nov 2022

@lily246 proste treskla si kravinu a snazis sa z toho vykecat 😉 nabuduce staci povedat "ani neviem, ja by som si porobila" alebo nieco podobne, no tato reakcia bola fakt trapna... ale nedavno som citala ze slovaci maju celkovo problem priznat si chybu a naozaj zistujem ze je to tak. na anglickom fore by bola reakcia na styl "sorry myslel som si ze by to bol fajn napad" a tu? no vsak sa pozri na svoju, uplne si sa dorazila 🙊

lily246
8. nov 2022

@zuzanka.zuzu ale ja si za tým stojím, žiadnu kravinu som nepovedala a všetko som zdôvodnila, ty na mňa útočíš pasívno agresívnymi posmeškami hneď v prvom komente, hoci píšem normálnu radu a k veci. Opäť ti píšem, že daj mi pokoj, keď nevieš pochopiť viac možných scenárov vývoja. Už odbočuješ od autorkinej témy, píšeš mi dokonca, čo som ti mala po správnosti podľa teba odpovedať a že si mám priznať chybu 🤦‍♀️😀 Ale akú? Ja som žiadnu neurobila.