Manžel po operácii stratil chuť na sex

3. feb 2023

Ahojte,potrebujem sa trošku vykecat a možno mi niektorá niečo poradíte. Hneď na úvod napíšem,že mám nádherný vzťah,skvelého manžela,ktorý je aj výborny otec. Je starostlivý,ohľaduplný,zábavný,sme úplne na jednej vlne. Pred rokom a pol mu zistili záväznú diagnózu a podstúpil vážnu operáciu,pri ktorej mu implantovali náhradu poškodeneho orgánu. Berie veľa liekov,je unavený,nevladze to,čo predtým. No úplne stratil chuť na sex. Podotýkam operácia sa netýkala pohlavných orgánov. Sex mu nechýba vôbec,ani orálny,proste vôbec nič. Ja som z toho na nervy. Pred operáciou sme mávali sex viacmenej denne,rôzne hračky,pomôcky,miesta,..... Proste nás sex bol skvelý. A teraz sme padli zo 100 na 0. Veľmi veľmi mi to chýba,už som skúšala po dobrom,aj po zlom to s ním riešiť,no bez zmeny. Aj keby si ľahnem k nemu nahá,vôbec ho to nenastartuje. Mám to nechať tak a netlačit na neho alebo sa snažiť nejako alebo čo by ste robili vy?

sojorez
3. feb 2023

Pozri si pribalovy letak liekov, ktore berie. Mozno v neziaducich ucinkoch najdes vysvetlenie...

alzbeta1301
3. feb 2023

Ahoj mrzí má to za teba aj manzela. Verím že to nieje jednoduche aké nevedela by som rovnako takto fungovat. Pravdaze je zdravie prvoradé ale aj manzelstvo aby fungovalo musí plnit funkciu vo všetkých smeroch. Ja byt tebou hodim s mamzelom rec pripadne vyhľadať odbornika. Je skoda aby ako opisuješ vás vzťah padol na hubu koli takejto veci.
Točila by som určite na to aby sa to riesilo aj s odborníkmi.

andreja13
3. feb 2023

Jednoznacne vam nepomoze nic ine ako odbornik, asi by som hladala pomoc tu. Je to vec, ktoru rozhodne treba vyriesit, inak moze vase manzelstvo stroskotat, a to myslim, nechce ani jeden z vas.

jaskolka
3. feb 2023

Môže to byť z liekov. A sama píšeš, že je aj unavený, nevládze to, čo predtým. Ono to na prvý pohľad tak nevyzerá, ale taka operácia je riadny zásah do tela, každý človek to znáša inak a potrebuje iný čas na zotavenie.

pralinka25
3. feb 2023

urcite sa zameraj na tie lieky. niektore mozu mat takyto neziaduci ucinok. alebo ked nie jednotlovo moze to byt kombinaciou. nemohla operacia ovplyvnit hormonalny system? je velmi vela organov ktore maju na starosti hormony. alebo cievny system. zalezi aj v com je problem ci v tom ze sa mu len fyzicky nepostavi alebo uplne zmizlo vzrusenie.
ono vlastne ani neviem za akym lekarom konkretne ist. moj otec uziva velmi vela liekov a oni sposobuju kadejake vedlajsie ucinky a zaujimave je ze niektore jednotlivo ani nie ale prave v dvoj a trojkombinaciach. (tyka sa to sice inych vedlajsich ucinkov ale to nie je podstatne) problem je ze trvalo roky kym na to prisiel. ked to hovoril lekarom ignorovali ho. pretoze kazde lieky mu predpisal niekto iny a skratka sa ani len nezamysleli nad vztahom tych liekov. bude to asi beh na dlhu trat. akoze pred nim by som asi nejako netlacila lebo to moze byt kontraproduktivne ale isto by som sa tym zaoberala aj bez neho.
a on co na to hovori? aj ked nema chtut musi vidiet ze je to zo 100 na 0 nie?

nikol789
3. feb 2023

Muž bol po ťažkej operácii, bral silne lieky.
Sex sme predtým mali brutaaaalny, presne ako píšeš ty...
Cca rok bral lieky,z ktorých bol unavený...
Nežiadúci účinok bol aj nechuť do sexu....nech som robila čo chcela nedalo sa....
Po roku lieky vysadil a sme tam kde sme boli.
Ale úplne tá chápem, pre mna ako zenu to bolo ťažké obdobie. Sex sme mali prinajlepšom raz za mesiac...
Vdakabohu lieky už neberie,inak neviem ako by to dopadlo...

deti95060810
3. feb 2023

lieky... už aj blbé antidepresíva robia tento istý "zázrak"... preto ich ľudia moc nechcú.
zmena liekov? treba sa poradiť s lekárom, či by vôbec mohol viagru

andreafa
3. feb 2023

chudák tvoj muž

humajnicek
3. feb 2023

Nemôže to byť tými liekmi? Prečítala by som si aké majú nežiadúce účinky. Vieš ale sama vravíš, že proste nemá sily, tak sa mu ani nečudujem ak má teda takéto potiaže, že nemá chuť na sex samotný

autor
3. feb 2023

Áno,s veľkou pravdepodobnosťou je to liekmi,ale tie ma doživotné.

dankanka
3. feb 2023

Mna by to velmi mrzelo. Ak by som sa snazila byt uzasna manzelka, partnerka, rodic..ale po vaznej chorobe, operacia, transplantacii uz nebola schopna sa intimne zblizit a preto by som prisla este aj o najblizsieho cloveka. Zober si to z tohto uhlu.. Viem ze je to na zblaznenie, ale vztahy su aj o obetach, ak inak spolu fungujete ukazkovo. Skus preto urobit maximum, zistit pricinu, popytat sa lekarov a ked to nepojde, tak sa pokus s tym zmierit. Neopustala by som skveleho cloveka pre taketo nieco. Kazdy si nesieme svoj kriz.

dominikamacakova
3. feb 2023

Môj chlap momentálne tiež berie lieky - kortikoidy a nemá chuť na sex. Sú to dva mesiace, no ale tak nebude ich brať do konca života. On tiež čakal keď som bola 2x tehotná a nemala som absolútne chuť. Ja len dúfam, že to bude zas ako predtým keď ich vysadí 😳 Ale robí iné veci, ktoré pred tým nerobil. Napríklad zajtra ide piecť malej tortu, varí, upratuje, nakupuje doplnky do bytu. Asi sa dočasne zmenil na ženu 😆

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropucha6
3. feb 2023

@dominikamacakova presne aj chlap musi niekedy aj rok vydrzat, tak snad to zvladnu aj zeny. @autorka, pozistuj si tie lieky a co by sa s tym pripadne dalo robit.

trema
3. feb 2023

A on co navrhuje?

vilma7
3. feb 2023

Nebola by odveci konzultácia s dr.ktory tie lieky predpísal.

samec48
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samec48
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samec48
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
888elizabeth
5. feb 2023

Ak necvičíš, možno konečne nastal čas vydrepovať pekné nohy a zadok 🙂

autor
5. feb 2023

@888elizabeth celkom nerozumiem

autor
5. feb 2023

@vilma7 nebral by to manžel ako podpasovku,keby idem za jeho lekárom?

autor
5. feb 2023

@trema stále vraví,že na tom budeme postupne pracovať,no mám pocit,že to hovorí len tak. Jemu ani za mesiac by sex nechýbal. A to pred operáciou bol skutočne denne,inicioval on,ja,... Úplne vyrovnaný sexuálny život.

autor
5. feb 2023

@dankanka nad opustením ani neuvažujem. Muža,s ktorým by sme boli takto zohrani,by som určite uz nenašla. Preto ma to trápi,lebo ho veľmi ľúbim a tá blízkosť a iskra medzi nami mi neskutočne chýba. Na jednej strane na neho nechcem tlačiť,no na druhej mám pocit,že keď to nechám tak,on sa s tým uspokojí a nezmení sa nič.

autor
5. feb 2023

@andreafa ako to myslíš?kvôli môjmu postoju alebo?

vilma7
5. feb 2023

Myslela som aj s manželom 🤣🤣🤣

888elizabeth
8. feb 2023

aby si ho začala znovu lákať, chce to peknú postavu. Príťažlivá postava bez cvičenia neexistuje, taká nie je 🙂

janulka1802
8. feb 2023

@888elizabeth absolútne nesúhlasím. Poznám viacero žien s krásnymi postavami bez cvičenia a aj také, ktoré cvičia a do krásnej ženskej postavy majú riadne ďaleko.