Manželovi sa na mne nič nepáči

8. sep 2024

Baby môjmu mužovi sa na mne nič nepáči , urobim nejaký nový recept nechutí mu, upracem nie je dobré, mám 36 rokov ,hovorí mi ,že som ako staršia panicka, proste nepáči sa mu nič , čo spravím, navarim ako vyzerám ...mám kilov a som pre neho tlsta ,škaredá skrata...asi pôjdeme od seba..nemám chuť s ním ani spat..

autor
8. sep 2024

60 kilov mam

kiki68
8. sep 2024

Ist od seba, hned by som mu navrhla rozvod s tym, ze to nema zmysel. Najdete si inych partnerov v takom veku

egonsk
8. sep 2024

mozno ma vo vyhlade iny model a teba sa chce zbavit. Alebo mu narastol pupok, ze prestal vidiet na svojho svista pri curani a tak si lieci komplex 😉 ... a mozno si iba silno precitlivenq, lebo si zacala koli nejakej zmene v zivote si vsimat to, co tam vzdy bolo, ale v zamilovanosti si to prehliadala .. 😋😅

gribka1
8. sep 2024

A to začalo až teraz, doteraz si sa mu páčila?

janage
8. sep 2024

By som mu povedala, že tak smola. Má má za trest 😁

pribinak
8. sep 2024

To asi nie je o tom, že máš 50, 60 alebo 100 kíl, ale skôr o tom, že tá má v paži. Neváži si Tá.

mabenn
8. sep 2024

deti mate?

autor
8. sep 2024

@mabenn 2 male

anjelicek26
8. sep 2024

Hlavne necakaj a nedovol aby s tebou takto rozprával. Už v zaujme jeho dalsej partnerky do budúcna musí pochopit,že je to neakceptovatelne správanie. Ty na nič necakaj.. v tomto veku ešte vieš nájsť partnera,co ta bude na rukách nosiť, o 4-5 rokov to bude podstatne tazsie...

luccija
8. sep 2024

Čo si vybral to ma🤪a, keď sa mu nepáči nech ide o dom ďalej ako teba zhadzovat.A ty mu to nevieš vrátiť?prečo nebehá, prečo nevarí, prečo nezarobí viac, prečo nelozi po skalách?nech skúsi svoju medicínu aké to je niekoho ponižovať a mať pocit, že nie "je dosť" nech si nakresli na papier ideálnu ženu.Nech uprace sam, tak ako sa mu žiada, načo mu pecies?
Tvojho muža by som si s radosťou vychutnala🤣
Povedz mi, že asi na lepšiu nemal

lenkakravcova
8. sep 2024

Popýtať ho, nech uprace raz on - aby si videla, čo považuje za upratané. Rovnako pri jedle: nech ti presne ukáže ako uvariť jedla, ktoré mu chutia. Buď ti to vysvetlí a bude dobre keď to tak budeš robiť. Alebo nebude ani sám vedieť a uvedomí si, že je raz že má čo má 😄

pribinak
8. sep 2024

Inak ja by som nedovolila zobrať z toho koláča ani kúsok. Sa mu nepáči? No tak nech neje

dadka1997
8. sep 2024

Toho krasavca by som teda chcela vidiet .. kopni ho do riti

vyrovnanaosoba
8. sep 2024

Koľko ste spolu a kedy to začalo? Takú by som mu fľasla. Nechala mu deti, zobrala by som bankomatovú kartu. Išla na masáž, vlasy, nechty, obliekla sa... A večer prišla domov a vynadal mu aký je neschopný, že deti nespia, nie je navarené, upratané a ze ani chuť na neho nemáš 😂 a oznámila mu, že ráno ideš na bicykel a prídeš na obed.

tenerifka
8. sep 2024

A on ta akym novym receptom prekvapi? Chuti ti, ked navari on? Vie upratat lepsie ako ty? Vyzera ako model co maka kazdy deñ vo fitku?
Ci vie len pindat?

januska12323
8. sep 2024

Aké malé deti?
Nepáči sa mu upratané - ukáž mi ako to má vyzerať, ja zatiaľ idem na prechádzku.
Nepáči sa mu navarené - zješ čo máme alebo si sprav sám.
A takto pri každej výčitke, možno to naozaj robíš blbo a on ti môže do konca života ukazovať ako to má vyzerať, ani nebude vedieť, že robí sám 😁

minenkak
8. sep 2024

Ale problém je in a jeho hlava nie ty,nech si to vyrieši on

luccija
8. sep 2024

@ minenkak presne tak toto robia ľudia čo sami zo sebou nie su spokojní a tu zlosť čo majú v sebe hodia na druhého, že mu začnú vyčítať nedostatky.Nech hľadá pozitíva určite nejaké máš.Si staršia panička?a on je aký?A nie, že začneš teraz makať, aby bol spokojný.Ja by som mu vymenovala všetky jeho nedostatky.Zle upratujes... nech uprace sám, alebo zavola upratovačku a zaplatí 40 eur.Ja poznám chlapov čo doma aj zavárajú a robia kečup a v robote sedia v obleku.

otvorena
8. sep 2024

Ty sa snažiš a on len hľadá chyby? Chovala by som sa tak isto odmerane,by zbadal

ahhola
8. sep 2024

@otvorena to by mohla byt cesta, odplacat rovnakym, pokial teda on nevyzera ako agent 007🤣

otvorena
8. sep 2024

@ahhola 😄chcela by som ho vidieť to bude nejaky pán dokonaly

mamutka
8. sep 2024

Tento pán si veľmi zaslúži, aby si sem dala pár jeho fotiek. Troska rozostri ksicht a davaj 😁 ešte predtým ako sa ho zbavis. Neostane na ňom nitka suchá 😅

retatka
8. sep 2024

Zakomplexovaný je .Určite ani necviči .Buzeruje ťa a ponižuje lebo mu na tebe nezáleží .Nepíšeš akú máš výšku ,to je tiež dôležité okrem váhy ale v tomto prípade vôbec nejde o váhu,aj keby si mala 90 kíl na 150 cm ale o to ,že už ťa nemá rád ,zrejme sa ťa chce zbaviť .Určite by som pri ňom nepremrhala svoj jediný život ,nech si hľadá svoju ideálnu ženu ktorú nebude musieť za všetko deptať.Máš super vek ,už v 40-tke ťažko nájdeš seriózneho muža .A aj keby nie ,vždy lepšie samej ako ostať s chlapom len aby nejaký bol .

robertoo1
8. sep 2024

Načo si s takým ktorý si ta nevaži,,,zbal mu kufre a dovi-dopo

lubossi
8. sep 2024

Toľko premennych. Skúšali ste manželského poradcu?

solange7
8. sep 2024

Ze 60 kilov mam. To je riadny slovny obrat. 😂

maryetta
8. sep 2024

Zly kolac? Nech sa paci urob lepsi.
Zle upratane? Od zajtra upratuje on….

kikushaa
8. sep 2024

Preco sisi brala takeho trula?

dobryden
8. sep 2024

Malo informácii,on vyzera ako,kolko ma rokov,dobre zarába?Mozno si mysli ze ma naviac ked ma take nároky,len aby sa nesklamal.60kg mas normalnu váhu.

zuzubb007
8. sep 2024

Nepriťahujes ho tak ti to hovorí, zrejme má už výhľad niekde inde, nechápem načo čakáš, že ešte stále s ním si hm??? Ako vážne má to zaujíma, že žena nechá takto zametať zo sebou prečo? Lebo mám deti? Lebo nemám kde ísť, lebo lebo milujem tieto výhovorky